Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektrolux EKK511510W kombinált tűzhely mennyire jó? fórum

Elektrolux EKK511510W kombinált tűzhely mennyire jó? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 20. 21:52
Nos, már van tapasztalatom a kombinált tűzhellyel. Csupa jókat tudok róla nyilatkozni, csak arra nem jövök rá, hogy mikor légkeverést használom sütésnél,csupa gőz ömlik kifelé, sőt a végén is tele a sütő gőzzel. 2 tepsit rakok be egyszerre, s időnként meg-légkeverem.
13. bertaerzs (válaszként erre: 12. - Dócy)
2012. márc. 13. 20:43
Azt hiszem 16 ezret, + 2 ezer az inox tisztítószerért (az nem kötelező). Szerintem az Elektrolux az márka! A Zanussi viszonylag olcsó, szinte már gyanúsan, a Fagor-t NEM SZABAD megvenni, az tényleg gyenge, több valakitől hallottam és tapasztaltam is. Nekem előzőleg Fagor tűzhely volt, azzal kezdte, hogy a sütő belsejéről lepattogzott a festék. Kijött a szervíz, új készüléket kaptunk. Na, egy pár hét múlva az is elkezdet pattogzani, majd újra szervíz, befújta festékkel, majd meghaltunk vagy 2 napig a szagától. Azt mondta, ha továbbra is gond lesz vele, hoz festéket és majd lefújjuk. Na, az Úristenét, megint pattogzott, de már tűrtük csendben. Ez nem volt elég, ahol csak lehetett rozsdásodott ahol lejött a festék az edénytartó ajtaja, az oldala. Ja és nyilván a sütő foltosan sütött, ahol nem volt festék ott megégett. Úgy megutáltam,hogy használni sem szerettem, szinte szégyelltem. A lányom (most jött haza Brittaniából szabadságra, át is utalt 600 fontot, mondván, anyu, tisztes tűzhelyet vegyél, és lehetőleg ne egyszer használatosat. Így vettem meg ezt a kombináltat, még csak pogit sütöttem. A régit kipofozza a férjem, fúvókacserével palackosra vesszük és a kamrában jó lesz húst sütni és befőzéshez. Üdv: bertaerzs
12. Dócy (válaszként erre: 11. - Bertaerzs)
2012. márc. 13. 17:01

Hát, azt még elképzelni sem jó.És gondolom fizettél is a szakszervíznek , azért hogy beüzemelték a tűzhelyet...Eszméletlen, hogy mik megtörténnek...

Asszem lemondok lemondok az Elektrolux tűzhelyről.

Nekem a múgy is gyanús volt, hogy mindig ezt a típust akciózzák.

De azért szoktál benne sütni?Vagy még csak a pogit próbáltad, más sütit nem?

11. bertaerzs (válaszként erre: 9. - Dócy)
2012. márc. 13. 14:15
Ja, azt ki is hagytam, hogy alig ment el a szakszervíz, dolga végeztével behívtam a háztartási gép szerelőt (mivel épp nálunk járt), ugyan nézze már meg milyen klassz tűzhelyet vettem. Megnézte, kicsit sokallta az árát és mondta, hogy az elektromos vezeték nem jó! Hogy-hogy? Hát annak 1,5 R-es kell, a mienk pedig a konnektorig a hosszabbító kábellel 0,5-es. Na, akkor próbáljuk, úgy is "ki kell égetni"! Láss csodát, úgy fel melegedett és ellágyult a kábel, hogy rögtön szóltam a férjemnek, kerítsen vastagabb hosszabbítót. Ebből az a tanulság, hogy minden szakmának a körmére kell nézni, azért is, hisz annyi tűzeset van mostanában. gondold el, ha pl. sütök, kint kertet ások! és leég! Üdv: bertaerzs
10. bertaerzs (válaszként erre: 9. - Dócy)
2012. márc. 13. 07:00
szerintem igen
9. Dócy (válaszként erre: 8. - Bertaerzs)
2012. márc. 12. 19:00
Te ha mégegyszer venned kéne, a kkor is ezt a típust vennéd?
8. bertaerzs (válaszként erre: 7. - Dócy)
2012. márc. 12. 18:32
abban biztos vagyok, hogy nem jól. Légkeverés, 150 C°, 30', + 10 percig kikapcsolt állapotú sütőben, 2 tepsi egyszerre, persze, hogy szerencsétlen agyonszáradt. Azért voltam dühös, mert a leírásban sok soha nem süthető süti sütési módja le van írva, de pl.pogácsa, bejgli, stb. nincs.
2012. márc. 12. 17:49

Háát, nem tudom, hogy miért száradt ki a pogácsád?

Lehet, hogy valamit nem jól állítottál be?

6. bertaerzs (válaszként erre: 5. - Dócy)
2012. márc. 11. 21:28
Hát persze. Electrolux EKK 513521., nagyon szép, inox, fedél nélküli (direkt ilyet kértem)kivitel
2012. márc. 11. 21:00
És Elektroluxot vettél?
4. bertaerzs (válaszként erre: 3. - Dócy)
2012. márc. 11. 20:18
Kezdő vagyok a kombinált tűzhelyet ílletően, miután 300-at átnéztem (neten), megrendeltem, de sajna a sütést gyakorolni kell benne. a használati utasítás mondhatni baromság, olyan sütikről ír, amit a magyar nem is ismer, de a közérdekű dolgokról semmi. Én pogit és húst sütöttem légkeveréssel, de nagyon kiszáradt annak ellenére, hogy tele volt a sütő gőzzel. Gyakorolnom kell!
3. Dócy (válaszként erre: 2. - Dócy)
2012. febr. 1. 16:37
Még mindig senki?
2012. jan. 31. 20:38
Senkinek sincsen még Elektrolux típusú sem?Esetleg Zanussi kombinált?
2012. jan. 31. 17:43
Elektrolux EKK511510W kombinált tűzhely mennyire jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook