Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektroszmog: milyen hatása van ránk és hogy lehet ellene védekezni? fórum

Elektroszmog: milyen hatása van ránk és hogy lehet ellene védekezni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
41. Guruljka (válaszként erre: 39. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 20:08
Kit, kedves Attila?
2019. febr. 16. 20:08
Én még azt sem hiszem, hogy ez a Young nevű, sokat emlegetett ember valóban doktor lenne.
39. b8284a21b6 (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2019. febr. 16. 20:06
Az IGAZ ember a felelős,aki ideirányitja !!!
2019. febr. 16. 20:05
Jesszus de kár, hogy bezárt a Lipót!
37. dd9dec5381 (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2019. febr. 16. 20:02
Vagy a be nem szedett antipszichotikum...
36. Guruljka (válaszként erre: 35. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 20:01
És mindezért a frekvenciák felelősek?
35. b8284a21b6 (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2019. febr. 16. 19:57

Igaz,és gaz külömbözete egy i betű !!

Ennek a piszkos i betűnek milyen igaza van ugye ?

Mivel ez itt egy egészség,és gyógyulás szavakkal is rendelkező oldal,így merek itt írni a betegségről.

A link 3. cikkében van egy más frekvencia. Nos........az i betű itt érdekes formátumot alkot,ha nincs ! Csak érzékeltetés miatt irom le a nyűgöm,igérem többször nem teszem. 35 éve vagyok gerincbeteg,vagyis sérvbeteg. Ettől függetlenül dolgoztam össz 32 évet,amiből 22-őt betegen. 18 éve rokkantnyugdijas lehettem,de ezt egy évet követően megbánták,vagyis visszavonták ! Ja.......sem addig,sem máig,a meggyógyitásom az elmaradt. Igy a segély az,amit kapok,és slussz. Itt ennél a játéknál tudni illik,hogy aki segélyt kap,tilos a munka !Ezt én sárba tapostam,mert olyan törvényt nem hoztak,ami elmondaná,hogy mit ne vegyek,hogy a 26 000ft mindenre elég legyen !! Igy ők feketemunkást csináltak belőlem. Megtiltották a munkát,jelenleg meg ők követelnek tőlem mostantól visszamenőleg 5 év munkásévet(legális),hogy rokkantnyugdijas lehessek !! Ugye érzékeled az i betűt,ugye mijen igaz emberek ezek !!! Ami miatt a mobilt,én telómutyinak hivom........felhoztam :

Kb 18 éve lehallgattak,kukkoltak,GPS móddal követtek a nap 24 órájában !!! De amikor rájöttek arra,hogy tudom a csinytevésük végkimenetelét,vagyis megszüntettem a mobilom,igy a kinai doki állitására gondoltam,vagyis sajnos egy átkot sugároznak a házamra,aminek vélhetően nemlessz vége !!

Kb 8 éve nemalszom,csak reggel 6-tól egy félórát. Kb 8 éve izzadok,mint egy igásló,és éjjel,nappal,és nem évszakfüggő !! Két éve mutatták ki a szivbetegségem,ennek neve szárblokk,vagyis a sziv elektromos vezetési hibája !! Ugye ne folytassam !!?? Érzékeled ugye az elektroszmog hátterét ? Ja.......tudok aludni,ha éjjel elmegyek itthonról,de ez már a harmadik napon nem működik. Tudok aludni pincében,két hétig birtam,mert a lepusztitott agyonmérgezett veséim megfáztak ! És tudok aludni a szerelőaknám mélyén,ha ezt fémmel leburkolom !!!Ez sem működik,mert ez igy a műhelyem a szobám is,és a kettő együtt nemoké !!


Ugye érzékeled az i betű jelenét,vagy hiányát!!??

34. unom (válaszként erre: 32. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 19:28
Nem érted: hiteltelen a honlap, már a neve alapján. Egy a sok idiótaságokat terjesztő szennylapok közül.
33. Guruljka (válaszként erre: 32. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 19:27

Nem fecsérlek időt kétes hitelességű honlapok olvasására.

Vagy hiteles valami, vagy nem. Ha egy cikk hiteltelen, már az egész lap az, mert leközölte.


A Google a felhasználók által beírtak között keresgél. Ha azt írod be, hogy Kati hüje, arra is lesz találat.

32. b8284a21b6 (válaszként erre: 29. - Guruljka)
2019. febr. 16. 19:22

Igazad lehet(van)Auschwitz nevét az ember ritkán irja ,mondjuk én ha bizonytalan vagyok,beütöm a Google sorba,és máris néhány betű után a gép kiirja,hogy helyes e,vagy nem,nos esetemben mások sem irták jól !!!

A lúgosító ételek honlap,csak egy eszköz,amiben sok mindent leírtak a mobilizációról. Majd olvasd átt egészen végig.

31. Guruljka (válaszként erre: 28. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 19:21

A belinkelt cikk állítólagos szerzője, az állítólagosan Young nevű állítólagos orvosdoktor, már megjárta a börtönt az állítólagosan gyógyító tevékenysége miatt.


Mindenütt az 'állítólagos' szót írtam, ahol egy valódi és hiteles írásban hivatkozó linknek kellene szerepelnie az állítás alátámasztásául.


Mert leírni bármit lehet. Én itt leírom, hogy én írtam az Alkotmányt, sőt az Elveszett alkotmányt is, az attól még nem lesz igaz állítás.

30. unom (válaszként erre: 28. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 18:58

Így sem helyes.

Nem igazság, átverés, de gondolom te a lúgosítást is elhiszed, mert a neten olvastad.

29. Guruljka (válaszként erre: 28. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 18:57

A lúgosítás úgy marhaság, ahogy van. Én tanultam biológiát.


A gépek helyesírási programja sem mérvadó, de csodálom, hogy Auschwitz nevét még nem láttad sehol leírva.


Nem kukacoskodom, hanem nem vagyok hajlandó azt keresni, hogyan félhetnék az engem körülvevő, hol érthető, hol kevésbé érthető, de mindenképp csodálatos világban. Ha pedig az ágyamból szeretek tévézni, azt fogom tenni.

A nagy lakóteret úgy is értem, hogy ha teszem azt nincs mindenre külön szobám, akkor ott vezetem azt a nyamvadt hosszabbítót, ahol nekem alkalmas. Mert jelenleg nem túl biztonságos, hogy a fejem mellett van az elosztó, ráejthetek valamit és tűz lehet.


A mobiltelefon káros hatásai sem érdekelnek. Majd ha tömegével csuklanak össze a környezetemben a folyamatosan mobilozók, akkor talán érdekelni fog némileg.


És igen, van valós munkám. A lehetőségéért is megdolgoztam. Tudásom is van hozzá, mert tanultam is érte. Sőt itthonról végzem, emiatt az asztali számítógép is az ágyam közelében van, mert a maileket nézem mindennap először és utoljára.

28. b8284a21b6 (válaszként erre: 26. - Guruljka)
2019. febr. 16. 18:40

Igazad van..........Ausvic,így a helyes.Ettől függetlenül a gépem helyesírási programja nem mutatott hibát !! Hogy te ezt hogy érted,el sem tudom képzelni. Bár............érzésem szerint,csak a kákán keresed a csomót,vagyis igazságot érzel,de inkább a szőnyeg alá söpörnéd mindezt !?Ezért kukacoskodsz.

Ettől függetlenül ezt a figyelmedbe ajánlom :


[link]


Itt a harmadik cikkben olvashatsz egy másfajta frekvenciáról !! Nos..........nem a sokmilió mobilműködés a hiba,hanem ezek segítségével a kiszemelt áldozatnak,vége lesz,mint a seprűnyélnek!!


Szerencsés vagy,ha van valós munkád !!!

27. Guruljka (válaszként erre: 22. - Levendula6)
2019. febr. 16. 15:12
De abban a távirányítóban is van.... és az ágyadba viszed...
26. Guruljka (válaszként erre: 25. - B8284a21b6)
2019. febr. 16. 15:11

Nem tudom, és nem is érdekel, de elég megrázó lehet, ahogy a helyesírásodat elnézem.


A téma már nagyon régi, szerintem ráunt mindenki. A veszélyek elkerülésére rohadtnagy lakóterek lennének szükségesek, és rohadtsok pénz. Biztos vannak, akiken e tárgyban is lehet keresni, de én a valós munkám után élek, és nincs módomban ijesztgetni magamat.

2019. febr. 16. 14:43
Nagyon megállt ez a téma !? Eszerint mindenki egészséges,és senkisem hiszi ezt el !? Nagyhiba,mert az elektroszmog a 21. század Hitlere !!!Vagyis második Ausvitsz ! Ha kiváncsiak vagytok,hogy én minn megyek keresztül,kérdezzetek.
2010. jún. 11. 18:49

én azt vettem észre, ahogy a hálóban van a házimozi, cd, tv stb..sokkal porosabb a helység.


agol a hűtő van, meg a mikró pl ott nincs akkora por.


a másik szobában meg a szgép van ott sincs nagyobb por. csak a hálóban a több szórakoztató kütyű miatt.


a laptopom tele van porral.

ha megyek dolgozni és viszem magammal a gépem egész nap nem is poros.


ahol több elektromos cucc van egyszerre ott sokkal porosabb minden.

23. emagdi (válaszként erre: 22. - Levendula6)
2010. ápr. 16. 09:03

igen, én is kihúzom az elektromos dolgokat éjjelre, nem kell hozzá speciális eszköz sem, egész egyszerűen egy hosszabbítóról indul minden, s esténként csak ezt az egy dugaljt kell kihúzni, s áramtalan lesz minden a szobában:)

de ettől függetlenül még van elektroszmog, ha másból nem is, a konnektorokból mindenképp:) (továbbá szomszédoktól, stb)

2010. ápr. 15. 22:17
Lehet vásárolni távirányítós dugaljt. Abba dugod be azokat a készülékeket, amik nem muszáj, hogy mindig áram alatt legyenek (tv, rádió, lámpa..). És este csak egy-két gombnyomás az ágyadban fekve és máris kisebb mértékű szmog vesz körül. Én is ezt csinálom.. :)
21. emagdi
2010. ápr. 15. 21:46

van a neten egy sor módszer, nyilván ha az ember földeli a matracot (vannak már ilyenek amikben gyárilag van földelés) az nem árthat...

meg hát van egy sor módszer, amivel az elektrosztatikusságot lehet csökkenteni, burkolatok, stb, mint ahogyan ezt alkalmazzák ipari területeken is. viszont ezeket aranyárban mérik, nem hiszem hogy bárki alkalmazná a saját lakásában...


aztán persze vannak a csodaszerek, ketyerék, szintén aranyárban, ki tudja melyik mennyire hatásos.


de ha valaki tud valami tényleg bevált módszert, én is kíváncsi lennék.

20. emagdi (válaszként erre: 17. - Pirosalma)
2010. ápr. 15. 21:42
azt nem szűri :)
2010. ápr. 15. 20:49

Pld ólom borítás a falakon,ez biztos tuti.

De ha ólom mérgezésbe halsz bele az sem jobb.

18. Pirosalma (válaszként erre: 12. - Princes47)
2010. ápr. 15. 20:45
"Tudományos híradó", Natgeo stb. Nem igazán hiteles források. Az internet meg minden szart tartalmaz.
17. Pirosalma (válaszként erre: 16. - Emagdi)
2010. ápr. 15. 20:43
És ha magad alá rakod, hogyan szűri meg a fentről/oldalról érkező sugárzásokat?
16. emagdi
2010. ápr. 15. 19:53
pl rézlepedő (matrac alá kell rakni)
2010. ápr. 15. 19:50
Kotonruha Tájfunkabát és Esernyővel tudsz ellene védekezni.Ha nem így van akkor bocsi,szólt a sün és le szált a drótkeféről.
14. princes47 (válaszként erre: 13. - 99279bb06f)
2009. okt. 29. 23:26
Igy igaz, de a mikró a telefon átjátszók is veszélyesek.
13. 99279bb06f (válaszként erre: 12. - Princes47)
2009. okt. 29. 20:57
Közben már eszembe jutott, hogy az a lakás, amit megvettünk, az azért lett üres, mert egy nagyfeszültségű vezeték ment el felette, és állítólag ezért nem maradt állapotos a feleség.
12. princes47 (válaszként erre: 11. - Pirosalma)
2009. okt. 29. 20:50

Szia ! Azt tudom, hogy nézz utána, és akkor nem fogsz ilyen butuska kérdést feltenni. Az interneteten a keresőbe ha beírok rengeteg választ fogsz kapni, és már akkor te is fogsz egy kicsit tartani tőle. Rengeteg ember betegszik meg miatta.

Ha időnként nézed a tudományos hiradókat akkor ott is ilyenekről szoktak beszélni.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook