Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló anyák mindennapjai fórum

Egyedülálló anyák mindennapjai (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2008. márc. 27. 05:45
Aranyosak vagytok.....Lurkoban...biztos megtalálom a boldogságom...Nincs is ezzel probléma...Nekem csak az fáj....hogy a gyerek nem tehet semmiröl,legalább megprobálná elfogadni,s ha egy idö után nem megy,s meri vállalni,hogy Nézd,nem érzek iránta semmit,nem szeretem...Akkor tiszteletben tartom a döntését,döntésüket..S éli mindenki a világát.
388. silvie30 (válaszként erre: 386. - Angyalka07)
2008. márc. 27. 01:30
Szia.Én is hasonló helyzetben voltam,mint most te.Kb.2.éve jártunk a barátommal 2 vagy 3 alkalommal láttam a szüleit.Terhes lettem,nem terveztük,de meg akartam tartani a babát.A barátomnak és itthon elmondtam,de rábiztam hogy a szüleinek mondja el ő.Nem tette meg várta a megfelelő alkalmat,én se tettem igazából tartottam is tőlük nem kedveltek.Már 8 és fél hónapos terhes voltam mikor elmondta nekik,persze bepipultak és még a kórházba se jöttek be.Fel se hivtak,semmi,pedig szenteste elött 1 nappal szültem.Szarul esett.Most 3 éves a kisfiam egyedül nevelem-marha nehéz-a nagyszülei 2szer látták,de akkor is én vittem el hozzájuk.Többször nem mentem és nem is fogok.Soha nem hivtak fel mi van a gyerekkel,kell-e valami pedig az unokájuk az ő vérük is folyik benne.Ha rám nem is kiváncsiak,de ő nem tehet semmiről.Most még nem tudja,de később....?Szerintem mondd el joguk van tudni és majd eldöntik elfogadnak-e téged és a gyermekedet vagy nem.Azért írtam le hogy én hogy jártam,hogy te ne járj így,ahogy én.Azért azt kivánom sikerüljön és sok boldogságod legyen a kis lurkóban.
387. 70a5a27405 (válaszként erre: 386. - Angyalka07)
2008. márc. 26. 21:42

Szeva.

Az a helyzet hogy megmondhatod nekik, miért ne?

Én mikor terhes lettem a gyerekkel, tudták. De mikor megszületett nem értesítettem róla őket, csak az apát. Még a terhességem idején különmentünk, és nem tartottam se a gyerek apjával, se az anyjával a kapcsolatot. Pár hónappal ezelőtt a volt élettársam húgát felhívtam egy ügy miatt, és kértek képet a gyerekről. Küldtem neki az az anyósnak is. Persze az anyós olyan régimódi aggyal van megáldva!

Tudni kell hogy a fiam viselkedéséből autizmust mutattak ki. Na persze volt a képek között olyan ami nem sikerült tökéletesre. Az anyós erre azt mondta hogy neki az nem kell a képek közül mert azon látszik hogy ...na érted. A fiacskája is egy szinten van vele, még eljönni se jön. Hát nem anyja fia? Dehogynem.

2008. márc. 25. 17:59

Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt,most regisztráltam....Véleményetekre vagyok kiváncsi,hátha tudtok segiteni,a hozzászolásotokkal..Rövidre teszem magam ,mert nagyon hosszú lenne...Szoval,tömören,elvált vagyok 2 gyermek.Utban a harmadik egy másfél éves se veled se nélküled kapcsolatbol.A fiú egyszer velem van egyszer nem...most jelenleg nem tudok róla semmit vagy egy hete...Szüleit egyszer láttam...ez azért fontos mert a kérdésen erre irányul...Szerintetek egy Nagyszülönek tudni kell,hogy unokája fog születni,ha a fiú eddig nem szolt nekik?23 hetes vagyok...Van Jogom hozzá?Szoljak a szülöknek?Vagy ahogy nem kell már a fiúk,úgy mondjak le a nagyszülökröl is?megtehetem?

Rendezet körülmények között élek,nem kell a pénz,sem más..sem a szülöktöl,sem a fiúktol..Csak egyszerüen arra vagyok kiváncsi,megtehetem e hogy a tudtuk nélkül szülök egy unokát....

385. 70a5a27405 (válaszként erre: 384. - Szanka)
2008. márc. 25. 17:19

Hát szorítok, hogy eljöjjön ez a pillanat az életedben.

Hát én meg egy kicsit szomorkás voltam az ünnepek alatt. Nem jött el a csávó, bár nem is beszéltünk róla hogy eljön. bár céloztam rá, de nem vette a lapot.

Ma kint voltam az ismerősőmnél, aki anyuval együtt dolgozik. Azt mondta hogy félénk lehet, azért mert hadar, és lehet hogy ezt szégyenli, és ezért nem menő a nőknél. Bár engem az se zavarna, hát ugyan miért zavarna, olyan szép pasi...

384. Szanka (válaszként erre: 383. - 70a5a27405)
2008. márc. 22. 17:35
Nekem elöször le kell zárnom magamban az elmúlt 16 évet. Utána remélem sikerül majd megnyílnom...
383. 70a5a27405 (válaszként erre: 382. - Szanka)
2008. márc. 22. 16:38

Hát szorítok, hogy neked is minél hamarabb összejöjjön egy ilyen taláka.

Kellemes húsvétot kívánok!

382. Szanka (válaszként erre: 381. - 70a5a27405)
2008. márc. 22. 08:06

Ezek tök jó hírek!

Lélekben veled vagyok, és mindent bele!


Remélem egyszer majd én is tudok hasonlókról írni.


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

381. 70a5a27405 (válaszként erre: 378. - Szanka)
2008. márc. 22. 01:10

Szia!

Márc. 18-án újra bementem hozzá. Sajnos nem tudtunk nagyon beszélgetni, mert a főnőke ott volt, és hát ő dolgozik közben meg a többi asztalhoz is mennie kellett. De amit meg akartam tudni róla azt megtudtam.

35 éves, egyedülálló, a nevét is megmondta, van egy öccse, és a szülei meghaltak. Ezen majdnem elbőgtem magam. Hát nálunk még édesanyám él...

Megkérdezte tőlem hogy húsvétkor megyek-e valahova? Mondtam hogy nem, várjuk a locsolókat, talán kapcsolt, de lehet hogy nem. Azt is kérdezte hogy mindennap bejárok a városba, és mondtam hogy igen.

Kíváncsiságból egy ismerősőm megengedte hogy rajta keresztül megkeressem az iwiw-en. Meg is találtam, és írtam neki egy üzenetet, és megadtam az e- mailomat is. Bár legutoljára febr. 21-én volt az iwiw-en, remélem azért hamarosan eljön az idő hogy elolvassa, amit írtam....

Hát ennyi...egyenlőre....

380. Szanka (válaszként erre: 379. - 70a5a27405)
2008. márc. 15. 19:01

Amikor olvassa az eseményeket az ember, olyan mintha vele is megtörtént volna.

És ha ez jó, akkor még jobb.

379. 70a5a27405 (válaszként erre: 378. - Szanka)
2008. márc. 15. 18:32
Persze, örülök ha elmondhatom. Most már ideje hogy jó is történjen velem, meg hát gondolom veled és akik ezen a fórumon vannak. Nem igaz?
378. Szanka (válaszként erre: 377. - 70a5a27405)
2008. márc. 15. 18:21
A publikus részleteket remélem megosztod velünk.
377. 70a5a27405 (válaszként erre: 376. - Szanka)
2008. márc. 15. 00:01
így van!
376. Szanka (válaszként erre: 375. - 70a5a27405)
2008. márc. 14. 23:02
Fő az óvatosság!
375. 70a5a27405 (válaszként erre: 374. - Szanka)
2008. márc. 14. 22:58
Igen, de leközelebb ha összejön megint a dolog, azért én is kíváncsi vagyok, egy két dologra vele kapcsolatosan, nehogy koppanjak..
374. Szanka (válaszként erre: 373. - 70a5a27405)
2008. márc. 14. 22:31
Így olvasva, mint egy tündér mese.
373. 70a5a27405 (válaszként erre: 370. - Zsu77)
2008. márc. 14. 22:27

hát nálam egész más a helyzet...valami történt velem, szombat óta. Nőnapon elmentünk az ismerősőm és annak családjával egy étterembe.

Mit ad isten hát egy szép csávó volt a pincér. nagyon kedves volt, és mikor véeztünk, váltottunk pár szót.

Aztán elmentem szerdán újra az étterembe, de már egyedül. Reméltem hogy ott lesz. És ő volt a pincér!

Még jóformán oda se értem az asztalhoz, és már egyből, megkérdezte: én voltam szombaton, a nevem tímea, ugye?

Köpni nyelni nem tudtam a meglelődéstől.

Közben vártam a kaját amit rendeltem. Szóltam pár szót hozzá, mert csak mi ketten voltunk abban a teremben.

Közben jött a kaja, na meg ettem ő meg érdeklődőtt felőlem. Le voltam döbbenve hogy ennyire közvetlen volt. Atzán fizettem, de nem mindjár jutottam ki, mert még mondta a beszédét meg kérdezett. És a végén azt mondta hogy jöjjek máskor is. Annyira belemerültünk a dumába hogy már rohannom kellett a gyerekért az óvódába.... Király volt az a nap!

2008. márc. 13. 15:37

Megalakul a Gyermekeiket Egyedűl Nevelő Szülők Egyesűlete.

Bp.1191

Kosárfonó u.14.

vitez@tvn.hu 06-1/281-22-77

371. 9a67f841ab (válaszként erre: 368. - Ab31092128)
2008. márc. 13. 15:35

Nemsokára ujra éled,ha leszünk elegen,a Gyermekeiket Egyedül Nevelő Szülők Egyesülete,

Aki válalná,hogy alapitó tag lenne,jelentkezzen nálam,

370. Zsu77
2008. márc. 12. 13:25

Sziasztok!

Kicsit eltűntem, mert rengeteg minden történt velünk. Decemberben 2 balesete volt a kicsimnek, az egyiknek a nyoma örök mementóként ékeskedni fog a szemöldökénél.

Aztán betegek voltunk. Eszter lázgörcsöt kapott, rohammentővel mentünk a kórházba. 2 percig nem vett levegőt. Jártunk neurológiára, nincs-e vmi baj. Aztán új projekt kezdődött, új helyre költözött az iroda. Bölcsihelyért szaladgáltam, de nem jött össze így az anyukám ismételten ingázik velünk.

T. apuka egy szánalmas emberszerű lény. Végre megvan a válás időpontja: április 9.

Szóval ebben a pár hónapban sok mindenen átmentünk.

Veletek mi a helyzet?

369. 70a5a27405 (válaszként erre: 368. - Ab31092128)
2008. febr. 16. 21:40
Próbáld meg a keress-ben. Beirod hogy elvált szülők klubja. Aztán egy csomó választási lehetőséget megad felsorolva hogy miben akarod tovább keresni: pl.: fórumban vagy vagy cikkekben stb. Többet is bepipálhatsz ott, és a legalján a keres-re rákattintasz, remélhetőleg van ilyen cím. Jó böngészést! :-))
2008. febr. 16. 19:55
sziasztok ! létezik elvált szülök klubja ?
2008. febr. 16. 19:42
Sziasztok keresek egy olyan helyet ahol találkozni szoktatok szórakozni esetleg.Vagy ahol az elvát gyerekükeket egyedűl nevelő szülők találkozni szoktak!Tudtok ilyenről?
366. 70a5a27405 (válaszként erre: 364. - 9b165d11ec)
2008. jan. 26. 22:24
Hát igen, nálatok ez megvalósult nálunk sose fog, mert a gyerek apja nem érdeklődik cseppet sem iránta. Nem haraggal váltunk külön ( csak élettársi kapcsolat volt), utána alakult úgy hogy meggyülőltem. Sok dolog kiderült róla és álmomban se gondoltam volna hogy ilyen szemétláda!!
365. 70a5a27405 (válaszként erre: 363. - 61e5310fec)
2008. jan. 26. 22:19

Háj csaj!

Nagyon nehéz az biztos de én a szüleimnél lakom, vagyis apukám már nem él, így csak anyuval meg az öcsémmel, és ennek ellenére még autista is és az apja le se szarja! Azt gondolom bőven elég a "jóból"!!! Tudom van ennél rosszabb is, mert a gyerek óvódástársának az édesanyja egyedül neveli a gyerekét ( az is autista) és csak az öccse van neki aki már a saját útját éli.

Sokan mondják hogy miért nem fogok valakit magamnak, de minek futkározzak én egy után is, nem érdemli meg egy sem! Tudom hogy nagyon általánosítok, de nincs bizalmam a férfiakban, azért nem mert nagyon megégettem magam, és ez nekem nagyon betett!!

Hát azért remélem hogy a szüleid ha kell besegítenek a nővérednek, nagyon sokat számít ám az!! A nővéreddel pedig együtt tudok érezni....

2008. jan. 26. 20:49

Múlthéten vasárnap együtt voltunk az Aréna plázába.Elmentünk a 3d-s moziba,gyerek nagyon élvezte.Olyanok voltunk mint egy igazi család,pedig a párom nem a gyerek apja.

Olyan jó volt mégegyszer átélni ezt a családias hangulatot.Olyan furcsa is volt.Mint ha sosem váltam volna el, vagy nem is tudom milyen érzés volt.Aztán persze visszazökkentem mára már a szürke hétköznapokba,amikor magam vagyok a gyerekkel.Ezt a vasárnapot azért köszönöm neki,hogy újra átérezhettem egy rövid pillanatra a múltat.

2008. jan. 26. 20:49
Sziasztok!!Én csak tisztelni tudom azokat az anyákat akik egyedül nevelik a gyermeküket!!Sajnos a nővérem is egyedül maradt a kislányával és nagyon nehéz neki is...:(
2008. jan. 26. 20:44
Nagyon nehéz egyedül.(
361. 70a5a27405 (válaszként erre: 360. - Ari :))
2008. jan. 26. 20:36

Hááj!

Örülök hogy jól halad a dolog. Nálunk mivel nem ismerte be a bíróságon, hogy övé a gyerek, ezért meg kellett csinálni a Dns vizsgálatot. És természetesen ő a gyerek apja. A bíróságon próbált alkudni hogy ne kelljen a gyerektartást és a vizsgálatot egyszerre fizetnie. Erre a bírónő azt mondta hogy szó sem lehet róla!! A tökéletlen barom!! Fizette még 15 vagy 18 hónapra visszamenőleg is, naná hogy csak bankkártyás megoldással, arról én gondoskodtam!! Meg hát fogadott ügyvédnőm volt, király nő volt, bírtam a búráját!!

Hát azzal a pasival az a helyzet hogy semmi. Nehezen tudok magamhoz engedni valakit, nem rossz gyerek, de nem tudom..... Végül is ő kolléga de nem ismerem annyira, nem találkozok vele minden héten....de nem is erölködök...talán félek is egy új kapcsolattól.

360. Ari :) (válaszként erre: 359. - 70a5a27405)
2008. jan. 25. 11:16

Sziasztok!!!

sokáig nem jelentkeztem, de most már nyugi van, tegnap volt a tárgyalásunk!!!


elsőre megegyeztünk, de csak azért sztem, mert én engedtem az elveimből. kiharcoltam 20 ezer gyerektartást 2 hóra visszamenőleg. (eredetileg 25-öt akartam 6 hóra visszamenőleg.) na mindegy, mert ez is haladás, ugyanis hozott egy 25 ezer/ hós kereseti kimutatást a tavalyi évről, amin a bírónő is jót mulatott, és lealkudta 5 ezerrel a gy.tartás. mekkora sóher tökfej.


mindenesetre behúzta fülét farkát, és teljeskörűen nálam van elhelyezve a gyerek, havonta 1 vasárnap jöhet 9-13 óráig látogatni, szal sztem lesz pár hónap, mikor nem látjuk. hát nem tudom. most már csak abban reménykedek, hogy adja majd a manit.


sztem egész ügyes voltam, bár azért vittem magammal ügyvédet is. neki nem volt. gondolom a havi 25 ből nem telt rá...


megkönnyebbültem azért, a lényeg megvan, hogy én döntök a gyerek ügyeiben, ha meg ad pénzt, láthatja, ha nem, akkor meg nem. ennyi.


Szami, mi van az új pasival? beújítottad már? vagy még kerülgetitek egymást ? :)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook