Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektroszmog: milyen hatása van ránk és hogy lehet ellene védekezni? fórum

Elektroszmog: milyen hatása van ránk és hogy lehet ellene védekezni? (tudásbázis kérdés)


161. b8284a21b6 (válaszként erre: 158. - Guruljka)
2019. febr. 17. 20:36
Akkor most végképp nemértem. Ha van biztositási jogviszonyom,akkor miértmondják,hogy nincs ötévem,vagy ez mást jelent ?
160. globus (válaszként erre: 159. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 20:35
Hogyhogy nem volt előtte 5 év munkaviszonyod, hiszen itt írod, hogy dolgoztál. 18 évvel ezelőtt mennyi ideig voltál rokkantosítva? Erre kaptad a 18000 Ft-ot, ha jól értem. Ha ugyanazt a munkát végezted, amit rokkantosítás előtt, érthető, hogy hitetlenkedve fogadták. Ha rokkant vagy, akkor munkaképtelen, miért tudod elvégezni mégis? Nem bántani akarlak, csak logikusan levezetni, hogy mi nem érthető. Hol van tiltva a munkavégzés leszázalékolt egyénnek? 4 órás munkát simán vállalhat, sőt a munkahely még támogatást is kap megváltozott munkaképességűek foglalkoztatására. Lehet, hogy ez egészen más típusú feladat, mint amit azelőtt végeztél. Mert ha ugyanott maradtál, akkor nem vagy hozzá elég beteg. Remélem, érted, amiről írok...
159. b8284a21b6 (válaszként erre: 156. - Globus)
2019. febr. 17. 20:23

32 év munkaviszonyom van.

18 éve voltam rokkantnyugdijas,de ezt egy évet követően visszavonták,mert orvosbizottság visszaminősitett 40%-ra.

Ja.........a meggyógyitásom a mai napig elmaradt,de gondolom,hogy olvastál lentebb. De röviden leirom. Gerincsérvből van 3 az ágyékban,5 a nyakamban. Agyonmérgeztek,vagyis kb 25-28 évig ettem a fájdalomcsillapitót,reuma gyógyszereket,ideg gyógyszereket. És időközben dolgoztam,mert az akkori segély 18000ft volt !! Az,hogy dolgoztam,igencsak nagyhiba volt,mert mindenki úgyvélte ez az ember nem beteg !! Hiába mutogattam az MR fotóimat,senkit sem érdekelt. Jött egy törvény kb 5 éve,sokaktól visszavonták a rokkantositást,én meg azért nemlehettem legális rokkantnyugdijas,mert visszamenőleg nemvolt 5 év munkaviszonyom. Eltelt 5 év,ezt megelőzően is megtiltották a munkát,és jelenleg is tiltják !!! De egyidőben követelik ezt,ugye érdekes a törvényünk !!

A járási hivatalban a múlthéten elmondták,hogy esetemben,ha rokkantnyugdijas lennék,kevesebb lenne a jelenlegitől !!!

A mobilmutyi,amiről tegnap irtam,sajnos valós,vagyis a szivem működését kikezdte az elektroszmog !! Erről is irtam lentebb !

Hát......rövidenn it tartok,sehol !!!

158. Guruljka (válaszként erre: 157. - Guruljka)
2019. febr. 17. 19:48

Egészségkárosodási támogatás. Ennyi az összege.


Azért kell a munkaügyiben jelentkezned, mert ott tartják nyilván a biztosítási jogviszonyaidat.

157. Guruljka (válaszként erre: 155. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 19:47

Kezdem sejteni:

[link]



Ez lenne a rokkantsági, de ennek mások a szabályai:

[link]

156. globus (válaszként erre: 155. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 19:46

Ha 27070 Ft-ról van szó, akkor nem rokkantsági ellátást kapsz, hanem járadékot. Biztos, hogy rendben volt a munkaviszonyod? Főállásban jártál dolgozni, bejelentett munkakörben? Mi volt a foglalkozásod?

Hátha ennek mentén kiderülhet, hogy a 70 %-ra miért nincs normálisabb összeg.

155. b8284a21b6 (válaszként erre: 154. - Guruljka)
2019. febr. 17. 19:40

Én úgy tudom,hogy az egészségkárosodottak segélye,27070ft.

Hogy munkaügyi központba miért kell járnom 3 havonta,én nem tudom .Hogy ezek mit akarnak egy 70%-ban egészségtelentől,megint nem tudni !Ez van.

154. Guruljka (válaszként erre: 149. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 19:26

Hát a segály melletti munkavállalás nem megy, ez nem egy ember döntése. Vagy az ellátásod hivatalosan nem segély, csak te hívod annak. Én az összegből következtettem, hogy ez a keresetpótló támogatás vagy mi lehet.


Nem a gondnokod elméje a probléma.

És sok-sok ember járuléka kell ahhoz, hogy valaki felsőfokú tanulmányokat folytathasson az állam költségén, és ehhez sokat kell tanulnia, különben leteszik költségtérítéses képzésre.

153. 8c6da3d030 (válaszként erre: 152. - Birebora)
2019. febr. 17. 19:26
Valóban rokkant volt a csávó akkor. :))
2019. febr. 17. 19:23
Hallottam: 40-es hapsi, veszélyes munkakörben dolgozott, valami ártalom érte, bizottság előtt volt sokadjára. Vaciláltak megadják-e neki a leszázalékolást. Emberünk felállt és őrült módjára ordítani kezdett "nem értik meg??!! Nem áll fel a farkam!!" - azt mesélték megkapta:)
2019. febr. 17. 19:19
Az ő járulékából.. jah,biztos. :D Istenem..
2019. febr. 17. 19:16
150. hsz. :D
149. b8284a21b6 (válaszként erre: 145. - Guruljka)
2019. febr. 17. 19:15

Hogyne..............van ijen gyámhatóság,aki az ügyem intézi ! Tavaj,tavajelőtt is bementem,és kértem öket,hogy engedjék meg,hogy a segélyem mellé munkadónál vállalhassak munkát. Az ügyintéző felhivta a főnökét,és kérdésére a főnök kiabálva kérdéssel válaszolt : "Milyen betegember áll előtted,aki dolgozni akar"? Kihallatszott a kagyójából ! Ugye érdekes a gonnokaim elméje !?

Nos.........ez a főnök egy huszonéves nő,az én gyöszös életem járulékaiból ingyen felsőfokú sulit végzett,jelenleg úgyérezhető,hogy ez ellenség,márcsak azért is,mert a segélyezésem visszatéritését is kiejtette,egy rövid tőmondat erejéig !! A beosztottja állitotta le !!!! Én is épp ojan feketemunkát voltam kénytelen csinálni,mint te,vagy bárki más , ilyen érdekes törvények miatt !!

Vagyis az idegbeteg,nem gyógyul,hanem még mélyebbre süllyed a mocsokban !!! Bocs a moderátortól,remélem nemvoltam túl gáz :

148. globus (válaszként erre: 146. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 19:08

Van olyan, hogy a rendelkezésre álló iratok alapján döntenek, személyes megjelenés nem szükséges. Pl. egy ismerősömnek nemrég kivették a gyomrát, őt csak kiértesítették, hogy megkapta a rokkantságot.

Fellebbezéssel mindig élhetsz, másodfokra lehet menni és azt már nélküled nem zárhatják le. Viszont van bizonyos határideje, amit beleírnak a határozatba, erre figyelj.

Előfordul, hogy nem lehet fellebbezni. Valószínűleg sokadik alkalommal kerül sor az eljárásra, és az iratok között nincsen újdonság.

Szerintem akit mindenképpen vizsgálnak, azok inkább mozgásszervi betegek, mert a leírt dokumentációból, BNO kódból nem igazán derül ki a súlyossági fok.

147. Guruljka (válaszként erre: 146. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 19:06
Én e-mailben kérném, hogy a telefonhívásuk útján szóban közölt tájékoztatást, hogy nem kell személyesen megjelennem, írásban is megismételni szíveskedjenek.
146. b8284a21b6 (válaszként erre: 143. - Globus)
2019. febr. 17. 19:02

Esetemben úgyvélhető,hogy nemkivánnak látni,vagyis papironn intézik. Ez megint érdekes,mert a megyei hivatal kiküldte az időpontomat,de még ennek napján felhivtak telefonon,hogy ne jelenjek meg az orvosbizottság előtt ! Te igy otthol maradnál e,vagy mégis elmennél !? Kb 2hete kértem,hogy irják le a telefonhivásukat,és póstázzák el. Még nemjött válasz.


Egyébként a pszhiiáterem 5 éve nyaggattam,hogy kutakodjon a meggyőződésem miatt. Most megtett annyit,hogy a véleményezésében leirta,hogy szerintem engem igazságtalanul,és egészségbe gázoló móddal figyelnek,feleslegesen idegesitenek. Hogy ezt a hivatalom elküldte e,nemtudni,nemvoltam ott a boriték lezárásakor.

145. Guruljka (válaszként erre: 144. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 18:53

Nem, nem ügyvédre. A helyi gyámhatóságnál kellene keresni egy gondnokot, aki ezeket az ügyeidet intézi. Ingyen.

A munkáséveid megvannak a jelek szerint, a mostani leszázalékolási jogszabályokat nem tudom pontosan, ezért kellene melléd olyen segítség, aki ezekkel tisztában van.

144. b8284a21b6 (válaszként erre: 139. - Guruljka)
2019. febr. 17. 18:51

Öszesen 32 év munkaviszonyom van. Ez majd kb 5 év múlva fog szerepet játszani a nyugdijam megálapitásakor. Az új háziorvosom is emlitette a munkáséveket,de mostanságra ő is kezdett curikkolni,vagyis nem biztatott abban,hogy én valaha is rokkantnyugdijas lehessek !! Előtte egy hónappal épp a forditottját mondta !!

Hivatalos gonnokot tán ügyvédre érted !? Nincs. Miből?

143. globus (válaszként erre: 137. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 18:49
Add elő a bizottságnál az üldöztetéses történeted, van esélyed.
142. b8284a21b6 (válaszként erre: 134. - Amaunet)
2019. febr. 17. 18:42
Ha van időd , tegnaptól olvass végig,persze,ha komojan érdekel.
141. 8c6da3d030 (válaszként erre: 119. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 18:33
Nem szeretnék ilyen fazont ismerni, mert megrémülnék tőle.
140. Guruljka (válaszként erre: 139. - Guruljka)
2019. febr. 17. 18:19
Mármint az összes munkaviszonyt nem mostantól visszafelé kell igazolni.
139. Guruljka (válaszként erre: 137. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 18:10

A fogyatékossági támogatás nem azt jelenti, hogy pótolnak valamit, de több pénz.

Ha soha nem volt bejelentett munkahelyed, akkor is leszázalékolhatnak. Nem mostantól visszamenőlegesen kell igazolni, hanem összesen, az eddigi életedben.

Remélem, van hivatalos gondnokod, aki foglalkozik az ügyeidel, mert látom, az alapokkal sem vagy tisztában.

138. Guruljka (válaszként erre: 136. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 18:07

Nem, nem értem, de én nem is vagyok beteg.


Elolvastam, habár ez a link nem vehető semennyire komolyan. Nem csak minden realitást nélkülöz, de egy nyilvános közlés alapvető kritériumainak , ha úgy tetszik, a sajtótörvénynek sem felel meg.


Szerinted én érdeklek valakit, hogy miképpen vakarózom a kis vályogomban? A drónoknál jóval precízebb módszerekkel pásztázzák a Földet, de nyilvánvalóan kiszűrik az értéktelen információkat, mint a Juli néni WC-használata vagy a Te alvóhelyed, vagy az én hátvakarásom.

Hogy használsz- e mobilt vagy sem, az ebben nem játszik szerepet.

137. b8284a21b6 (válaszként erre: 135. - Guruljka)
2019. febr. 17. 18:04

Jövő hó közepén birálják el sokadjára az egészségem állapotát. 5 éve 70%-ban rossz volt ez. Mivel megtiltották a munkát igy nyugdijas sem lehettem,mert nemvolt mostantól visszamenőleges 5 év munkásévem. Ez jelenleg is igyvan,most sincs 5 évem,hisz megtiltották !! Ugye érdekes ördögök köre ez !?


A fogyatékosság nemhinném,hogy pótolná az elkúrt éveim (bocs) ha a jogsim is bevonják,akkor végképp elintézték az életem !!

136. b8284a21b6 (válaszként erre: 132. - Guruljka)
2019. febr. 17. 17:57

Mostmár nem másolom sokadjára a linket,csak arra kérlek,hogy nyisd meg,és olvasd el a harmadik cikkjét! De segitek :: Létezik mérgező célzott frekvencia. Ezt a műholdról tolják a szerencsétlen lakására,30cm-es pontossággal !!! Léteznek drónok. Igaz ezt tilos használni,de van aki használhatja. Ezek segitségével hőkamerával megállapitják,hogy a szerencsétlen,az épület melyik szobájában alszik,vagy aludna , ha tudna. Ugye érzékeled a 21. század precizitását !! Addig amig volt mobilom,mindez egyszerűbb volt,mert ébresztőnek használtam,és ugyebár karnyujtásnyira volt tőlem.


Elektroszmog az idegrendszert háborgatja. Szaglószervünk az egyik legérzékenyebb ! Ugye érted,hogy miért idegesitett a viaszvirág !!??

135. Guruljka (válaszként erre: 129. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 17:45

Én is kaptam ennyi segélyt, én is dolgoztam mellette, gyakorlatilag feketén.

Nem is állítottam, hogy meg lehet élni belőle, de ez van. Nem azért, mert bárki személyesen ki akar tolni velem, hanem mert ez van. Nem az a cél, hogy segélyekből éljen meg az ember, hanem aki tud, az dolgozzon.


Az is felmerül bennem, nem kaphatnál-e fogyatékossági támogatást.

134. Amaunet (válaszként erre: 127. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 17:45
A virág elektromos szennyezést bocsájtott ki?
133. dd9dec5381 (válaszként erre: 129. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 17:44

Mondjuk a rehab melók tényleg ritkán segítenek érdemben ha ekkora a távolság és csak 4 órás. Amit nyersz a réven, elveszíted a vámon...

Meg hát ott ezt az elektroszmogos témát sem lehetne napirenden tartani.

132. Guruljka (válaszként erre: 127. - B8284a21b6)
2019. febr. 17. 17:42

Közismert, hogy vannak mérgező virágok. Szűk helyen sok ilyen az illatával is ölhet.

Mivel az adott virág a verandán volt, még ha lett volna mérgező hatása szerencsétlennek, akkor sem hatott volna.


Az elektroszmog a mágneses rezgések elvén hat állítólag. Nem szaglással.

A szaglás egy érzékszerv csak. Nem lehet kijelenteni, hogy egyik érzékszerv erősebb vagy gyengébb a másiknál.


[link]


Például ilyen cikkeket kellene olvasni, nem lúgosításról összehordott téves állításokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook