Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszakai evés fórum

Éjszakai evés (beszélgetős fórum)


9. KLMárti (válaszként erre: 8. - Ffbce15349)
2009. jún. 2. 22:01

De, nappal alapvetően nincsen probléma az alvásával. Könnyen is alszik el, és viszonylag hosszan pihen. Még kétszer 2 órát alszik napközben is. Ma este kipróbáltuk a Chamomilla golyócskákat. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy használ-e. Igazából erősen szkeptikus vagyok a dologgal kapcsolatban.

Meg ráadásul most nehéz éjszakáink lesznek, mert vasárnap volt hasmenése, és az annyira kimarta a popsiját, hogy csupa seb lett neki az egész bőre. Minden egyes pelusozás sírással megy, annyira fáj neki. Szóval ma éjjel legalább 3 óránként pelusoznom is kell majd. Remélem, hamar elmúlik.

Most megyek, mert lassan kéne alukálnunk nekünk is.

Sziasztok!

2009. jún. 2. 11:41
REMELEM MI MASKENT LESZUNK!DE SAJNALOM HOGY NALATOK EZ A HELYZET!NAPPAL SEM ALSZIK A BABAD?
2009. jún. 2. 09:29

Nem akarlak titeket elkeseríteni, de én ugyanígy vagyok a 14 hónapos kisfiammal. 5,5 hónapos korában kezdtek jönni a fogai. Addig átaludta az éjszakát. Azóta egyetlenegyszer fordult elő, hogy majdnem teljesen végig aludt. Igaz, még csak 8 foga van, és most épp 4 jön neki, de én már kezdek beletörődni, hogy amíg nincs kint az összes foga, addig nem lesz nyugodt éjszakánk.

Pontosabban, ha éjfélkor, amikor először ébred, magunk mellé veszem, és adom a szopit neki, akkor reggelig csak 2-3-szor ébred fel. Ha nem veszem magunk mellé, akkor 5-10 perceknél hosszabb időt nem tölt az ágyában. Szóval én is próbálkozom. Nektek pedig kitartást.

Sajnálom, hogy nem tudtam jobb hírt mondani.

6. borbelya (válaszként erre: 5. - Ffbce15349)
2009. jún. 1. 19:55
lefekvés előtt 5 golyó, de a gyógyszertárban elmagyarázzák neked pontosan
2009. jún. 1. 19:46
S HOGYAN KELL ALKALMAZNI A GOLYOT?
4. borbelya (válaszként erre: 1. - Ffbce15349)
2009. jún. 1. 19:19

Ha a foga jön, akkor sajnos fel fog kelni éjjel. Azért cumizik, mert megnyugtatja. Én Chamomilla vulgarist adtam neki (homeopátiás golyó), nekünk sokat segitett.

Nálunk is ez volt a helyzet, és ez természetes!

2009. jún. 1. 17:55
AZERT ANNYIRA NEM VAGYOK KETSEGBEESVE,DE SZERETTEM VOLNA TAPASZTALATOKAT HALLANI.KOSZI!MEGNYUGODTAM.NEM AKAROM EROLTETENI,HISZ AZ O ERDEKEIT TARTOM SZEM ELOTT,CSAK FURANAK TLALTAM.NEM SIR CSAKKELL A TEJCSIJE
2009. jún. 1. 17:51
Az én kisfiam is ugyanígy volt, de én nem tettem semmit, türelmesen vártam, míg ismét átszunyókálja az éjszakát. Általában akkor kelnek fel éjszaka cumizni, ha hiányolják az anyukájukat, ha erölteted az alvást csak rosszabb lesz. Ő most 9 hónapos és egy ideje megint átalussza az éjszakát. Sok türelmet és nyugalmat kívánok neked.
2009. jún. 1. 17:47
a kisfiam 5 honapos.6hetes kora ota ataludta az ejszakat.2hete pedig ejjel is felebred enni.igaz jon a foga,de nem sir csak szuksege van a szopira(cumibol.tudna valaki tippet adni nekem,hogyan szoktassam vissza az alvasra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook