Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elegem van az főiskolából! Mit tegyek? fórum

Elegem van az főiskolából! Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. SF
2009. jan. 19. 11:05

Ha nem vagy biztos magadban, halassz egy évet, és ha lehiggadtál, akkor dönts! Addig akár a tandíjat is összeszedheted, ha mégis a folytatás mellet döntesz.


Valamikor a harmadik év tájékán én is így voltam, végül mégis befejeztem. Ha nem tettem volna, most azon siránkoznék, hogy miért hagytam abba.

Gondold végig, lehet, hogy csak a fáradtság miatt érzed úgy, hogy nem megy!

2009. jan. 19. 11:01

Sziasztok!


Nagyon belefáradtam már az iskolába. Most vagyok 3ad éves, de egyszerűen nem akar menni. Csúszni is fogok, úgy néz ki. :(

2 hét van a vizsgaidőszakből és még 8 vizsgám van. Hiába tanulok, készülök, nem sikerül semmi. Nagyon el vagyok keseredve. Nappalin járok suliba, és költségtérítéses vagyok. Szüleim fizetik a sulit,de ők nyugdíjasok, és nem várhatom el tőlük,h még plusz 1 évet kifizessenek,mert az 200 ezer forint. Dolgozom suli mellett,de az kell fénymásolásra, kajára.

El vagyok keseredve,nem bírom. Gondoltam arra,h halasztani kellene egy fél évet,de nem merem elmondani szüleimnek. Ők azt hiszik minden jól megy. Tudom most azt tanácsolnátok,h üljünk le szüleimmel és beszéljük meg,de nem lehet,mert a múltban én a páromat választottam szüleim helyett,és így is örülök,h legalább a tandíjban segítenek. Párom nem keres olyan jól,h le tudjunk tenni félévente 100 ezret.

De most mit tegyek? Hagyjam ott a sulit? Mert már nem tudok tanulni,nem tudom rávenni magam. Pedig szeretem azt amit tanulok,de csak a gyakorlatban, nem elméletben.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook