Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyetem miatti kudarc fórum

Egyetem miatti kudarc (beszélgetős fórum)

2023. máj. 20. 22:21
De minek neki felajánlani? Ezeken általában elég hely van mindenkinek. Inkább csak hívd el randizni. Vagy ez lenne az ürügy hogy hozzászólj? Mert az kicsit random hogy szia, elfelejtettem elmenni vállalati pénzügyek beugróra, szóval tárgytalan a vizsgajelentkezésem, nem akartál pont június 9-ére egy helyet? :D
14. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 19:40

Szerintem a te vizsgaidőpontodat nem adhatod át másnak. Nálunk nem lehetett.

Illetve, szerintem ő is jelentkezett. Most tényleg így akarsz bevágódni nála?


Azt biztos nagyon férfiasnak látja, hogy nyafogsz egy vizsga miatt:DDDDD

Azt meg méginkább annak látná, hogy emiatt szakot vált;)


Légy férfi! Ha akarsz tőle valamit, akkor lépj!

És ne nyafogj a vizsgák miatt!

Vagy meg lesz, vagy nem. Nem fognak egy hiányzó vagy sikertelen vizsga miatt fejbe lőni...

2023. máj. 20. 18:45
Akkor lehet, hogy hagyom. S felajánlom annak a bizonyos lánynak a vizsgaidőpontomat, amire jelentkeztem. A sikertelen beugró miatt úgyse tudnék elmenni. Kitudja, hátha jól esne neki.
2023. máj. 20. 18:24
Hát ezt te tudod. Szoktak ilyen kivételek lenni? Amúgy jó tanuló vagy? Nálunk pl. olyan rendszer van amibe ez nem férne bele, ha fejreállsz sem, ugyanakkor nem jegyezne meg miatta az oktató, ha megpróbálnád. Meg kellemetlen sem lenne, csak felesleges.
2023. máj. 20. 18:22
Akkor nem írok. Bár mondták egy-ketten, hogy próbáljam meg. Egy e-mailtól nem dől össze a világ, elmondásuk alapján. De kellemetlen helyzetbe se akarok kerülni.
2023. máj. 20. 18:19
Nálunk másmilyen beugrók voltak. Hát igen, ha tudtad, hogy egy lehetőség van, kár volt elszalasztani. Sebaj, majd jövőre.
2023. máj. 20. 16:46
Ez vizsga időszak előtti beugró volt. Ez ügyben érdemes egyáltalán írni a tanárnak?Online volt amúgy. Lehet, hogy már felesleges lenne, s csak még kellemetlenebbül jönnék ki. Megjegyezne, stb. Én voltam a hibás, abszolút.
8. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2023. máj. 20. 13:59
Utolsó bekezdéseddel maximálisan egyetértek!
7. aszparagusz (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2023. máj. 20. 13:58

Itt a f.i. el sem jutott a vizsgáig. Nem teljesítette azokat a feltételeket, amivel vizsgázni mehet.

Ahová az én gyerekem jár, ott is több tárgynál van ilyen feltétel. Zárthelyikből, beadandókból elért megfelelő eredmény, hogy egyáltalán vizsgázhasson.

6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 20. 12:51
A bizonyos vizsgák előtti beugrókat utáltam, mikor a fiam járt. Unokatestvére Pesten végezte ugyanazt az egyetemet, ott nem volt beugró.
2023. máj. 20. 10:06
Nincs több vizsga alkalom? Ismétlő vizsga? Nálunk még olyan is volt, hogy kérésre plusz vizsga időpontot írt ki a tanár.
2023. máj. 20. 09:13

Csúszol is miatta? Mert ha nem akkor tenni rá magasról. Amúgy szerintem nem jellemző ez, hogy emiatt bárkit kinéznének. Elég ritka az hogy valaki soha egy tárgyból ne bukjon meg, sőt, szerintem teljesen normális hogy akár egy évet csúszol. Ha a szaktárs lány emiatt nézne hülyének akkor amúgy sem éri meg vele foglalkozni. 🤷‍♀️


Amúgy jellemzően ázsiai hallgatók között durván megy a bullying ilyenek miatt, akár egy rossz jegyért is, nemhogy bukás... (ezt most csak azért írom hogy ha valaki szerint elképzelhetetlen hogy ez egy egyetemistának probléma legyen)


Ugyanakkor most lehet ez tűnik a legnagyobb gondnak, de nyugi, mire végzel, a kutyát nem fogják érdekelni a jegyeid, vagy hogy hány év alatt végezted el. Szóval nehogy emiatt otthagyd a szakot, ha amúgy jó.

3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 19. 23:42
Mi a kérdés?
2. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 19. 23:06
Jézuka, és Te egy egyetemista...,rá sem merek gondolni,hogy mekkora problémákkal küszködhet egy sima szakmunkás tanuló hasonló esetben...
2023. máj. 19. 22:28

Sziasztok!


Előre leszögezem, kicsit lehet, hogy nevetséges a szituációm, amiben most vagyok, s nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni. Egyetemre járok, a szak most lényegtelen. Egyik tárgyam sajnos nem lett meg, későn kaptam észbe, így nem lett meg a beugró, vizsgázni se mehetek így, majd csak jövőre. Míg a szaktársak közül szinte mindenkinek meglett. A történet csavarja, hogy van egy szaktárs lány, aki nagyon tetszik, de biztosan hülyének nézne azért, mert nem lett meg a tárgy. A kudarc egy dolog, tényleg elég hülyének érzem magam, a szakváltáson is gondolkoztam, akár úgy, hogy passzolom annak a lánynak a vizsgaidőpontomat, csak nyilván az se lenne jó pont, hogy ilyen könnyen engedni hagyok valamit, amit elkezdtem. Szóval na, nem egyszerű helyzet. 23/F

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook