Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ekcéma csak krémekkel kezelhető? Nincs valami gyógyszer? fórum

Ekcéma csak krémekkel kezelhető? Nincs valami gyógyszer? (tudásbázis kérdés)


13. katt2
2023. márc. 13. 20:34
Én a Fucidin kenőcsre esküszöm. Mindent kipróbáltam, a Canesten, Exxema, meg a fene tudja miket. Semmi nem használt a viszketés ellen. Aztán találtam otthon Fucidint, bekentem, 5 perc múlva nem viszeketett. 2 nap múlva kenegetni sem kellett, két hét múlva nyoma sem maradt. Vényköteles, antibiotikumos. Háziorvos felírja. Próbáld ki.
12. Ancsika81 (válaszként erre: 11. - Domimami)
2023. márc. 13. 19:54

A szteroidos krémek ideig-óráig jók...

Elején jók...később több kell.. ...de többet árt, mint használ...igyekszem nem el jutni odáig...

11. Domimami (válaszként erre: 10. - Ancsika81)
2023. márc. 13. 18:27
Szteroidos krémem is volt-az mondjuk gyorsabban hatott-ezzel hosszadalmasabb ugyan,de szerencsére nekem (még) használ.
10. Ancsika81 (válaszként erre: 6. - Domimami)
2023. márc. 13. 18:16

Sajnos nekem nem vált be...


😓

9. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 18:15

Mindenféleképpen bőrgyógyász!


Vigyázz a bőrödre(kiszáradás-, hideg-,....egyszóval minden ellen), és megfelelően ápold.

8. 55Judit (válaszként erre: 7. - Aszparagusz)
2023. márc. 13. 14:01
Bizonyos szempontból igazad van. Mindig örülök az észrevételeidnek.😀
7. aszparagusz (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2023. márc. 13. 13:47

Még hány helyen fogod reklámozni ezt a CDB-s cuccot?

Jó az álmatlanságra, az emésztésre, az ekcémára, meg még kitudja mi mindenre.

Egy igazi csodaszer.

A pénztárca leürítésére mindenképp.

2023. márc. 13. 11:40
Bepanthen Sensiderm is jó rá.
2023. márc. 13. 10:53
Eucerin Atopic kontroll- nem szteroidos, azonnal hat, sokszor használtuk. Minden korosztálynak jó. Van tusfürdője is. Nem receptes, patikákban kapható, elfogadható áron.
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 10:17

Ezt írd a keresőbe: CBD KRÉM - EKCÉMA KEZELÉSÉRE

Én szedem a CBD-t más okból, oldalt pedig ahol a legjobb kapható sajnos nem mutathatok mert reklám.

3. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 10:06
Szia! Az ekcéma csak tunet, persze lehet és kell is kezelni külsőleg. De az emésztést, bélrendszert kell rendbe tenni, mert onnan fakad.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 10:03

De van, erős injekción szteroid. Az segít, persze vannak hátrányai.

Illetve ha gondolod, írj rám privátban, van egy lány, aki nagyon jó ekcéma elleni krémet kever, ami nem steroidos.

2023. márc. 13. 09:42
Ekcéma csak krémekkel kezelhető? Nincs valami gyógyszer ami csökkenti a viszketést, mint az allergiásoknál? Mert a bőrtünetek zöme abból van hogy viszket-vakarom-kisebesedik. Ha nem lenne viszketés....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook