Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyszerre érzem, hogy nagyon tetszik, jó pasi, meg kell... fórum

Egyszerre érzem, hogy nagyon tetszik, jó pasi, meg kell... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. máj. 13. 23:02
Az nem elég hogy jó pasi, ha közben zavar a viselkedése és nem passzoltok össze. Idővel a legkisebb problémákból is hatalmas veszekedések lehetnek. A bosszantás az még rosszabb, mert úgy hangzik, mintha nem tudnád őt elviselni.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
2022. máj. 12. 21:57

Szerelem még nincs. P

Nem idegesít, ez túlzás, csak bosszant én is túl türelmetlen vagyok ez biztos. Nagyon kedves, rendes, csak bosszantó.

Vagy a fárasztó talán még jobb szó.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
2022. máj. 12. 21:55
És igaz :D
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Capriola)
2022. máj. 12. 21:54
Ugyanettől félek én is.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 15:41

Mivel azt írod, hogy tetszik, nem azt, hogy szerelmes vagy, ezért szerintem teljesen felesleges összeszokni, ha már most idegesít, ráadásul több dologgal. A nagy számok törvénye alapján ha jobban megismered ezekből nem kevesebb, hanem több lesz.

Mindenkinek vannak más számára idegesítő dolgai, csak ezt jellemzően az első időszakban észre sem veszi a másik...

4. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Capriola)
2022. máj. 12. 15:33
Vagy sikerül összecsiszolódniuk. Attól függ, mennyire vagytok mindketten hajlandók a kompromisszumra.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 15:00
Szerintem nem fogtok unatkozni, mert neked is vannak bogaraid.
2022. máj. 12. 14:56
Hosszú távon a most apró idegesítő dolgok csak rosszabbodnak... De ne legyen igazam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook