Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elélvez és nincs magömlése... Szerintetek? fórum

Elélvez és nincs magömlése... Szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
43. 53dfddad18 (válaszként erre: 38. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:46
Az ondónak 3-5%-a keletkezik csupán a herében és a mellékherében, 45-80%-a az ondóhólyagban, 10-30%-a a prosztatában és 2-5%-a a Cowper-féle mirigyekben.
42. antsus (válaszként erre: 41. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:46
...de ez úgy látszik nem csak nekünk meglepő,érdekes,és rejtélyes!!!:P
41. antsus (válaszként erre: 40. - Nirvi)
2011. okt. 27. 12:44
Hát,ja!!Gondolhatjátok,mit össze agyaltunk ezen mi "okos lányok":)!Én nem sok tapasztalattal vagyok ilyen pasizásos dolgok terén,mert tizenéve egy párom van...elötte se sok volt...szóval nem tudtam barátnőmnek sok okosságot mondani!!!Ezért végső megoldásként dobtam be,h majd én megkérdezem a hoxásokat!!!:)
40. Nirvi (válaszként erre: 38. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:41

Ez már kezd egyre durvább lenni!!:D

Még a végén kiderül, hogy már rég nővé műtette magát és nincs is kukija! :P

39. antsus (válaszként erre: 38. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:41
Mármint a rúgás után lett egy heréje...de helyből ez vérzik,mert mondom azt állitja bnőm,h megvannak neki!!!:P
38. antsus
2011. okt. 27. 12:39

Vagy,még amire gondolunk,egy ismerőse a srácnak azt mondta,h ő úgy tudja,egyszer nagyon tökön rúgták...és egy heréje van...de barátnőm kitapogatta sunyiba....és megvan mind2!!!!:D

De lehet ennek a rúgásnak a következménye??Amit Zsóka54 írt,h betegség---azt okozhatta ilyen rúgás???

37. 6a6e086e31 (válaszként erre: 1. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:38
Olyan nincs!
36. b1266b8c26 (válaszként erre: 34. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:33
Akkor lehet, hogy otthon sem megy, és próbálkozik máshol is.
35. b1266b8c26 (válaszként erre: 31. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:33
Előfordulhat. Én voltam úgy két srácnál is, hogy akármit csinálhattam (ami nem aktus) az istennek nem tudtak elélvezni. Már teljesen kétségbeestem, hogy biztos valamit irtóra rosszul csinálok. Aztán találkoztam a mostani párommal, és őt pl. egyből sikerült. :)
34. antsus
2011. okt. 27. 12:33
Ja,várjatok...még pár infó..nem kamasz a srác...ereje teljében lévő 35 éves férfi...és...gázos,de:nem független!!!:S Szóval barátnőm a szeretője!!Na,gondolom,otthon nem túl sok,vagy nem túl jó a szex,a srác ezért megy félre barátnőmmel(Ő egyedülálló...és szerelmes ))!!
33. antsus (válaszként erre: 30. - 16b5d6ae34)
2011. okt. 27. 12:29
Ez jó volt...!!!!:D:D XD XD XD
32. 3e437d31f0 (válaszként erre: 30. - 16b5d6ae34)
2011. okt. 27. 12:29
Otthon bukok le.:P :)))
31. antsus (válaszként erre: 23. - 16b5d6ae34)
2011. okt. 27. 12:27
Mármint,h a srác sajnáltatja magát????nem hinném,mert ő nem is beszélt erről...a barátnőm nekem mondta ezt el...és csak az én cukkolásomra kérdezett rá a srácnál...magától semmit nem mondott...De még amúgy az első válasznál el is viccelte,hogy:"spórolok"!!!:)...és csak második nekirugaszkodásra mondta ezt az otthon kicsapkodást...a megjátszást el tudom mostmár képzelni...de akkor meg hogy élvezheti a szexet???lehet,h nem tud elmenni???vagy mi??
30. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 26. - 3e437d31f0)
2011. okt. 27. 12:27
Lebuksz?:)))))))Otthon csináld!:)
29. 04e95f637a (válaszként erre: 27. - EsztyMorgan)
2011. okt. 27. 12:26
de van!
28. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:25
Szerintem az az oka,hogy nagyon akarja,és rágörcsöl! :)
27. EsztyMorgan (válaszként erre: 4. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:25
Hát ilyen nincs szerintem... Ha egy pasi elélvez, akkor lennie kell "cuccnak". Ez a biológia törvénye!
26. 3e437d31f0 (válaszként erre: 23. - 16b5d6ae34)
2011. okt. 27. 12:24
Én el sem tudom képzelni, én még soha sem tudtam megjátszani. Én mindig lebukok, ha elélvezek.:)
25. antsus
2011. okt. 27. 12:24
Állitólag tényleg sokáig bírja amúgy...:) Bár volt,h taliztak és secc-pecc...pár perc és kész volt...és akkor se volt "anyag"!!!:)
24. a14deb9047 (válaszként erre: 22. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:23
Irány az orvos :(
2011. okt. 27. 12:22

Ez nem megjátszás? És csak sajnáltatja magát?

Nem tudom de elképzelhető:)

22. antsus (válaszként erre: 15. - A14deb9047)
2011. okt. 27. 12:21
hűha!!!ez nem semmi....köszönjük Zsóka54 ezt az információt!!!!:)lehet,h ez lehet a "fiúval"... !:)
21. 3e437d31f0 (válaszként erre: 20. - Zzmm)
2011. okt. 27. 12:21
Szerintem semmi értelme előtte otthon. Ha ügyes a párja, sokáig fogja bírni akkor is, ha otthon nem tart edzést.:)
20. zzmm (válaszként erre: 15. - A14deb9047)
2011. okt. 27. 12:19

na, ezzel is okosabbak lettünk..


A nagy kérdés, hogy ha magának csinálja, akkor van magömlése?

És tényleg tovább bírja így? Mennyi az annyi? Mármint van értelme előtte, otthon..?

19. 4c30444687 (válaszként erre: 13. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:19
Inkább a farkát, mint a fejét kelleje figyelni. Az hogy színészkedik nem sokat jelent.
2011. okt. 27. 12:16
Én is a megjátszásra szavazok. Lehet, otthon gyakran csinálja magában és lánnyal meg nem tud eljutni.
17. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:16
Színleli.
16. 3e437d31f0 (válaszként erre: 4. - Antsus)
2011. okt. 27. 12:14
Szerintem meg inkább ne segítsen magán néhány napig mielőtt elmegy hozzá. Hátha más lesz az eredmény utána.:)
2011. okt. 27. 12:14

Retrográd ejakulációról akkor beszélünk, ha a sperma az orgazmus során a húgyhólyagba kerül ahelyett, hogy a péniszen át távozna. Így az ejakulátum nem, vagy csak nagyon kevés ondót tartalmaz.

Mindezt száraz orgazmusnak is nevezik. A retrográd ejakuláció nem ártalmas, de meddőséget okozhat.

A retrográd ejakulációt okozhatják bizonyos gyógyszerek, olyan műtétek, melyek befolyásolják a hólyag megnyitásáért felelős idegek működését, illetve bizonyos egészségügyi állapotok is. Amennyiben gyógyszer mellékhatásaként jelentkezik az állapot, a gyógyszerszedés abbahagyása hatékony kezelési mód. Ha egészségi állapot vagy műtéti eljárás következménye, gyógyszeres kezeléssel visszaállítható a normális magömlés.



Tünetek

A retrográd ejakuláció nem befolyásolja az erekcióra vagy orgazmusra való képességet, tünetei pedig a következők:

• Száraz orgazmus, mely során az ejakulátum nem, vagy csak kevés ondót tartalmaz

• Orgazmus utáni zavaros vizelet, mely spermát tartalmaz

• Férfi meddőség

A retrográd ejakuláció akkor igényel kezelést, ha gyermeket szeretnél, ennek ellenére érdemes felkeresni az orvost, hogy megbizonyosodj róla, hogy nem valamilyen más egészségügyi probléma okozza.


Okok

A férfi orgazmus során mindkét heréből sperma szabadul ki, mely az ondóvezetéken keresztül a prosztatába jut, ahol az ondóval keveredik. A húgyhólyag izma megfeszül, hogy megakadályozza az ondó hólyagba kerülését, mialatt az a húgycsőbe kerül. Ez ugyanaz az izom, mely a vizeletet is visszatarja. A retrográd ejakuláció során a húgyhólyag eme izma nem megfelelően feszül meg. Ennek eredményeképpen a spermiumok bejutnak a húgyhólyagba, ahelyett, hogy távoznának a péniszen át.

Több probléma is okozhatja a húgyhólyag izmának problémáját, melyek a következők:

• Húgyhólyag nyak műtét vagy prosztata műtét

• Bizonyos magas vérnyomás elleni gyógyszerek, illetve egyes hangulatingadozások elleni készítmények, valamint prosztata gyógyszerek

• Cukorbetegség, gerincvelői sérülés vagy sclerosis multiplex okozta idegkárosodás


Szövődmények

A száraz orgazmus a retrográd ejakuláció elsődleges jele. A retrográd ejakuláció nem ártalmas, ám számos következménye lehet, melyek a következők:

• Meddőség

• Kevésbé kellemes orgazmus

• Sperma a vizeletben


Az orvosnál

Mielőtt felkeresed az orvosodat, készíts egy listát azokról a kérdésekről, melyeket fel szeretnél tenni neki. Ezek a következők lehetnek:

• Mi okozza a száraz ejakulációmat?

• Van más lehetséges oka az állapotomnak?

• Milyen vizsgálatokra van szükségem?

• Átmeneti vagy krónikus az állapotom?

• Milyen alternatív kezelési módok léteznek?


Az orvos az egészségeddel és a tüneteiddel kapcsolatos kérdéseket fog feltenni, valamint a háttérben meghúzódó problémák kizárása érdekében fizikális vizsgálatra is számíthatsz, mely magába foglalja a pénisz, herék és végbél vizsgálatát, illetve vizelet tesztre is sor kerülhet.


Az orvos által feltett kérdések az alábbiak lehetnek:

• Zavaros-e a vizeleted orgazmus után?

• Mióta van száraz orgazmusod? Minden alkalommal tapasztalod vagy csak időnként?

• Milyen műtéted volt már?

• Rákos vagy-e?

• Van-e cukorbetegséged vagy más krónikus egészségügyi problémád?

• Milyen gyógyszereket szedsz?


Ha száraz orgazmusod van, de az orvos nem talál ondót a húgyhólyagban, akkor az ondótermeléseddel lehet probléma. Ezt okozhatja a prosztata vagy az ondótermelő mirigyek károsodása, illetve sugárkezelés a medencei területen. Ebben az esetben további vizsgálatokra van szükség.


Kezelés és gyógyszerek

A retrográd ejakuláció általában nem igényel kezelést, hacsak nem zavarja a termékenységet. Ilyen esetekben a gyógyszeres kezelés függ a kiváltó októl, ám műtéttel nem kezelhető.

• A gyógyszeres kezelés általában nem segít, ha a retrográd ejakulációt olyan műtét okozta, mely állandó fizikai változást okozott. Ilyen például a húgyhólyag nyakon elvégzett műtét, vagy a prosztata eltávolítása.

• A gyógyszeres kezelés akkor működik, mikor a retrográd ejakulációt idegkárosodás okozta. Ezt kiválthatja cukorbetegség, sclerosis multiplex, vagy bizonyos műtétek.


Ha az orvos úgy véli, hogy az állapotod az éppen szedett gyógyszereid okozzák, valószínűleg egy időre abba kell hagynod azok szedését. Bizonyos gyógyszerek, melyek a hangulatingadozások vagy a magas vérnyomás kezelésére szolgálnak, okozhatnak retrográd ejakulációt.


A retrográd ejakuláció kezelésére szolgáló gyógyszerek segítenek a húgyhólyag izmát zárva tartani az ejakuláció során, ám mint bármely gyógyszer, mellékhatásokkal járhatnak. A legtöbb mellékhatás kisebb, de vannak súlyosabbak is:


• Bizonyos, a retrográd ejakuláció kezelésére szolgáló gyógyszerek más gyógyszerekkel együtt alkalmazva súlyos reakciókat okozhatnak.

• Egyes retrográd ejakuláció elleni gyógyszerek magas vérnyomást és pulzusszámot okozhatnak, ami veszélyes lehet, ha amúgy is magas a vérnyomásod, vagy szívproblémáid vannak.


Megelőzés

Ha olyan műtétre van szükséged, mely a hólyagnyak izmot vagy a prosztatát érinti, vagy gerincsérülésed van, nem igazán lehet sokat tenni a retrográd ejakuláció elkerülése érdekében. Ám ha az idegkárosodást cukorbetegség vagy egyes gyógyszerek okozzák, megakadályozható a retrográd ejakuláció:

• Ha cukorbeteg vagy, fontos a vércukorszint pontos ellenőrzés alatt tartása.

• Ha magas vérnyomásra vagy hangulatzavarra szedsz gyógyszert, kérdezd az orvosod, hogy az okozhat-e retrográd ejakulációt. Előfordulhat, hogy másik gyógyszert kapsz, vagy módosítják az adagodat.

14. ee8583e1f3 (válaszként erre: 8. - Zzmm)
2011. okt. 27. 12:12
Nekem is ez jutott eszembe! De hátha jön erre egy pasi, és okosabbak leszünk!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook