Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektroszmog: milyen hatása van ránk és hogy lehet ellene védekezni? fórum

Elektroszmog: milyen hatása van ránk és hogy lehet ellene védekezni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2019. febr. 21. 15:09

Attila,

Miert torolted a kepeidet?😱 Pedig mindenki szerette nezegetni!

😆

2019. febr. 21. 14:17

Attila,

Advaita védanta, who i am XD

2019. febr. 21. 14:13

Csak egyet árulj el Attila, miért pont te? Miért téged gyötörnek? Kell hogy legyen nálad valami amire fáj a foguk. Add nekik oda és vége lesz a szenvedésnek.

Mondjuk nekem sosem válaszolsz. Hülyén halok meg.

2019. febr. 21. 14:06

Attila, az internet áldás is, átok is. De nem feltétlenül igaz.


Nem tudom, hol olvastad ezt az állítást, de a lehallgatások alatt nem közemberek megfigyelését szokás érteni.

2019. febr. 21. 14:00
Valoban eleg idegen a nyelv. XDD
306. Guruljka (válaszként erre: 305. - B8284a21b6)
2019. febr. 21. 13:42

Nagyanyám azt mondta, röhögni a ló szokott.

Nem vagyunk orvosok, sem szociális munkások. Szívesen segítenénk, de nem tudunk. Irigyelni biztos, hogy egyikünk sem irigyel, de sajnos tényleg nem tudunk mit tenni.


Abban az értelemben létezik az elektroszmog valamilyen mértékben, és állítólag, hogy az elektromos készülékek kibocsátanak valamiféle elektromágneses rezgést. De Attila, ezt csak Te értelmezed a magad sajátos módján. Mások nem a mutyit értik alatta.

2019. febr. 21. 13:36

Figyelmetekbe ajánlok egy oldalt : [link] Itt röhöghettek,sokféle funkcióból választhattok,és nemkell találgatnotok,itt tények vannak !!


Egy biztos.........a fotóimat nem internett fotótárából másoltam,sajnos ezek az én csontjaim,ha netán irigyelnétek a sorsom,adjatok 5 év munkaviszonyt,hogy tiztességes beteg lehessek,deha még ezen felül is irigylitek a szilánkos sérveim,szivesen cserélnék veletek,legalább egyet ! Az életem jobbá fordulna,az egészséges,meg érezné a FÁJDALMAT !! Márha ez hiányoltatik !!??

302. Utolsó sorod kivételével igazad van ,de a CIM az helyénvaló,mert létező dolog !!

304. Guruljka (válaszként erre: 303. - B8284a21b6)
2019. febr. 21. 13:27

Senki nem használt sértő szót.


A topikba azért nem érkezett érdemi válasz, mert sokan nem vesszük komolyan az elektroszmogot. Illetve azért nem, mert a kukkolásba kanyarodott el a társalgás.

2019. febr. 21. 13:23

Szia mindenki.


Hát..............igen !

Valamejőtöknek igaza lehet,az egész topikot törölni kéne,mert ennek cim kérdése kapcsán senki sem válaszol !! Igy ennek a topiknak nincs értelme !

Egy vadbarom(kb igy jellemzitek azt aki érzi a mérgezést),mént én ,hibát követtem el,mert megérzésem szerint legalább 50%-ban igazat állitottam !!Én már a topik cimére tudom a választ,csak nemirom le,mert ti jobb ha nemtudjátok,mert megszakadnátok a röhögésbe.

Érzésem szerint néhány év múlva megfogjátok keresni ezt a topikot,vagy ennek cimkérdését !!


Majd egyszer rájöttök,hogy a troll igazat ismételt !!

Ti is épp ojanok vagytok mint az értelmiség ! Magyar embernek idegen nyelven irtok !!

Ez van,vot,és lessz is !!


Csak érzékeltetés miatt irom,nem szivok semmit,citromos vizen kivül csak kakaós tejet iszom !


Jobbulást kivánok mindannyionknak !

2019. febr. 21. 13:04

Nem is gondolom, hogy itt kellene megoldani a problémáit.

Idetévedt a cím miatt, amit egészen másképpen értelmez, mint eredetileg maga a kérdés kiírója is.

Aztán persze, kialakult egyfajta beszélgetést, de szépen meg lehetett volna már szüntetni.

301. dd9dec5381 (válaszként erre: 295. - Bless the child)
2019. febr. 21. 11:21

Én láttam a barátomat téveszmés állapotban, sőt azt is, amit a neten rendezett ilyenkor, valami hasonló, bár ő alapvetően szedte a gyógyszereit és ha egy ideig nem is, ennyire mélyre nem süllyedt. Persze minden eset más, de igaz, hogy mindenképpen csapágyasnak kell lenni ehhez a teljesítményhez, vagy így, vagy úgy.

Trollkodni sem egészséges ilyen szinten, már ha bármikor is az lenne.:))

300. 8c6da3d030 (válaszként erre: 299. - Bless the child)
2019. febr. 21. 11:08
Vagy legalabb valami mad doki rokona.
299. Bless the child (válaszként erre: 298. - 8c6da3d030)
2019. febr. 21. 11:07
Ilyenkor nagy szívas, hogy nincs pszichiater kisöccse
298. 8c6da3d030 (válaszként erre: 297. - Bless the child)
2019. febr. 21. 11:04
Tudom. Neki csak a rokonok segithetnek.
297. Bless the child (válaszként erre: 296. - 8c6da3d030)
2019. febr. 21. 10:58
Az a baj, hogy nem tol semmit. Betegségbelátás nuku
296. 8c6da3d030 (válaszként erre: 295. - Bless the child)
2019. febr. 21. 10:57
Kemeny cuccot tolhat,ha ilyeneket bekepzel.😂😂
2019. febr. 21. 10:55
Ezekre a tünetekre az Abilify harmatgyenge, ide már ütőssebb cucc kell, már ha nem troll az illető
2019. febr. 21. 10:45

Egy újabb olyan fórum, ahol a troll etetése folyik. :)) Hiába próbáljátok meggyőzni úgy is az lesz a válasza, hogy ti mind hülyék vagytok, egyedül ő repülő.


Amennyiben pedig nem troll - mert ez is benne van a pakliban- hanem csak szimplán skizo az illető, ezt az egész sz..got vele együtt törölni kellene. Nem egy közösségi oldalon kellene vele és a hülyeségével birkózni, hanem a pszichiátrián.

2019. febr. 20. 23:27
Semmit, csak inkabb igyal,addig sem beszelsz ezekrol a baromsagokrol.
292. Guruljka (válaszként erre: 291. - B8284a21b6)
2019. febr. 20. 23:00

Sós Imre nem csinált félmunkát, követte a rendező utasításait színészként, magánemberként pedig szépen öngyilkos lett a feleségével együtt.


Te viszont sajnos küzdesz a sajátos tévedéseid által alkotott világban, azért tudsz rosszul lenni egy sima vitamintól is, mert a neuromultivit az.

A sorsodban vajmi kevés szerepe van annak, ki került sorra előtted 92-ben.


Nem tudok, nem tudunk sem segíteni rajtad sajnos, sem az álláspontodat elfogadni. Mi nem látunk spicliket és ólálkodó ellenésget sehol. A segélyedet ne küldd azért vissza a polgármesternek, neki semmi köze nincs hozzá.


Akik védelmében ma privit kaptam (nem akarok nevesíteni, ennek nincs fontossága):


Ha mindezt valaki komolyan így hiszi, akkor azért nem nevetek rajta, mert a betegségen nincs mit nevetni.


Ha ezt valaki esetleg egy elmekórtani könyvből ollózza össze és hozza trollként nyilvánosságra, akkor szintén nem nevetek, egy beteges dolog, ha ezzel köti le magát valaki.

291. b8284a21b6 (válaszként erre: 286. - Dd9dec5381)
2019. febr. 20. 21:01

" a cél és a fehér foglalkoztatás lebegjen a szemed előtt."

Az új dokimnál ezzel a tőmondatoddal kezdtem !

Ha a profilom megnyitod,ott látsz pár szavat,olvasd el.

Sajnos meggyőződésem,hogy idegi problémáim idegenkezűség okozza !!! Erre egy mai példa a 274-es beirásom. De többféle módon meggyőztem,kitapasztaltam ezt a szmogos szarságot !! Hiába etetnek bármiféle ideg nyugtatóval,ez ellen nincs gyógyszer !! Abilify helyett ezt irták : [link] Éjszakám kampó,demég a rákövetkező naponn is szédelegtem !! Elmondtam nekik ezerszer,hogy ne a (bocs)szart pofozgassák,hanem az okot szüntessék meg !! Itt lejjeb erre már célozgattam. Én már most megjósolom,hogy R,nyugdijas nemleszek,igy folytatódik minden tovább !!! Feketemunka-politikus hergelése-saját magam hergelése,csupán azért mert épitettek egy körforgalmat,amiből nincs kiút !!!

Láthattad a fotóim,hiába szilánkos sérvek,ezek nem nekik fájtak,a 35 év alatt beágyzódtak,látta az összes idecsőditett spicli,hogy azért talpon vagyok,úgyhogy testi baj miatt úgysem leszek rokkant !! Kb 10-15 éve lehalgattak,ismernek , tán jobban is mint kéne,szerintem zártosztály kizárva,a többit meglátjuk !! Egyébként jobb is,ha nemleszek legális rokkant,van mód az elektró mutyi ellen,a segélyüket a polgármesternek visszaküldöm,aztán tehetnek egy szivességet !! Nagyon tiztességtől duzzadó Döbrögik !! Sajnos Sós Imre félmunkát csinált !!

290. b8284a21b6 (válaszként erre: 287. - Guruljka)
2019. febr. 20. 20:26

Majd olvasd el a 274-es irásom.

Bocs Szia.

Én is az utólsó mondatod elejére támaszkodnék,vagyis igazad van ! Egészségügy meg úgy működik,legalábbis szerintem :

Akit lerokkantositanak,az esetükben SELEJT munkát jelent !! Ki szeret selejtet gyártani !? Senki !

Na ezért , hogy nelegyen selejt ember,ember sem kell,hisz selejt !! Ugye érted a pusztitás inditékát,és a végkifejletet !? Hát..........ezt burkoltam eutanáziának hivják,vagyis nem burkoltan GYILKOSSÁGNAK !!! A topikunk cime........olvasd el ! Valójában egy olyan eszköz,amivel ezt a komoly munkát fényes nappal,sötét éjjel,vagyis mindenkor szemrebbenés nélkül végezhetik !! Olvasd el a 274-es reggeli irásom. Ez van,és lesz is !!!


Még annyit a falumbeli háziorvosról:

Ő a fentiek (rokkantositás) darabszámát nullára állitotta ! Ezért vagyok itt énis nem rokkant !! Ő ezért falunk diszpolgára,de később már nemzetes orvosa kitüntetést kapta !! Jellemzem,hogy érzékeld : minden betegét elküld,vagyis küldözgetős mikulás. Érdemben senkit nem gyógyit. Receptet ir,ebből él ! Telefonál,igy egy beteg átlagban 3/4 óráig bentvan. Szorozd meg kb 14h ig a munkadarab számot. Ez kb 6-7 ember,vagyis munkadarab !! Ugye érdekes munkatempó !? És fent irtam ennek külön dijazásait,elismerését ! Kb 3 hónapja átjelentkeztem a város egyik orvosához. Ott is lassú minden,de ő legalább egy esély szót kimert ejteni,hogy R.nyugdijas lehetek. De ez is csupán azért történhetett,mert 92 -es években egészségügyi dolgozó voltam,és a szeme láttára ,füle hallatára találkoztam az egyik akkori betegszálitó gyerekkel,aki közvetlen utánam ment be a problémáival. Na innétől kezdve az új Dr nő másként néz rám,de szerintem érdemben a politikust ő sem fogja meggyőzni !! Az előző háziorvosom elkúrt(bocs)18 munkásévem,vagy ugyaneggyi R.nyugdijas mivoltom,ami ugye a tiztességes FEHÉR pótmunkám,Pót fizum lehetett volna !!!

Ugye érted a lényeget,ha nem kérdezz.

289. 65c23b64bf (válaszként erre: 288. - B8284a21b6)
2019. febr. 20. 20:00
😂😂😂
288. b8284a21b6 (válaszként erre: 285. - 8c6da3d030)
2019. febr. 20. 19:56
Mit akarnál velem megitatni ?
287. Guruljka (válaszként erre: 284. - B8284a21b6)
2019. febr. 20. 17:08

Arra nincs reális magyarázat, miért kutakodna bárki is konkrétan teellened.


A segélyek összege másoknak sem elegendő.


Az államnak a munkaképesség az érdeke, nem az, hogy munkaképes egyéneket rongáljon. A "kukkolnak elektromos eszközökkel" másokat is csak a zárt osztályra juttatott, igaza van Ftittatának.

2019. febr. 20. 17:03

Attila, tudnál egy kicsit ide koncentráltni és egy pillaantra elfelejteni a szmogot meg a tutyit-muzyit stb?

Tehát, azért mert az Abilify-tól összeestél, nem biztos, hogy más gyógyszerel is így járnál. Mindenkinek más válik be, próbálgatni kell.

Nyilván tudod mire írják föl az antipszichotikumot, véleményed szerint esetedben teljes indokolatlan? Már írtam egyszer, lehetne jobb életed, legalább lelki szinten, mert ami most van, az tényleg maga lehet a pokol. Így jó eséllyel még zárta is kerülhetsz, ott pedig még ennyi erőd sem lesz a téveszméidre, mert olyan adag szedálót kapsz, hogy a saját tükörképedet nem ismered föl. Csúnya tud ám lenni egy ilyen hely, bár lehet ott jobban megértetnéd magad és még követőkre is lelnél.

És egy ötlet a végére, hogy konstruktív legyek, ha roki akarsz lenni, hagyd a francba a testi bajaidat, az elméleteidet viszont intenzíven hangoztasd a megfelelő helyeken. Mindegy hogy skizofréniával vagy gerincsérvvel rokkantosítanak, a cél és a fehér foglalkoztatás lebegjen a szemed előtt.

2019. febr. 20. 16:30
Inkabb igyal, mindenki jobban jar.
284. b8284a21b6 (válaszként erre: 282. - 8c6da3d030)
2019. febr. 20. 16:26

Még annyit : Csakis egy orvos kutakodhat ÁLLAMBÁCSI játszóterén ! Bár ez is kockázatos,mert állambácsi adja nekik a fizut ! Namármost,ha egy okoskodó ideg gyógyász felkeveri a kakit,mindenki kakis lessz,neki meg nemlessz fizuja !!

Ugye érdekes ördögi kör !?

Én is ilyen körforgalomba utazom,kb 18 éve :

Felveszem a segélyt.

Ez mellé tilos a munka.

Az éhen halás miatt ezt sárba taposom.A segély elégtelen összeg !!!

Ezt meghálálja a nagy tudású,követ éjjel is,vagyis mérgez.

Jön az orvosbizottság. Van 70%-ban rossz egészségem,de nem lehetek R.nyugdijas,mert a munkát megtiltották !


Próbálj meg kifordulni a körforgalmamból,ha nincs belőle kiágazás !!


Ugye bogárkám milyen érdekes kört rajzoltam !!??

Vagy rajzoltak mások !!??

283. b8284a21b6 (válaszként erre: 282. - 8c6da3d030)
2019. febr. 20. 16:16

A privát gyógyász is elkérne egy rakás Ft-ot !

Az állami Pszhiáter , szerintem betegebb tőlem !!


Ez a kütyü is sokba kerűl,de állitólag jó a hatása.:


[link]


Ha mégsem használna,az aranyat kiolvasztom belőle,és csinálok 2 jegy gyűrűt.


Na mi a véleményed !? És ez igy már NEM semmi !

2019. febr. 20. 16:10

Egy pszichiaternek nem az a dolga, hogy ha te azt mondod neki hogy telomutyi van, akkor o csapot papot ott hagy, es utananez..

Na mindegy. Sok sikert a semmihez. :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook