Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnék online barátokat....egyedül vagyok :( fórum

Szeretnék online barátokat....egyedül vagyok :( (beszélgetős fórum)


18. a83d2365df (válaszként erre: 1. - 01acd59028)
2012. jún. 26. 19:57

szia! nem vagy egyedül, hidd el. a régi barátok nem barátok voltak, sajnos, egyet értek a korábbi hozzászólókkal. szerintem itt a hoxán sok ember szívesen lesz a barátod, akár én is :)

nem egyszerű, de lépned kell, nyitni. senki más csak Te magad fogod tudni ezt megváltoztatni. baj, probléma mindig lesz, sajnos, de ha felemeled a fejed, rájössz mennyi mindenre képes voltál eddig és mennyi minden van még benned!Sportolj, mozogj, menj kávézni, szerezz be egy jó könyvet, ülj ki olvasgass, napozz. a sötét szoba limonádéval nem megoldás. Képes vagy arra, hogy ha egyedül is érzed magad, ne légy szomorú. Hiszen csak egyedül vagy, nem magányos, ez nagyon jó dolog! Ne add fel:) kitartást!

2012. jún. 20. 21:01

Szióka! :)


Remélem mi barinők leszünk, még ha csak online is.... :)

Majd írj, írok! :) szióka!

16. Lhara (válaszként erre: 15. - Gkreka)
2012. jún. 20. 11:53

Tudjátok, nem én, de a legjobb barátnőm annak idején kétéves kicsijével a karján titokban menekült el a kilátástalanságba és ő mondta nekem erről, hogy hónapokig úgy élt, hogy először egyik percet a másik után igyekezett túlélni, majd az órákat, napokat...

"Először csak tettem az egyik lábam a másik elé és csak az egyszerű dolgokra tudtam figyelni... nem mertem a jövőbe nézni, míg egyszer észre vettem, hogy már van fedél a fejünk felett, megkeresem a szükségest és kezdek egyre több örömöt találni a napjaimon."

A végén lett saját lakása, egy kis házikója, ahova be tudta költöztetni az idős anyukáját és szépen felnevelte a kicsi lányát.


A legnehezebb az első lépés szerinte is... kilépni a méltatlan helyzetből, egy rossz kapcsolatból.

Minden lehető jót kívánok!

15. gkreka (válaszként erre: 9. - 01acd59028)
2012. jún. 20. 11:40

Támadásnak vetted a tanácsot, pedig tényleg jó ötlet! Két éve költöztem el a férjemtől, két kisgyerekkel. Se pénzem, se munkám nem volt. A béka segge alatt voltam, minden szempontból...


Komolyan mondom, hogy sokat segített, hogy elkezdtem sportolni. Ha barátokat nem is, de ismerősöket, sporttársakat találtam. Arról nem is beszélve, hogy edzésközben nem a problémáimon rágom magam.


Fel a fejjel! Az első lépést már megtetted, amikor eldöntötted, hogy elhagyod a - rád nem méltó - férjed. Hidd el nekem, minden egyes lépés egyre könnyebb lesz. Én csak tudom, már félúton járok :)))

14. Lhara (válaszként erre: 10. - 2545157c39)
2012. jún. 20. 11:38

Nehogy szomorkodj!... Én is éreztem ilyesmit, de az élet rácáfolt. Szinte egy időben két régi nagyon kedves barátnőm is újból felbukkant az életemben (mindkettő 30 év múltán) és hihetetlen, de ott folytattuk, ahol rég abba hagytuk, csak jól elmeséltük a közbenső történeteinket egymásnak, de ugyanolyan remekül érezzük magunkat együtt azóta is.

Érdekes az ilyen ugye? Álmodni sem mertem volna erről és két precedenst is teremtett számomra a jó sorsom. Bízz ebben Te is és sikerülhet!

13. Lhara (válaszként erre: 1. - 01acd59028)
2012. jún. 20. 11:31

Együtt érzek Veled. Én is egy nagyon kemény, hosszan tartó válságon estem át és nagyon egyedül éreztem magam. Szerencsésnek vagyok, hogy pont a legjobbkor "ide (a Hoxára)tévedtem", mert rengeteg segítséget kaptam többektől. Bár az igazán közeli barátaim (akik ugye a bajban ismerszenek meg leginkább) nem közvetlenül innen találtak rám, de ma is sokakkal vagyok nagyon remek kapcsolatban.


Szerintem jól tetted, hogy nyitsz és keresed a számodra megfelelő társaságot.

12. 2545157c39 (válaszként erre: 11. - 01acd59028)
2012. jún. 20. 11:27

Na igen, de amelyik elvileg a legjobb barátom volt és össze se vesztünk soha, szimplán csak ő is elköltözött, én is és vissza se jelöl fb-n :O

Na az milyen barát volt?

11. 01acd59028 (válaszként erre: 10. - 2545157c39)
2012. jún. 20. 11:25

hát igen...pocsék rájönni hogy nem maradt senki.

na meg mindenki a maga életével van elfoglalva...önzö a világ bár valahol meg is lehet érteni mert nehéz megélni...de lelkibarátok akkor is kellenek

2012. jún. 20. 11:12

Szia!


nekem sincsenek igazi barátaim 4 éve mióta elköltöztem, így igazából folyton egyedül vagyok, ha a férjem dolgozik. Régen azt hittem sok barátom van, de kiderült nem azok voltak, mert szépen elfelejtettek :(

9. 01acd59028 (válaszként erre: 6. - 4327a8e017)
2012. jún. 20. 11:10
menjél....
8. zidenhow (válaszként erre: 1. - 01acd59028)
2012. jún. 20. 11:09

Szia!

az a helyzet, hogy nekem sincsenek igazi barátaim, kivéve egyet. engem tavaly ért hatalmas csalódás a legjobb barátomról -aki egyben unokatestvérem- kiderült, hogy nem csak másokkal szemben, de velem szemben is kétszínű. persze össze sem hasonlítható egy válással. akikről azt hittem, hogy barátok, azok mind csak a haverjaim voltak. már nem is foglalkozom velük.

7. a14deb9047 (válaszként erre: 6. - 4327a8e017)
2012. jún. 20. 11:09
És a lelket-szellemet is edzi. Bár most ebben az időben inkább a lesötétített szoba limonádéval.
2012. jún. 20. 11:06
Menjetek el sportolni, nagyon jó ismerkedési lehetőség :)
5. 01acd59028 (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2012. jún. 20. 10:57

pesttöl lakok 20 kmre kb.

bajban ismerkszik meg ki a barát..nekem csak 1 barátnöm van de hamarosan elköltözik ritkábban fogom látni sajnos neki is meg van a maga élete... neten is alig van...szoval rossz egyedül

4. zsanci79 (válaszként erre: 1. - 01acd59028)
2012. jún. 20. 10:51

Kedves loveguru!

Ez a válás tényleg kinyírt téged, mert kétségbeesve keresed az utad....amit meg is értek, barátok tényleg jók lennének.


A régi barátokat én sem tudtam visszakapni, mikor hazaköltöztem:( Sok év telt el, és mindenki élte az életét. Megmaradt szimpla haverságnak már....

Merre laksz?

2012. jún. 20. 10:47
nekem sose voltak igazán barátaim... szerintem már nem is lesznek
2012. jún. 20. 10:42

szia. nem okoskodni akarok, de ha a régi barátok,tényleg barátok akkor megtalálnak.A válással már megszűnt a "zavaró tényező"

én is azt hittem régen,h vannak barátaim míg ki nem derült az ellenkezője,azóta egyedül vagyok...

2012. jún. 20. 10:34

sziasztok. egy borzalom válás közepén vagyok és nagyon egyedül lélekben is mert a barátokat anno a férjem elmarta. szeretnék barátokat találni itt (ha csak online az se baj) akikkel levelezhetem chattelhetek stb. 33 éves leszek.

priviben várom akik szintén barátokat keresnek elérhetöséggel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook