Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A barátommal lefeküdtem és kiszakadt a gumi. De előtte 5 órával elélvezett és időbe észrevettük, hogy kiszakadt. Lehetek terhes? fórum

A barátommal lefeküdtem és kiszakadt a gumi. De előtte 5 órával elélvezett és időbe észrevettük, hogy kiszakadt. Lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
122. d9d8721118 (válaszként erre: 121. - 9704fa7d95)
2010. jan. 7. 13:28
De mi köze ennek ahhoz, hogy valakinél elszakadt a gumi? Nah, mindegy, én nem értem, de nem is akarom :)
121. 9704fa7d95 (válaszként erre: 116. - Irmibirmi)
2010. jan. 7. 09:44
Szerintem azt próbálta körülírni a hsz. hogy felesleges erőlködni, teperni, hajtani, aminek jönnie kell az úgyis jön, szinte magától, akkor amikor nem is várod (vagy pont ezért??) Ami meg nem jön össze magától, azt nem érdemes "kierőszakolni"...
120. d9d8721118 (válaszként erre: 119. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 6. 22:04

Hát ja. Én is hallottam már érdekes eseteket. Mi sem használtunk mindig Durex gumit. Bementünk a boltba és olyat vettünk amilyen volt... No name-es. Volt olyan is ami már lejárt és mégsem szakadt ki. Persze ettől függetlenűl lehet selejtes... De a fene tudja.


Nekem miért nem volt olyan szerencsém, hogy elszakadt a gumi és babás lettem :( Persze nem 18 évesen...


De ha belegondolsz milyen szemét az élet. Van aki nem akar mégis az lesz, van aki meg hosszú időn át próbálkozik, már-már belebolondul és mégsem jön a baba...

119. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 114. - D9d8721118)
2010. jan. 6. 21:59

Így is van, tényleg nem könnyen lyukad. Ezért furcsa nekem is az sok ilyen jellegű story.

Volt aki gyógyszer és gumi mellett is babás lett antibiotikum és gumi szakadás. Nagyon jönni akart az a baba :) Pedig elvileg tabletta mellé nem is kéne gumi.

118. fuffu
2010. jan. 6. 21:56

én se értem...

Mindegy.

Szerintem elvileg megvan rá a százalékos arány, vagy mi, de ha leeht egy voksom, akkor a terhesség ellen szavazok. De menj el és nézesd meg! Annál biztosabbat úgyse tudhatsz, nem igaz? :)

117. d9d8721118 (válaszként erre: 115. - Irmibirmi)
2010. jan. 6. 21:35
Igazából nem értem, hogy ennek most mi a lényege...
2010. jan. 6. 12:34

A hatvanadik éve felé járó férfi vagyok.

Az életemről alkotott legátfogóbb képem az, hogy mert karok és lábak adattak, hát öleltem és szaladtam.

Utólag, a legtudatosabb karmozdulat vagy iramodás se volt több mint kapálódzás, mint légyzümmögés az ablaküvegen mert a legfontosabb események mégis "maguktól" mentek végbe.

Amiről azt hittem : "megcsináltam!" arról kiderült, hogy csak "megtörtént velem" (vagy történetté fejlett rajtam) és éppen ezzel a kis segítséggel lett jó... tudni illik: az élet.


Nem gondolja, hogy ez a gumi történet a világ ilyen vonulatába tartozó esemény?

2010. jan. 6. 11:51

Kedves Lina!


Hatvanadik évem felé közeledő férfi vagyok.

Az életemről alkotott legáltalánosabb képem az, hogy mert karokat és lábakat kaptam hát egész életemben karoltam és szaladtam.

De a legtudatosabb ölelést futást is csak üres hadonászásnak kapálódzásnak értékelek ma, mint a légy zümmögését az ablaküvegen.

Egyszreűen azért, mert az élet legfontosabb eseményei maguktól zajlottak le rajam.

Úgy éreztem : hogy "megcsináltam !". Pedig csak "megtörtént velem",.. (ti.: hogy éltem).


Nem gondolja, hogy a gumitörténet ugyanebbe a gondolatsorba illik?

114. d9d8721118 (válaszként erre: 113. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 4. 15:46

Persze, igazad van. Mondjuk én mióta szexuális életet élek, nem találkoztam kiszakadt óvszerrel. Nem mondom, hogy nem lehet, de ezek elég vastagok ahhoz, hogy ne szakadjanak olyan könnyen.


Az én ismerősőm most azt találta ki, hogy biztos terhes mert lecsúszott a barátjáról a gumi. Mióta együtt vannak ez a második alkalom, hogy ő biztos terhes... Már nem is figyelek rá... Pedig ő 22 éves és még gyógyszert is szed.

Vannak ilyenek :(

2010. jan. 4. 10:47

Sajnálom. :(

De az utolsó elötti mondattal nem értek egyet, a gumi önmagában is teljesen biztonságos megfelelő használat óvatosság és odafigyelés mellett. Csak vannak akiknek az utóbbi 3 dolog is megoldhatatlanul nagy feladatot jelent. Nekik tényleg nem való a gumi, de még a tabletta sem mert azt meg elfelejtik bevenni.

Gyakorlatilag a gumi legbiztonságosabb messze az összes módszer közül és még mellékhatásai sincsenek amit a tablettákról nem mernék kijelenteni. 99,8% ha jól emlékszem. Ha ennél is nagyobb bizonságra vágyik valaki, akkor ne szexeljen! Egyedül csak az önmegtartóztatás 100%.

2010. jan. 2. 19:40

Én csak annyit szólnék hozzá a dolgohzo, hogy azért teherbe esni sem olyan egyszerű...

Meg, gondolom 18 évesen nem azt nézi, mikor van peteérése, és mikor megy fel meg esik a hője...


Tény, hogy szakadhat el gumi anélkül, hogy akárki hibás lenne ( max. a gyártó ) és persze, hogy fél az ember hogy ilyenkor mi van.

Szerintem menj el dokihoz, az a biztos, és hidd el inkább egy lórúgás hormon, mint egy kisbaba akit esetleg nem akarsz, vagy nem tudsz felnevelni, vagy egy örök életre "megnyomorító" abortusz.


Szerintem menj el dokihoz, és ha szerencséd van nem vagy terhes, de te legyél az okosabb és védekezz máshogy is, pl. tabletta.

Lehet furán hangzik, de én nem mertem volna soha "csak" gumival" szexelni. De mint kiderült, ha nem védekeztem volna, akkor sem estem volna soha teherbe...

111. 98a882c496 (válaszként erre: 107. - Pirosalma)
2010. jan. 2. 17:47
Én nem bíznék benne az tuti...a naptározás akkor jó amikor az embert tervezi a babát és az illetõ napon több reménnyel bújik ágyba :)
2010. jan. 2. 14:57
Én is és a barátnőm is mensi előtt estünk teherbe, szinte egyszerre! A különbség csak annyi, hogy neki rendes, 28 napos ciklusai voltak mindig is, nekem pedig össze-vissza. 6 nap különbséggel születtek a csemetéink. :) Ennyit arról, hogy melyik időpontban nagyobb a teherbeesés valószínűsége... Úgyhogy orvos inkább, minthogy későn legyen. Még annyit, hogy barátnőm igencsak meglepődött, mert ősidők óta középtájon védekeztek csak, és előtte soha nem esett teherbe, nem maradt ki a menszesze.
109. Cyntia
2010. jan. 2. 14:43

Ha akkor nem élvezett el: "baj"mentes lesz a dolog. De ha rettegésmentesen szeretnél akövetkező mensesedig élni, akkor menj el dokihoz: felírja a 72 órás tablettát és akkor 99,99 %-os biztonságban leszel..


És a hátsimim azért neked is jár..: mással is elfordult már ilyesmi.. Minden a lehető legnagyobb rendben lesz :D!

108. e14ebbbf07 (válaszként erre: 9. - Kathlee)
2010. jan. 2. 14:37
72 órád van rá.Hogy-hogy nem tudod,mikor történt?
107. Pirosalma (válaszként erre: 94. - 98a882c496)
2010. jan. 2. 14:31
Aki a naptármódszert önmagában alkalmazza, az szerintem egyszerűen hülye és felelőtlen.
106. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 105. - *Pillango*)
2010. jan. 2. 14:22
nem hát. mi sem :-)
105. *Pillango* (válaszként erre: 16. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 2. 14:04
a szex light-nál tényleg esélytelen hogy kiszakadjon, de nem mindenki úgy csinálja ám:)))
104. sajert
2010. jan. 2. 13:40

Nem olvastam vissza, így már biztos írták:

72 órán belül kell beszedni gyógyszert, amit a sürgősségi nőgyógyászati ambulancián is felírnak. Bp.-en a Bajcsyba tudom, hogy van ilyen (én is voltam ott, nekünk is annó balesetes volt a gumi, 20 évesen). Emlékeim szerint két vagy három bogyót kell beszedni, megadott időközönként. Ez meghozza a menstruációt is. Gondolom bármelyik kórházba ha bemész, akkor tudnak segíteni. Hétfő azért már szerintem necces idő szempontjából.

103. rizike (válaszként erre: 100. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 2. 12:50
Valószínű elkerülte a figyelmemet,hogy megbeszélte az anyóssal.Tulajdonképp csak azért írtam mert velem is megtörtént és nem tiniként.De úgy gondolom aki már gumival védekezik azt nem lehet felelőtlennek nevezni.De mind két nagy fiammal előfordult már és mentek is a lánnyal nőgyógyászhoz és természetesen fizették is a gyógyszer árát ami 3500ft volt két évvel.És nem az jutott eszembe,hogy felelőtlenek hanem büszke voltam rájuk.
102. Nóra17
2010. jan. 2. 12:47
köszi bízok benne hogy nemlessz semmi baj!de viszont egy hét mulva kéne megjönnie.Boldog Új évet nekedis
2010. jan. 2. 12:45

Ja és akkor még ott van az, amiről a másik topicban szó van hogy bevette a gyszert mégis jön a baba :)

Szóval megnyugodni a mensitől lehetne. Vagy attól sem mert ugye előfordulhat terhesség alatt is :)

Na jó nem akarok ijesztegetni, de semmi sem 100%.

Nem akartam senkit megbántani, elnézést kérek ha sikerült elég érzékenyen reagálok ezekre a dolgokra. Boldog Új Évet mindenkinek.

A kedves topicnyitónak pedig sok szerencsét.

100. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 98. - Rizike)
2010. jan. 2. 12:40

Ezt kétlem mivel írta, hogy már anyóssal is megbeszélték a dolgot. A fiataloknak sokszor könnyebb idegenektől kérdezni, mint hozzátartozókat beavatni. Kell, hogy legyen hozzánk közel álló személy akivel az ilyesmit megbeszélhetjük.

Nem tudom, de engem pl nem nyugtat meg egy hozzászólás, hogy ne aggódjak biztos nem lesz baj. Akkor nyugszom meg ha bevettem a gyógyszert.

99. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 94. - 98a882c496)
2010. jan. 2. 12:36
Jó példa, csak így tovább! Biztosan ezentúl sem lesz gond a Durexxel, csak tényleg oda kell figyelni legapróbb dolgokra is. Sokszor ilyeneken múlik.
98. rizike (válaszként erre: 97. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 2. 12:32
Talán egy kis megnyugtatásra várt vagy jó szóra.És igen néha nagyon sokat segít ha beszélünk ilyen témáról is.Tény,hogy az orvos a legjobb megoldás.Nem beszélve arról,hogy lehet,hogy nem volt kihez fordulnia a kérdésével.
97. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 92. - Rizike)
2010. jan. 2. 12:29
Mit segítsünk? Jobb lesz neki, ha tippelgetünk ami vagy bejön vagy nem? Mást nem tudunk mivel egyikünk sem jósnő nem tudjuk megmondani mi fog történni. Az egyetlen ami tanácsolható hogy menjen el orvoshoz. De ehhez meg minek kiirni topicot??
96. ba6e61ec64 (válaszként erre: 93. - Nóra17)
2010. jan. 2. 12:26
Nem kell rögtön a legrosszabra gondolni,de jobb az elövigyázatosság.
95. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 93. - Nóra17)
2010. jan. 2. 12:26
Hát nem topicot nyitnék, hanem dokihoz mennék..
94. 98a882c496 (válaszként erre: 85. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 2. 12:25

Elvileg nem, de az egyik barátnõm is így lett terhes, a mensi utolsó napján, amikor m0ßr nem vérzett nagyon. Azt hitték nem lesz baj, aztán jött a baba. Elõre nem nagyon örült senki, de mára már 2 éves aranyos kisfiú :) na mindegy, nem ez a lényeg.


Nekem pl. fogamzásgátló elõtt nagyon rendszertelen volt a havim, volt olyan, hogy egy kerek hónap[ig kimaradt. 1 évig szedtem fogamz.gátlót, ugye akk minden rendben ment. Augusztusban abbahagytam, azóta 2-3 napot késik.

gumival védekezünk, meg a bogyi szedése elõtt is azt használtam. Mostani párommal egyszer sem szakadt ki, az exemmel viszont 2x is, pedig tapasztalt volt (8 évvel idõsbb is, ha ez számít...). Mondjuk ami kiszakadt az nem Durex volt hanem Kamasutra, az olcsóbb. Azóta csak durexet veszünk, azzal még nem volt baj.

Megszakításossal annyi, hogy jobban élvezi az ember, de utána van idegeskedés ha késik, s az nem a legjobb :P

93. Nóra17 (válaszként erre: 92. - Rizike)
2010. jan. 2. 12:22
lehet hogy neki ez szórakozás de kiváncsi lennék ha vele történne egy ilyen ő hogy és mint viselkedne
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook