Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló anya lettem a 1,5 éves kislányommal. Nap... fórum

Egyedülálló anya lettem a 1,5 éves kislányommal. Nap... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 27. 06:01

Az nem lényeg, hogy ki hány gyerekkel marad egyedül, a te helyzetedet, te éled meg.


Mi okoz nagy fejtörést jelenleg neked?


Nekem annak idején a naplóírás segített. Amikor egyedül maradtam a kicsimmel ő 2,5 éves volt, a jobb kezemet nem tudtam mozgatni, mosógépünk fél évig nem volt. Szóval nyugodtan írj, van tapasztalatom benne.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Csikil4ny)
2023. márc. 26. 23:33
Eleinte nagyon jól alkalmazkodtam, most mégis úgy érzem, egyre nehezebb. Mintha kezdene elfogyni teljesen az erőm. Nem azért írom ezt, hogy sajnáltassam magam... tudom, más is volt már ilyen, vagy ennél is sokkal nehezebb helyzetben. Van, aki több gyerekkel is egyedül marad.
12. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 26. 12:45
Nem lehetetlen küldetés. Az elején nehéz, de megszokod, alkalmazkodsz, s végül alakítod az életed. Amennyiben olyan helyen laksz, csatlakozhatsz egyszülős klubhoz is, ahol egymást tudjátok segíteni.
11. birebora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 06:37
Most elolvastam megint a vallomásodat, hát bocsánatot kérek, teljesen félreolvastam.
10. birebora (válaszként erre: 6. - Charlize)
2023. márc. 25. 06:36
Hát, hogy több időt tud tölteni a kislányával, irta, a vallomásban, olvastad.
9. Nemer Eszti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 19:20

Nem könnyű egyedülálló anyának lenni. Mi lenne, ha úgy közelítenéd meg a dolgot, hogy te annyit foglalkozol a kislányoddal, amennyire időd, lehetőséged van? Mindezt szeretettel, élvezettel teszed, majd esténként megelégedetten fekszel le? Hiszen te mindent megtettél. Ha így csinálod, akkor a lelkiismeret furdalás nem fogja nyomasztani a kapcsolatodat a gyerekkel.

A hozzáálláson kívül lehet segítséget is kérni szülőtől, egyéb családtagtól, barátnőtől, stb. Nem a gyerekkel való foglalkozáshoz, hanem pl. házimunkában jól jön a segítség.

8. Charlize (válaszként erre: 7. - Emmaa1)
2023. márc. 24. 15:40
Francokat! Szüleim nélkül lehetetlen lenne sokszor.
7. Emmaa1 (válaszként erre: 3. - Charlize)
2023. márc. 24. 14:27
Te csodálatos vagy ès felnèzek rád,ahogy kezeled megoldod a dolgokat💗
6. Charlize (válaszként erre: 2. - Birebora)
2023. márc. 24. 13:27
Mi az előnye? Gyere, mesélj!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2023. márc. 24. 11:50
Ez valóban így van. Bár ennek a helyzetnek nem igazán tudom, hogy mi az előnye. :(
4. 1-_-1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 10:34
Ez két szülő esetén is így van, ha sokat dolgoznak.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 24. 09:57
Ez az életforma sajnos ilyen. A tapasztalat beszél belőlem.
2023. márc. 24. 05:30
Mindennek van előnye, hátránya.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook