Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ekcémás bőr ápolása fórum

Ekcémás bőr ápolása (beszélgetős fórum)


2023. jan. 8. 23:44
Sziasztok. Fem allaergian van viszont neha semmi bajom ha pl par oran keresztul hordok egy nyaklancot ,de volt mar ugy h viszketett tole a boron .. de semmi komolyabb. Viszont legutobb kb 4 oran keresztul hordtam egy nyaklancot viszketett is a nyakam majd levettem magamrol masnapra ekcemas lett a borom. Meg soha nem volt ….!! Mar szaraz de nem akar elmulni… elkezdtem Sudocremel kenni attol jobb lett de amint abbahagytam visszajott az egesz piros lett es viszket. Adjatok otleteket mit csinaljak … borgyogyasHoz most nemtudok menni mert kulfoldon vagyok. Koszonom a tippeket
2021. máj. 27. 11:10
Szia, körömvirág krém nagyon hatásos egy két nap és elmúlik.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 10:38
Nem krémet ajánlok, ha már felmerült itt a fórumon a csalántea,akkor gondoltam megemlítem. Érdemes inni egy kúrát,külsőleg is lehet lemosónak használni ,de mivel az ekcéma ált. belülről indul egy tisztító kúra sokat segíthetne:))Kb 4 hét:))
2021. máj. 27. 10:26
Bioderma atoderm termékek, de egy jó bőrgyógyász által felírt krém vagy balzsam valószínűleg ugyanúgy tud segíteni, csak kicsit olcsóbb lesz...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 07:31
Bőrgyógyász által felírt, patikában kikevert testápolót.
2. kinga08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 27. 07:02

Szia, voltál bőrgyógyásznál?

Én próbáltam a La Roche posay - t, na az semmit sem használt, bőrgyógyász is írt fel krémet, az sem segít. Csak a Neutrogena tudja szinten tartani a bőröm. (Hydro boost), most Magisterrel próbálkozom, hátha megoldást nyújt.

2021. máj. 27. 00:36
Sziasztok! Ekcémás, nagyon érzékeny, szuper száraz bőrre ki mit használ? Minden napos ápolásra, arcra testre? Sokat próbáltam már de még egyik sem volt az igazi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook