Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. fórum

Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. ápr. 7. 19:29

Ők mennyi szemétséget megtesznek velünk, nem igaz?

Ez ahhoz képest igazán semmi. Muszáj rafináltnak lenni, ha ilyen nyámnyilák a mai férfiak. Még csak távolról sem ismerik az udvarolni kifejezés jelentését.

Mnapság a nőknek kell, na ezzel én nem értek egyet, maradi kislány vagyok, de azt hiszem egy beszélgetésre hívás még belefér részemről.

539. Matica (válaszként erre: 537. - 8264513f31)
2010. ápr. 7. 16:29

Nyuszifül :)

Tapogasd csak meg a bucidat elől a homlokod felett! Nem érzel ott, két kis gumócskát? Lehet, hogy nőnek a szarvacskáid? :)))))))

Olyan kis rafinált kis csajszi vagy. :))))

Miből lesz a cserbogár :)

Na de komolyan, remélem már hamar pontot teszel a végére. És ez a része is megoldódik az életednek.

Aztán jön más, amin csámcsoghatunk egy kicsit:)

Cupppp

538. 8264513f31 (válaszként erre: 535. - Cicmic87)
2010. ápr. 7. 14:56

Nincsenek képek, de ha minden igaz, szombaton kimegyünk újra, de most főzni. Az étteremmel szembeeső rész tökéletes arra.

Akkor becsszó csinálok képeket. A hétvégéről készültek, a hajam is látszik rajta , de inkább melőzzöm. :)

Melegítőben kint vergődve, meg focizva, nem épp a legszebb legnőiesebb énemet mutatnám. :)

537. 8264513f31 (válaszként erre: 536. - Matica)
2010. ápr. 7. 14:49

Egyet értek. Egy babát nem lehet megbánni, ha szerető családba érkezik. :)


Mati!

nem csipett meg semmi. Aljas módon egy netes barátném kikezdett vele. "persze nekem ehhez semmi közöm :) "

Érdeklődött, és neki mondta hogy egyedül van. Olyanokat írt, hogy vérzik a szívem, komolyan. Tudom, hogy szörnyen magányos, de muszáj beszélnie velem. nem értem mi az a fő bűn, amit elkövettem. nem hagyom többé, hogy össze-vissza beszéljen sm-ben meg neten. Egymás szemébe kell mondani a dolgokat, nem ússza meg.

És a témát sem fogja elterelni, mert nem engedem.

536. Matica (válaszként erre: 534. - Cicmic87)
2010. ápr. 6. 22:47
Dehogy uncsi, engem érdekel. Na végre egy pasi aki bemeri vállani. Örülj neki, hogy ilyen a párod. Te pedig ne gondolkozz, úgyis akkor jön amikor itt az ideje. És ne parázz, fiatalon én is paráztam, de amikor már a karodban tartottam a fiam, akkor minden félelem elillan. :)
535. cicmic87 (válaszként erre: 517. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 22:01

Szia!

Jávorkút nagyon szép hely, sajnálom,hogy esett az eső!!! De remélem azért még így is sok mindent láttatok és jól érezted magad!!

Fotókat készítettél?

534. cicmic87 (válaszként erre: 527. - Matica)
2010. ápr. 6. 22:00

Szia Matica!

Még gyógyszert szedek,de a párom már mondta,hogy lehetne baba. Őszintén ezen meg is lepődtem amikor mondta!!!!!

Már a buksim nekem is pörög a baba témán,de annyi minden eszembejut,hogy kicsit félek!!!

Na jól van nem untatlak titeket ezzel a témával!

533. cicmic87 (válaszként erre: 530. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 21:57
Szerintem igazad van beszélj vele,mert ha csak vársz abba te fogsz tönkre menni!!!!
532. Matica (válaszként erre: 530. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 16:28

Mi történt, megcsípett a cecelégy? :)))))

Vagy csak jót tett a kirándulás?


Nálam is működik a természet, nagyon sok erőt tudok belőle meríteni. Egy óriási séta után, minden sokkal tisztább. Ha döntés elött állok, sokszor kimegyek valahova a zöldbe. Utána még a nehéz helyzetekben is könnyebb jó döntést hozni.

531. 8264513f31 (válaszként erre: 525. - Matica)
2010. ápr. 6. 15:55
Én is imádlak Mati baba! És mindnyájótokat Csajszik! Mert tündérek vagytok! :) :) :)
530. 8264513f31 (válaszként erre: 529. - Matica)
2010. ápr. 6. 15:53
Nem érdekel, most már bármit is kapok tőle, megkeresem. Nem érdekel, ha beszól, elegem van a siránkozásból. Tovább kell lépnem és kész.
529. Matica (válaszként erre: 528. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 15:32
Nem is Te lennél, ha nem bonyolítanád meg a dolgokat :)
2010. ápr. 6. 15:26

Nekem Írország is mesés volt, amikor ott dolgoztam. Ez egy álom, lehet igazatok van, sőt.

A pasiról hírem van. Egyedül van még és őrülten magányos. Megkeresem utoljára és elmondom, hogy imádom, de nem fog várni.

Inkább a meló.

527. Matica (válaszként erre: 519. - Cicmic87)
2010. ápr. 6. 15:04

Cicmickém drága! addig fogsz babázni, míg nálatok is besikeredik hamarosan :) Bár biztos vagyok benne, hogy jó helyre kerülne a babci. :)

Ti mikor szeretnétek?

526. Matica (válaszként erre: 522. - 84882672dc)
2010. ápr. 6. 15:00

Nem is vagyunk érdek emberek!!! ÁÁÁÁ. :))))

Jó kis barátok vagyunk, egyből kihasználjuk ám a lehetőséget :))))

Ezt már senki nem mossa le rólunk.....:)))

525. Matica (válaszként erre: 521. - 84882672dc)
2010. ápr. 6. 14:55

Én már megtehetem, túl vagyok a krisztusi koron, és napról napra csak bölcsebb leszek. :)

És hát imádom ezt a lökött tyúkot, mit csináljak :))))

524. Matica (válaszként erre: 517. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 14:51

Én is tudom, hogy merre jártatok, bibiiii. Mert cicmickével földiek vagyunk....

Eláztatok? Pedig küldtem sok napocskát :)

Reggel mikor láttam, hogy esik az eső, mondtam is a páromnak, hogy remélem ahol ti jártok, legalább nem esik. És csak kívülről sikerült eláznotok? Pedig nagyon finom borocskák vannak arra. Nahh megszólalt az antialkoholista. :)

2010. ápr. 6. 14:51

Dubaj!!!



megáll az ész...:)))

522. 84882672dc (válaszként erre: 518. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 14:50

Kriszpy Drága! Dubaj?? Ez az a Dubaj amire Én gondolok??? Ahol a burdzs al arab (vagy hogy írják?) épült?? Meg a pálma szigetek????


Őszintén?? Én nem ismerem a kapcsolatod, tekintve nem túl régen csatlakoztam hozzátok... DE(!) Én a 10 éves kapcsolatommal igen elgondolkodnék... de ahogy kiveszem az előttem szóló írásából....khm.... hát egy percig se gondolkozz!!! Ilyen lehetőség feltehetőleg SOHA(!) nem fog Veled szembe jönni... Istenem.... hát nem vágtad rá egyből, hogy igen??????? :)


De meg kell ígérned valamit.... kb. ott egy éven belül gazdag leszel:), akkor ugye(!) segítesz Nekünk oda kijutni... ugye ugye ugye????? Ha esetleg keresnek geológusokat..... akkor gondolj már Rám, köszi :)

521. 84882672dc (válaszként erre: 520. - Matica)
2010. ápr. 6. 14:46
Hű, Te aztán tudsz érvelni :)
520. Matica (válaszként erre: 518. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 14:43

Halihó Babácska!

Mit mondhatnék. Szerintem maradj itthon és álmodozz tovább a pasiról. :) Ha már ennyit szenvedtél miatta, még pár év és elszalasztott lehetőségek, csak elcseszi teljesen az életedet. Anya, ugye nem gondoltad komolyan, hogy egy ilyen lehetőséget elszalasztasz egy megfoghatatlan kapcsolat miatt? Ha nem kell rúdtáncolni, kimegyek én helyetted. :)))

Na de félre tréfa, nem kérdés, ha van lehetőséged tessék kihasználni. Igaz nagyon fogsz hiányozni, de majd küldöd a jegyeket és megyek utánad. :) Masszőrködni oda is szívesen kimennék. (milyen kis önző vagyok ma)


A saját életed sokkal fontosabb. És ki tudja, ha visszajössz, mit hoz majd neked. Lehet, hogy Zoltánka addigra egy vén öregember lesz, akire már nem fogsz tudni úgy nézni. És az is meglehet, hogy csak nevetsz majd az egészen egy nagyot, hogy erre a pasira szántam megannyi sírós éjszakát? Na ez most egy kicsit, nem tiszta de remélem azért a lényeg lejön.

519. cicmic87 (válaszként erre: 518. - 8264513f31)
2010. ápr. 6. 13:37

Szia!

Köszi jól telt az ünnep, itt voltak tesómék így én babáztam!!! Tegnap este pedig a barátainknál voltunk és jól sikeredett az este!! :)

Szerintem fogadd el az állást,mert ha jól emlékszem( ha nem akkor bocsi) Zoli nem a párod csak neked tetszik és ha nem jön össze akkor bánhatod,hogy egy jó állást feladtál érte!!!

2010. ápr. 6. 13:05

Viszont a fejem is fő most. Elmondom mi a bajom, remélem kapok tőletek pár tanácsot. Van egy kedves ismerősöm, együtt dolgoztunk külföldön annó. Pár napja megemlített egy állást, hogy nem érdekelne-e?

Na most vagyok bajban, nem kicsit. Az állás iszonyat jó pénzt hozna nekem ismét, gyönyörű helyen dolgoznék Dubajban, ami egyébként a kedvencem. Talán másként sosem jutnék el. De mi lesz ha elmegyek? Zolit egy életre elfelejthetem.

Mati, te ismered jobban a helyzetemet, mit tegyek?

mennék is, mert kell a pénz, helyrehozhatnám az életem anyagilag megint, de Zoli miatt nem is. Most mi legyen? Ezen örlődöm egy ideje. Bár még van időm, még nem fix a munka, de nagy az esélye, hogy összejön.

2010. ápr. 6. 12:55

Na Csajok!


Kinek milyen volt az ünnep? Jól vagytok?


Én hulla fáradt vagyok, de megérte, nagyon sokat császkáltunk. A fogyit meg meg ne kérdezétek, tegnap este hazafelé jövet egy tokaji vendéglőben olyan halászlevet és sült halat ettem, hogy alig bírtam este még mozogni. Nagyon jó volt az elmúlt pár nap.


Nálatok mi zu? Cicmic! Feléd jártam, Jávorkúton. A többiek nem igen tudják merre van, de te tudod. Isteni hely. Jól el is áztunk tegnap, de sebaj, mert kiszáradtunk. Csippkéskútig akartunk felmenni, de elkapott a zuhi, így sipirc vissza, persze így is jó néhány órába került a kocsiig eljutni.

516. 8264513f31 (válaszként erre: 514. - Cicmic87)
2010. ápr. 3. 22:47
Locsolók??? Jaj, én ki nem állhattam világéletemben. De valahogy általában megúszom.
515. Matica (válaszként erre: 513. - Cicmic87)
2010. ápr. 3. 22:28

Szia cicmic!


Hát nálunk így végződött. Megpróbálom túltenni magam rajta. De azért még fogok próbálkozni. :)))))

Most a yorkikat nézegettük, azt szeretnék. Aztán ha így megy, lehet, hogy inkább hozok megint egy zsebcírkálót egy menhelyről.:) Nem eccerű. Találtam arra nálatok is, és ajánlottak a környéketőkről is. De még elötte itt szeretnénk körülnézni. Van aki azt hiszi, hogy ha már felhívom, akkor csak tőle akarok venni és meglepődnek ha azt mondom, több helyet is meg akarok nézni. Persze kaptam ajánlásokat is akik mindezt megértik és ettől függetlenül várnak. Ünnepek után apa ha hazajön, megnézünk egy párat. Hogy veszünk az még nem tuti, csak ha mind a ketten rábólintunk. Most okosodom, aranyos hoxások sokat segítenek. :)

2010. ápr. 3. 22:02

Nekem még nem volt kutyám, de mióta a pároméknál lakom már van. Fehér puli,olyan aranyos :)

Mindig viszem sétálni, fésülöm a szörét, már mondják,hogy jobban szeret a kutya mint a párom papáját :) Tudom,hogy nem csak én kicsit kényeztetem , többet foglalkozok vele.

Most milyen szóf....omvan :)

Kár,hogy nem vagytok fent!!


Puszi mindenkinek és sok locsolót!!!!!!!!!!

2010. ápr. 3. 21:59

Sziasztok!

Én is szeretnék Kellemes Ünnepeket kívánni mindenkinek!

Eddig azért nem voltam fent mert mindig este jöttünk haza,most itt vannak tesómék unokaöcsémmel. Olyan kis drága csak mivel még kicsi így szokatlan neki az új környezet, a sok ember és ezáltal többször sír, nem tudja magát kialudni.

Ilyenkor mindig eszembejut,ha nekem lesz gyerekem én mit fogok vele csinálni ilyen helyzetekbe...

Meséljetek maj,hogy ki mikorra tervez babát?

Matica tudom,hogy neked van gyermeked és most pedig egy kis kutyusod lesz.

Hogy állsz ?atica a kutya kereséssel, milyen fajtát szeretnél?

512. Matica (válaszként erre: 511. - 8264513f31)
2010. ápr. 3. 16:13

Na ugye és itt paráztál :) jaj te csajszi :)

Én meg nem fogok anyukázni, mert nem jönnek :((((

Helyette mehetünk anyósékhoz :( Hú de nem nagyon szeretem. Megint kapom majd az észosztást, meg a hüle piszkálódásait. Csak ne tisztelném a korát, úgy kiosztanám. Remélem hamar elmegy majd az idő.

Én se leszek sokat, mert mennem kell még vásárolni apusnak, és főzőcskézni valamit. Hajnalban jön csórikám.


Hétfőre küldök neked napocskát, jó sokat :))) Puszi

511. 8264513f31 (válaszként erre: 510. - Matica)
2010. ápr. 3. 14:50

Nagy pusszancs Mati!


Halkan megjegyzem, nem maradt el a kírándulás, hétfőn gyalogtúra. Juhéééééééééé. :)

Tegnap viszont keményen megdolgoztunk a szabadságért. :) Meg anyuci látogatás is volt stb, egy szóval ,én hulla vagyok. :)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook