Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetem előtti munka fórum

Egyetem előtti munka (beszélgetős fórum)

7. IzaHold (válaszként erre: 4. - BlackAndGold)
2016. jan. 31. 16:21
Ajánlat vagy szövetkezet? Mert az ajánlatokat azok kapják, akik regisztráltak, plusz munkát nem nagyon van módjuk hirdetni, mert így is sorba kell állni érte. Érdemes minél előbb jelentkezni, ha nyárra munkát szeretnél.:) Én is annó hónapokat vártam.:)
6. 3abcc56f08 (válaszként erre: 3. - B1dbc250b6)
2016. jan. 31. 15:53
Ebben igazad van, ott valóban kaphatna munkát, de nem tudjuk, hol lakik a kérdező. Ha pl. Tiszaeszláron, akkor kicsit nehézkes lenne a budaörsi munka. talán ha jobban behatárolja a területet, a környéken élőknek leszenek ötletei.
2016. jan. 31. 15:51

Nem tudom, merre laksz, esetleg van-e postán lehetőség. Egy ismerősöm éppen a hozzád hasonló okok miatt keresett átmeneti állást. Betanították, és alkalmazták postai küldemények felvevőjének.

Bébiszitterkedés esetleg? Vagy idős személynek segítség, vevásárlás, orvoshoz kísérés? Hirtelen ezek jutottak eszembe.

4. BlackAndGold (válaszként erre: 2. - IzaHold)
2016. jan. 31. 14:13
Sajnos nem nagyon van errefelé diákmunka ajánlat... :/
3. b1dbc250b6 (válaszként erre: 1. - BlackAndGold)
2016. jan. 31. 14:13

budaörsön az osan mellett van egy svéd tulajdonú áruház...oda beballagsz, és előadod a munka iránti vágyadat...

kielégítik.

2016. jan. 31. 14:04
Diákmunka szövetkezet tud segíteni, az érettségi utáni nyáron dolgozhatsz és nem tudom a jelenlegi szabályokat, de régen jobban is járt az ember vele.
2016. jan. 31. 13:47

Idén érettségizem, és nyáron szeretnék egyetem előtt dolgozni itt vagy külföldön. Tudtok olyan munkákat, ami nem olyan megterhelő, nem kell hozzá szakma és nem kell számolni (pl kasszás)? Mert diszkalkuliás vagyok.


Árufeltöltő, takarító, biztonsági őr (kint nem kell hozzá szakma)...ezeket ismerem, tudnátok még ilyesmiket írni? Nem jut eszembe több. Férfi-női munka egyaránt jöhet.

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook