Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül maradni 40 felett - barátokat keresni fórum

Egyedül maradni 40 felett - barátokat keresni (beszélgetős fórum)


14. a14deb9047 (válaszként erre: 13. - Écsanya)
2010. ápr. 1. 13:15
Aztán egyszer találkoztam valakivel másfél évvel ezelőtt. Hónapokig kerülgettük egymást. Megcsókolt és azóta Hawai!! Eltűnt minden rossz az életemből. Mert csak a ma és a holnap a fontos!
13. écsanya (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2010. ápr. 1. 11:31
25év....... iszonyú soknak tűnik. Csodállak! Én nem tudom mire leszek képes, majd az idő eldönti, lassan már nem görcsölök semmin, minden megy a maga útján..... Lehet, hogy nem jó, hogy így gondolom, de mit tegyek, ha így érzek.
12. a14deb9047 (válaszként erre: 11. - Écsanya)
2010. ápr. 1. 11:27
Én is így voltam közel 25 évig...csak én 11 naposan maradtam egyedül.
11. écsanya (válaszként erre: 1. - 141df938b1)
2010. ápr. 1. 11:21
Szia! Én 38 évesen maradtam özvegy, most vagyok 40, a gyermekeim közül egyik már nagykorú a másik még csak 12. Nekem is a gyerekek unokatestvérek munkatársak jelentik a társaságot, de ez nem ugyanaz mint amikor a férjem élt. Valószínű örök magányra vagyok ítélve, mert más férfit el sem tudok képzelni, nem lennék rá képes, valamint lehetőségem sem lenne, hisz soha nem megyek sehova egyedül.
2010. ápr. 1. 11:15
Az életet kell élni, nem a sorsot!!
2010. ápr. 1. 11:13
38 évesen szereztem felsőfokú végzettséget, 44 évesen tanultam meg úszni, 6 év múlva megtanultam orgonálni...
2010. márc. 26. 16:25
25 évesen mentem férjhez, 15 hónap után szültem a fiamat, és 11 nap múlva egyedül maradtam... Gyermekem felnőtt, mindketten felsőfokú végzettséget szereztünk, ő már több mint 3 éve külföldön él és dolgozik. Másfél évvel ezelőtt találkoztam azzal a Férfival, akivel szeretném leélni a hátralévő életemet. Elégedett és boldog vagyok. Nincs autóm, milliós betétem, ékszereim, bundám.
7. csorocsaj (válaszként erre: 6. - Sokcsoki)
2009. dec. 20. 16:58
szíasztok én azé elolvastam a forumot én 3 éve maradtam magam egy sérült lánykával nekem se akad senki vagy ha akadna nekem nem kell
6. Sokcsoki (válaszként erre: 1. - 141df938b1)
2009. júl. 10. 08:58
Sziasztok! Lehet, hogy már senki sem olvassa, mert régi ez a fórum, de én szó szerint ugyanígy vagyok! A férjemnek lett egy 14 évvel fiatalabb barátnője, el is váltunk, a 2 gyerekem 17 és 19 évesek, már nem igénylik a társaságomat annyira,a barátnőim élik a mindennapjaikat a saját családjukkal, én meg nem találok olyan valakit, akinek én lennék a legfontosabb. És egy kis helyen nincs annyi program, ahova el lehetne menni, pláne nem egyedül.
5. 402e06a0c9 (válaszként erre: 4. - Banyanyanya)
2008. nov. 17. 23:34
Jó olvasni az ilyen történeteket!
2008. nov. 17. 23:31

Én 38 évesen váltam el a férjemtől. Akkor megfogadtam, hogy többé férfipizsama nem teszi be a lábát a házba.

Nekiálltam megvalósítani az álmaimat: bővítettem a lakást, beépítettem a tetőteret. hogy mindezt fizetni tudjam, bevállaltam két mellékállást.

Azt hinnéd, hogy meghalni sem volt időm? Hát alig.

Mégis, anélkül, hogy kerestem volna, véletlenül megtaláltam életem párját. Most 42 vagyok. Készülök felrúgni az életemet, nyelvet tanulok, ki akarok menni Ausztriába dolgozni, mert amit itthon csinálok, már nem igazi kihívás.

Ja, és férjhez megyek. :)

KÍíívánok Neked is hasonló jókat.

2008. aug. 26. 10:25

Én mindenképpen keresnék valakit.

40 év nem öregséget jelent.

Joga meg mindenkinek megvan hogy tàrsa legyen,mindegy hogy melyik korban.Hisz tàrsas lények vagyunk ,nem?

2. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - 141df938b1)
2008. júl. 4. 07:34

Szia!

[Én 40 évesen találtam meg a párom... most 42 vagyok.] Júniusban voltunk hastánc-táborban a kislányommal és jött egy hölgy még velünk, akivel együtt járunk táncolni.... és ott kérdeztem rá, hogy mennyi idős. Annyi mint Te! 47 éves és egy ragyogó nő (a férje jött értünk a táborba... hááát néhány évvel fiatalabb tuti ;))). A napokban hívott, hogy benevezett még egy táncos táborra július végén... nem megyek-e... :o)))

Nah, szóval ezzel csak azt akarom jelezni, hogy nem áll meg az élet.... sőőőőt neked most kezdődik. Keress egy, a hobbidnak megfelelő közösséget... legyen ez tánc,torna, kézműves csoport, túrázó kis közösség... bármi, és onnét már egyenes út az ismeretségekhez és a kiviruláshoz... Fog a Te férjed még a lábad előtt könyörögni! :o))))

Csak ügyesen... és felszabadultan! Sok sikert Neked! :o)

Camea

2008. júl. 4. 07:20

47 évesen maradtam egyedül. (A férjem "lecserélt" egy 15 évvel fiatalabbra.)A gyerekem nemrég múlt 18. éves, lassan önálló életet kezd.

Szerencsére szerető, nagy család vesz körül (szülők, testvérek, sógornők...), de mindenkinek megvan a saját élete.

A régi barátaink is kivétel nélkül családos emberek, így én már nehezen férek bele az életükbe. (egyébként is meglehetősen kínos a szituáció, hiszen a férjemmel "közös" barátok)

Kedvesek, szimpatikusak a kollégáim is , de mindenki rohan haza munka után a családjához, a párjához. Én szívesen mennék esténként moziba, szinházba,vagy csak beülni valahová egy jót dumálni, hétvégeken kirándulni, kerékpártúrákra..., de sajnos egyedül nem az igazi egyik program sem. Bevallom, még nem vagyok túl lelkileg a szakításunkon,, így most még férfira, társra egyenlőre nem vágyom. Igazából barátokat, "sorstársakat" keresek, akikkel (akivel)meg lehet valósítani az említett programokat, megosztani a gondolatainkat.

Sajnos az a tapasztalatom, hogy ennyi idősen ez nagyon nehéz. (mármint barátokra találni)

Részben azért, mert a hasonló korúak (mindegy, hogy nők, vagy férfiak) vagy párkapcsolatban, családban élnek, vagy éppen társat keresnek. Én most elsősorban barátokra vágyom (a szó igazi, nemes értelmében).

Van-e ötletetek ezzel kapcsolatban? Esetleg van-e köztetek olyan, aki Budapesten él, és hasonló problémával küzd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook