Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. fórum

Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
510. Matica
2010. ápr. 3. 13:14

Ezer nagy pusszancs mindenkinek! :)

Kívánom, Nektek, hogy nagyon kellemesen teljen ez a pár nap. Mindenkinek jó nagy csavizást! :)

Kellemes és nagyon vidám HÚSVÉTI ÜNNEPET kívánok nektek!

Pusza, Matica

2010. ápr. 3. 09:38

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy így elmaradtam, de nem voltam tegnap gépközelben. Holnap sem leszek és hétfőn sem, kizárólag csak esténként, de akkor írok majd.



Engedjétek meg, Kedves Barátaim (Mati, Ani, Cicmic és Kiki), hogy ezúton kívánjak mindnyájatoknak nagyon Boldog Kellemes Ünnepeket!

508. Matica (válaszként erre: 507. - 8264513f31)
2010. ápr. 1. 22:23
hát ez az :)))))
507. 8264513f31 (válaszként erre: 506. - Matica)
2010. ápr. 1. 21:51
:) A szerelem vak. Tudod. :)
506. Matica (válaszként erre: 505. - 8264513f31)
2010. ápr. 1. 17:49

Azt tudom. :) Már meséltem szerintem, hogy van egy kinti ebem :) és egy cicám. Őket is imádom. Hát ha így szaporodhat csak a család akkor így lesz.

Egyébként most a kutyim is szerelmes. Napok óta jár hozzá egy zsömi tacsi. Tegnap már szóltam neki, hogy jobb lenne ha haza menne, mert vacsira nem hívtuk, és még meg volt sértődve.:) Akkora hisztit levágott. Mondtam is Mancikámnak, hogy azért voltak tőle jobb pasijai is, megvállogathatná kivel osztja meg a kertünket. :)

De mondhatok én neki bármit, csak vigyorog azzal a kajla fejével.

2010. ápr. 1. 17:26
A kiskutyát nem bánod meg. Nekem is olyan jó, hogy itt van velem, nem vagyok egyedül.
504. Matica
2010. ápr. 1. 16:41

Jahh azt el is felejtettem, hogy nagyon úgy néz ki, hogy tejcuki allargiám van. Szép mi? Hát öregszem, vagy valami. Vettem kókusztejport. :)

Azt hittem, kókusz ízű lesz a kávém tőle de nem :)

Viszont nem puffadok tőle. Csak a többi tejes cuccal mi lesz, azt még nem tudom, mert pl. a sajtot imádom.

503. Matica
2010. ápr. 1. 16:36

Hali csajosok! :)


Itt vagyok. Itthon volt apusom, de már hétfőn elment. Dúlt a lávjúúú de volt egy kis lelkizés is. Életem legnehezebb döntését hoztam meg. De mit csináljak, szeretem ezt a nagy mamlasz pasit, hiányozna ha nem lenne. Viszont ennek hatására, lesz egy bébink. :) Nem babus csak egy yorki. Most lázas keresgélés folyik. Ezért nem tudok annyit itt lenni. Igaz az még képlékeny, hogy mikor találjuk meg, de a lényeg, hogy lesz. Szóval mégis babázni fogok, de nem úgy mint ahogy szerettem volna. :)

2010. ápr. 1. 15:53

Szió!


Szereztem a gyógyszertárból, Rád hallgatva egy 60 db-os Béres Actival Max-ot. Hú, mekkora sárga kapszulák. Nekem ezt elég lenyelni. :) Nem vagyok egy gyógyszerrajongó. De ez szuper, látom minden van benne. Vas, B, A, H, stb vitaminok.

Na remélem összekapar, mert elég nyúzottan és fáradtan érzem magam, bármennyit is alszok akkor is.


Tényleg olyan szuper? Láttam írta, hogy nagyon jót tesz, sőt kimondottan a kemény fizikai munkát végzőknek és a szellemileg megterhelt személyeknek ajánlja. Remélem hatni fog rám is.

Te kevésbé fáradtál tőle?

2010. ápr. 1. 15:01
Hú, Kriszpy, most látom csak Te is nagy Kallos fun vagy :)))))) épp most fogyott el a hajpakolásom.... ezer éve ezt használom.... tényleg nagyon tutttti :)
2010. ápr. 1. 11:12

sziasztok, csak bkukkantok hozzátok...:)

ma a gépemet fogom tuningolni mert nagyon le van pukkanva... nektek szép napot!!!


amúgy olyan izomlázam van h csak na!!! tegnap tornáztam egy nagyon nagyot :))))

499. 8264513f31 (válaszként erre: 498. - B72bf01933)
2010. ápr. 1. 10:52

Ha képekkel nem is, de élményekkel mindenképp gazdagodtok majd. Puszi, és várunk vissza.


Cicmic, Ancsa!

Jól magunkra maradtunk. Se Mati, se Kiki.


Matival vajon mi van? Gondolom a papa otthon, na majd jön. :)

Hadd szeretgessék egymást.

2010. ápr. 1. 07:23

Sziasztok!


Út előtt még bejelentkezem.csak egy napra megyünk,mert nem tudok ott aludni a gyerkőccel.pénteken férjem 24-be megy,kell kaját csinálni neki.

holnap jövök élményekkel és képekkel...remélem.


puszi nektek!

497. 8264513f31 (válaszként erre: 490. - B72bf01933)
2010. márc. 31. 23:28

Jó utat és vigyázz magadra!

Meddig kell mellőznünk a társaságodat? Remélem hamar jössz hozzánk. Na puszika. És szép időt!

496. 8264513f31 (válaszként erre: 491. - 84882672dc)
2010. márc. 31. 23:27

Ettől még nem feltételenül rossz. Az édesítő tabletta is az "állítólag" mégis azt használok. Nem akarok cukorbeteg lenni.


Visszatérve a lényegre. Jót tett a memóriádnak?

495. cicmic87 (válaszként erre: 494. - B72bf01933)
2010. márc. 31. 21:53

Az nem jó,hogy a férjed nem tud menni,de kárpótolják majd a családtagjaid őt.

Mennyi időre mész,majd ha hazaérsz mesélj,hogy milyen volt?


Puszi

494. b72bf01933 (válaszként erre: 493. - Cicmic87)
2010. márc. 31. 18:13

szia!


hát nekem mindenkim.az egész családom,testvérek szülők nagyszülők stb.


:D nem voltam már egy éve.férjem nem tud jönni sajnos mert nincs egy nap szabadnapja sem. :(

2010. márc. 31. 18:12

Sziasztok lányok!


Mindig elkerüljük egymást. Meséljetek ki mit csinált ma?

Kiki jó utat neked Bajára,amúgy ki lakik neked ott vagy csak úgy mentek?

2010. márc. 31. 12:41

A szója sokoldalúan hasznosítható hüvelyes növény, a rizs, a búza, az árpa és a köles mellett az 5. szent növény. Termesztése Kínában kezdődött el. A hüvelyesek közül az egyik legértékesebb növényünk, amely a nagy biológiai értékű beltartalma miatt emberi táplálkozásra és állati takarmányozásra, valamint széles köru ipari feldolgozásra egyaránt alkalmas. A szójamag 36-42 % fehérjét és 18-22 % olajat, valamint különböző vitaminokat /A, B, E, K, stb./ és biológiailag aktív vegyületeket is tartalmaz. A fehérjék közül legnagyobb mennyiségben találhatók a szójában. A szójafehérje aminosav összetétele alapján biológiailag majdnem teljes értékű fehérjének tekinthető, mivel a legfontosabb aminosavak megtalálhatók benne. A szójaolaj - amelynek igen sokféle felhasználási lehetősége van, pl. kitűnő minőségű étolaj - a félig száradó olajok csoportjába tartozik. A többi hüvelyes növényhez hasonlóan nem csak a szójamag, hanem az egész növény gazdag fehérjében. Ezért a szója szálas- és tömegtakarmányozás céljára is termeszthető.


Japán titok


A Távol-Keleten naponta legalább egyszer kerül az asztalra szójából készült étel; ebben a térségben már több mint ötszáz éve ismerik ezt a babfajtát. Valószínűleg ennek is köszönhető, hogy az ázsiaiak jóval egészségesebbek, mint az európaiak. A japán nők például nagy becsben tartják a szójababot; naponta 50-60 grammnyit esznek belőle. Ennek hatására ötször kevesebb nő betegszik meg mellrákban, és csupán minden negyedik szenved a menopauza tüneteitől (és ők is kevésbé, mint az európaiak). Azt a szót, hogy hőhullám, nem is ismerik a japán nyelvben. Kutatók szerint ennek nem csupán genetikai okai vannak: az Amerikába bevándorolt japán nők körében ugyanis megugrik a mellrákosok száma, mert felhagynak addigi táplálkozási szokásaikkal.



Természetes hormon


A szója népszerűsége akkor ért a csúcsra, mikor kiderült, hogy fogyasztása csökkenti a mell- és petefészekrák, az infarktus, az agyvérzés, és a csontritkulás előfordulási esélyét (Európában, valamint az Egyesült Államokban ezek közül több is vezető halálozási ok). A szója növényi hormonokban gazdag; a nők lelkére-testére gyakorolt hatását ma már számtalan orvosi kutatás is bizonyította. A bab jótékony és egészségvédő hatása fitoösztrogén-tartalmának köszönhető. Ez egy természetes növényi vegyület, ami hasonlóan hat, mint az ösztrogén nemi hormon. Aktivitása is jóval gyengébb, ám — ellentétben a mesterséges hormonkészítményekkel — fogyasztása nem eredményez durva beavatkozást szervezetünk működésébe. Sőt, fokozza a védekezőképességünket, és ezzel is segít megelőzni számos súlyos betegséget. A vérerek rugalmasabbak lesznek tőle, ezért még az érelmeszesedésre is jó. Menopauza idején azért javasolják, mert hormonális hatása enyhíti a kellemetlen tüneteket. A szója tehát esetenként még akár mesterséges hormonkezelések helyett is alkalmazható.



A fogyásban is segít



Nem csupán a növényi hormonok teszik a szójababot rendkívül egészségessé. Íme néhány példa legfontosabb összetevőinek kedvező hatásra:

• Vitaminok: A folsav jót tesz az ereknek. A B-vitamin az idegrendszerre fejt ki pozitív hatást, és segít feloldani a stresszhelyzeteket. Az E-vitamin pedig megelőzi az idő előtti öregedést.

• Fehérje: A szója 45 százalék fehérjét tartalmaz, ami nagyon fontos az izomzat számára. Erős izmokra nemcsak az egyenes tartás miatt van szükségünk, hanem a gerincoszlop megvédése és a hát tehermentesítése céljából is. Ne feledd: a szója garantáltan tejcukormentes — így tökéletes tejhelyettesítő lehet a tejérzékenységben (laktóz-intolerancia) szenvedők számára.

• Omega-3 zsírsav: Súlyos vérkeringési és szívpanaszok ellen nyújt védelmet.

• Lecitin: Serkenti az egész idegrendszer működését, és javítja a memóriát.

• Másodlagos növényi hormonok: Az úgynevezett szaponin és a polifenol megerősíti az immunrendszert, csökkenti a koleszterinszintet, sőt, még a daganatos betegségek megelőzésére is használják.

• Ásványi anyagok: A kálium és a magnézium jót tesz az izmoknak, idegeknek. Mindkét ásványi anyag segít megőrizni az alakunkat: a magnézium serkenti a zsírégetést, a kálium pedig víztelenít.

• Nyomelemek: A vas, cink, szelén, réz és a finorid nélkülözhetetlen a vér oxigénellátásához. Bőrünk ugyanis ezektől lesz ragyogóan szép és feszes.

• Ballasztanyagok: Hatásukra jóllakottnak érezzük magunkat. Minél többet fogyasztunk majd belőlük, annál később leszünk éhesek. Állandó lesz a vércukorszintünk, és stresszhelyzetben is biztosan megőrizzük majd teljesítőképességünket. A megemészthetetlen ballasztanyagok megkötik a bélben található káros anyagokat, és aztán el is szállítják őket.



:)))

491. 84882672dc (válaszként erre: 489. - 8264513f31)
2010. márc. 31. 12:37
Neeee... kérlek csak azt ne mondd h a szója rákkeltő......!!!!!!! NEM RÁKKELTŐ!!!!!!! ezt nem tudom ki kezdte el terjeszteni de megőrülök h sokan így gondolják..... miért lenne rákkeltő????? az energiatal drága, az a rákkeltő..... na, nem téged akarlak ám bántani, csak ettől mindig felhúzom magam.... a szójaelcitin egy nagyon(!) jó dolog, hidd el.... amúgy én rengeteg szóját eszek.... mert húst nem.... és még élek és virulok, sőt jobban vagyok mint korábban bármikor :)))))))
2010. márc. 31. 12:31
csajok csajok holnap megyünk Bajára!!!!jajjjjj...megyek is és már pakolok is!
2010. márc. 31. 12:31

Aktivál Max? Olyan jó? na köszi, és szerintem abban van is minden. Tudom, hogy gyümit kell, de az sok idő, még rendbe hoz. A tabletta hatásosabb, pedig nem vagyok a híve.

Szójalecitin?

Nem káros az nagyon? A szója állítólag rákkeltő. És azt mire szedted, memória javítóként?


Mikor kezdődik a vizsgaidőszakod? nekem május 24. Na addig a 2 szigorlatra fell kell készülnöm. Eddig olvasgattam, de most már komolyan belevetem magam. A római jog állati nehéz, sok a latin benne. A másik még csak el is megy. A többi ezekhez képest meg tényleg semmi.


Milyen tárgyaid vannak?

488. 84882672dc (válaszként erre: 486. - 8264513f31)
2010. márc. 31. 11:47

rotyog a kv... :))

vizsgaidőszak előtt Én mindig szedem a szójalectinit, abból is a granulátum a legjobb.... vitamint meg ha mér akarsz akkor az aktiválmax ami jó - nekem jó volt.... amúgy nyugodtan ehetsz gyümit fogyás mellett is, csak ne banánt és ne 6 kg-t étkezésenként... meg itt a rengeteg zöldség már.... szerintem inkább ezeket egyed, ne a tabikat.... :))

2010. márc. 31. 10:36

Ancs!


Igyál egy kávét! Bár én nem vagyok a híve, de néha jól jön. Mondjuk én energiaital nyelő vagyok, nem is kicsit. :)

2010. márc. 31. 10:33

Én eleget iszom. Napi 2-3 liter. De többnyire 2, mert nagyon sok teát iszom.

Alapból igénylem.


Viszon tén is nyúzott vagyok. Gondoltam így tavaszra kimerülhetett a vitamin raktárom. :)

De nem akarom magam most gyümivel tömni, fogyi alatt. Marad a tabletta, amiben viszont nem vagyok jártas. Ti?

Jó lenne vizsgaidőszakra összekaparni magam.

C-vitaminra, Kalciumra, és Magnáziumra gondoltam. Ezekből kellene beszerezni tablettát. Javaslat?


A C-vitamint próbáltam a Béres félét, semmit sem ér.

485. 8264513f31 (válaszként erre: 483. - 84882672dc)
2010. márc. 31. 10:11

Én is arra gondoltam, úgy látom nem alptalan.

Szomszédban van egy fiatal házaspár, ők is furának találják. Most is hallottam, mielőtt leírtam nektek, 9 óra akárhány perc volt. Na mindegy.



Hoztam neked egy kis meleget az esődre:

[link]

2010. márc. 31. 10:10
tyűű, megmértem a vérnyomásom.... 102/57... no, ezért vagyok álmos... nekiálltam inni vizet, sokat.... Ti isztok rendesen, Én nagyon nem :(((
483. 84882672dc (válaszként erre: 482. - 8264513f31)
2010. márc. 31. 10:07
hangrobbanás amit a gépek produkálnak, az egy nagyon titpkus hang... érdekes... lehet megint röpködnek itt mindenféle gépek úgy h nem is tudunk róla...
2010. márc. 31. 10:01

Nem dörgés, bocsi elírtam.


Úgy értem nem időjárási jelenség.

481. 8264513f31 (válaszként erre: 480. - 84882672dc)
2010. márc. 31. 09:58

Oh, ne is mondd!! Görögország, Spanyolország, forró víz, fehér tengerpart. :) :)


Én is álmos vagyok, bár 2-kor feküdtem le, nem csoda. Itt nem esik, csak el van borulva.

Viszont épp most lettem figyelmes megint valamire. Pár hete észrevettem egy nagy durranást, szinte rebegett az ablak. Nem drasztikusan, csak érezhető volt. Ez pár naponta rendszeresen előfordul. Mi az ördög lehet ez, Nem dörrenés, mert volt már napsütéses időben is, és nem olyan a hangja, inkább robbanásszerű. Szomszédok is hallották már.

Utánna olvastam, állítólag a katonai repülőgépek bizonyos sebbessés esetében átlépik a hangsebességet, ami erőteljes zajjal jár. Hát nem tudom, de idegesít. Semmilyen gyár nincs a környéken, az sem lehet.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook