Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. fórum

Egy topic, ahol segítünk egymásnak öltözködéssel, sminkkel kapcsolatos kérdésekben. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
570. Matica
2010. ápr. 9. 19:34

Majd küldök neked valami báj energiát :)))


Bár a húsvéti napocska se jött be :(


Nem értem, anygyalkáim nincsenek manapság tréningben :(

2010. ápr. 9. 19:22

Lehetetelen 2 okból:


1. nem iszok kávét :)

2. nem vagyok ennyire zavarban


Nem terep az, és nem többórás séta. Szerintem max 1-1, 5 órát beszélgetek vele és kész. Annak is örülnék, ha ennyit szánna rám. :)


Nem randi, tehát egy laza kis beszélgetés. Jó lenne tisztázni és választ kapni a kérdéseimre, mert nem értem őt.

568. Matica (válaszként erre: 560. - 8264513f31)
2010. ápr. 9. 19:08

A ruci az nagyon jó, de terepre a magas sarkú szandi nem biztos, hogy olyan jó. :)

Én mint bölcs, már leírtam a véleményem, mit hogyan. A körítést, meg úgy is hozzá tudod adni. Parfümöt és a pillogást ne felejtsd el. :)))

És lehetőleg izgalmadban ne öntsd le kávéval. :))))

567. 8264513f31 (válaszként erre: 566. - 84882672dc)
2010. ápr. 9. 13:19
Heheheeeeeeeeee, úgy legyen. Pussssssssssz
566. 84882672dc (válaszként erre: 565. - 8264513f31)
2010. ápr. 9. 11:32

Én azt kívánom hogy úgy alakuljon minden, ahogyan számodra a legtöbb boldogságot eredményezi :))


így jó?? :)))))

565. 8264513f31 (válaszként erre: 564. - 84882672dc)
2010. ápr. 9. 10:18

Na, de ne szaladjunk előre, még el se hívtam és igent se mondott. Lehet NEM lesz a válasza. Akkor így jártam.


Vége lesz a 3 éve tartó kalamajkának, mert már nagyon unom.

564. 84882672dc (válaszként erre: 563. - 8264513f31)
2010. ápr. 9. 10:04
hm... :)
563. 8264513f31 (válaszként erre: 562. - 84882672dc)
2010. ápr. 9. 09:53
Igen, arra gondoltam. Búcsúzáskor egy finom arcra puszi egy finom simítással az arcocskáján. :)
562. 84882672dc (válaszként erre: 561. - 8264513f31)
2010. ápr. 9. 09:45

hűű, de izgi :)


fekete farmerral nagyon tuti... a lila az is nagyon jó, szerintem egyik legnőiesebb szín, a piros mellett de azt más alkalmakra érdemes tartogatni :)) amúgy ez egy olyan szerelés, ami már önmagában ráutaló magatartás, olyan finoman :)


Tapasztalataim szerint, bár nekem csak egy férfit sikerült elcsábítanom de azt nagyon, azóta sem tud tőlem szabadulni:), nah szóval ha őszintén, tiszta tekintettel, mélyen a szemébe nézel, tudod "olyan" tekintettel, amit nem is lehet megfogalmazni, annak ritkán tudnak ellenállni...:)


meg szerintem a klasszikus dolgok.... apró kis érintések, szerintem fontos a testi kontaktus... na nem arra gondolok hogy a fenekét kell markolászni :))) na, de vicc nélkül.... szerintem ne variáld túl, add Magad, az a legjobb.... és legyél vidám, mosolygós, érezd jól magad.... ezt minden férfi imádja... :))))


Én drukkolok Neked :))))

2010. ápr. 9. 09:38

Mit vegyek fel? nem randi néven fog futni a dolog, csak beszélgetés címen.


Ez milyen?

Fekete vagy sötétebb farmer, fekete magassarkú szandáll, lila, alul fűzős felső, fekete karkötővel.

2010. ápr. 9. 09:30

Na Csajok! Segítsetek!


Nem sokára megkeresem a szívem csücskét. Megkérem találkozzunk, beszélgessünk. Segítsetek, hogy elvarázsoljam, milyen legyek vele? Tudom, kedves, aranyos, de valami női huncutság, amit bevethetnék ellene??

Arra gondoltam, elhívom Tokajba sétálgatni, beszélgetni, hagyom, hogy ránksötétedjen. Jó kis Tisza-part. :)


Mivel lehet bolondítani egy férfit? Mati várom a Krisztusi bölcsességeket. :)

Csajok, segítsetek!

559. 8264513f31 (válaszként erre: 557. - Bosziii)
2010. ápr. 9. 08:47
Így igaz.
558. 84882672dc (válaszként erre: 552. - Evawitch)
2010. ápr. 9. 08:13
Üdv itt is :)
557. Bosziii
2010. ápr. 9. 00:49

Szakadt farmer, poló (kényelmes,fiatalos...szinte mindig hordható)

Smink hmmm... néha a kevesebb több... hangulatfüggő.

556. Matica (válaszként erre: 552. - Evawitch)
2010. ápr. 9. 00:46

Pedig ha abban érzed jól magad, akkor hordjad. Akár munkába is. Azért ne erőltess magadra mást, mert olyan helyen dolgozol.

Kriszpynek abban igaza van, hogy ha már más nem sminkeli magát, akkor szolídabbat használj. A csajok majd úgyis utánozni fognak. Utána majd jöhet az erősebb is.

555. Matica (válaszként erre: 551. - 8264513f31)
2010. ápr. 9. 00:39

Hát ha nem tudod helyrehozni, nem is kell rajta görcsölni. Ami elmúlt az elmúlt, meg nem történté tenni úgy sem tudod, beleragadni pedig felesleges, úgy sem tudsz mit kezdeni vele. Csak a jövődtől veszed el az időt. Megtörtént, tanulj belőle. Csak annyit amennyit kell. Ne félj, legközelebb majd nem fogod elkövetni ugyan ezt a hibát.


Apukád, pedig valamiért megkeresett. Nagyvonalakban gondolom min mehettél keresztül. Tudod az én apukám ivott, nem mondhatnám, hogy egy csodálatos apa volt. Alig vártam, hogy a 18-at betöltsem, és eljöhessek otthonról. Így sem volt könnyű felnőni, lehet jobb lett volna ha anyuval maradunk. Viszont mikor megtudtam, hogy rákos, egy világ omlott össze bennem. Dehogy haragudtam én rá, hogy piált, hogy csajozott......

Rohantam mindenfelé gyógyszerekért, másnap már a vonaton ültem és mentem hozzá. Ültem az ágya mellett és simogattam, amit sose tettem, együtt sírtunk. Apu sose mutatta ki a szeretetét. Végre meg tudtunk bocsájtani egymásnak. De milyen áron?

Ezzel nem azt mondom, békélj meg apukáddal, de legalább próbáld meg. Nem kell összejárnotok, csak tudjatok egymásról. Úgy sem tudjátok meg nem történté tenni a múltat.

554. 8264513f31 (válaszként erre: 552. - Evawitch)
2010. ápr. 8. 23:54

Próbálj kiszakadni a hétköznapokból. Pl egy séta, oda felveheted, vagy beülni egy kávézóba egy ismerőssel vagy akár egyedül is egy kávéra stb. Merj úgy öltözni, ahogy neked tetszik, hiszen az vagy Te.


De milyen a stílusod, leírnád? Mosmár érdekel. :)

553. 8264513f31 (válaszként erre: 552. - Evawitch)
2010. ápr. 8. 23:52
Szerintem használdd csak a sminkkészleted oda is, de halványabban, mint pl egy esti bulira stb. Csak szolidan. Figyeldd meg, hamarosan majmolni fognak, mert ilyenek vagyunk mi nők. :)
2010. ápr. 8. 23:17
Sziasztok! Van egy kérdésem az öltözékkel kapcsolatban. Egyedi ruháim, stílusom van, de mi van akkor ha nincs hova felvennem őket? Hétköznapra is fel lehetne venni, de a munkahelyre meg vissza nem érdemes. Ott átöltözök, mert zsíros kapcsolókat gyártok és oda sajnálom őket. Hétvégén se igazán megyek sehova. Átlagos öltözék meg nem az én stílusom. Munkahelyen szinte senki nem rúzsozza magát. Hogyan lehet úgy egyedien kinézni, ha ilyen helyen dolgozom? Nem is érdemes jó ruhát vennem. :(
551. 8264513f31 (válaszként erre: 550. - Matica)
2010. ápr. 8. 22:57

Mondjak valamit őszintén? Nem az a fő baj, amit hiszel, nem az dönti le a világképet bennem.


Az, hogy 3 évesen elváltak a szüleim. Apám soha nem nézett meg, se a családja. Most a 21. szülinapomon eszébejutott, hogy van egy lánya. Azóta alig tudom lerázni, már-már nagyon dúrván válaszoltam, hogy hagyjon, ha nem feljelentem. Megalázta az édesanyámat.

Az álmom elvesztettem önhibából, és még azt is, akit szeretek. Az elmúlt 3 éveben fejetetejére állt velem a világ, és nem találom a helyem. Nme tudom az elkövetett hibákat helyrehozni, ami legbelül őröl.

550. Matica
2010. ápr. 8. 22:16

Csillagocska, tudod egy ember életében sokszor van úgy, hogy elbukik. Eleinte könnyen feláll. Majd egyre nehezebben és nehezebben. Majd jön egy pont, amikor azt mondod, ezt már nem bírod, ebből nincs kiút. Hidd el, tapasztalatból mondom, még ezután is ott van az a pici fény, amibe kapaszkodhatsz.


A fájdalmakat, csak úgy tudod elengedni, ha megbocsájtasz magadnak és a másiknak. Persze ez akkor igaz, ha nem csak mondod, hanem legbelül érzed, hogy megtudsz bocsájtani.

549. 8264513f31 (válaszként erre: 548. - Matica)
2010. ápr. 8. 21:41
Oh, az én kis lelkemet túl sok fájdalom nyomja, annak a koporsó lesz öreg koromban a megváltás. Ezt komolyan mondom.
548. Matica
2010. ápr. 8. 16:56

Naaaa olyanok vagytok már :)))teljesen elpirultam.

Ne fényezzetek már, elég ha én teszem :)

Kriszpy mondjuk téged már egy párszor, a térdemre fektettelek volna :) pusztán "anyai" szeretetből. :)))



Kriszpikém, nem ez a vitamin a gyógyír a kis lelkecskédnek. De azért örülök , hogy jobb a közérzeted tőle.

2010. ápr. 8. 16:19

Az tényleg igaz, hogy Mati az itteni anyukánk. Olyan aranyos, mindig lehet rá számítani.


Nálam a tanulásról annyit, hogy szétmegy a fejem, a szomszédben megy ezerrel a tüc-tüc zene. nem zavarja, hogy mások is élnek itt. Tanulhatok éjjel, remek. Ezt nem akartam, mert ilyenkor felborul az egyensúly és fáradt mosott csutak vagyok.


Egyébként érzem az ajánlott vitamin hatását. Nme vagyok olyan morcos és fáradt napközben.

2010. ápr. 8. 14:15
Egyébként bocsi, hogy nem jöttem, de csak főként esténként leszek, meg reggel, napközben tanulnom kell. Lesz 2 kőkemény zh-m a közeljövőben, illetve jön a vizsgaidőszak. Tanulok, mint a kisanygyal. :)
2010. ápr. 8. 14:14

Mati, csak 4 évvel vagy túl. Még kezdő bölcs korszakban vagy. :))

Vicc volt. :)


NEm, még nem beszéltem vele. Mivel az én megbízásomból kerste egy lány, feltűnő lenne, ha most hoppsz, felbukkannék megint. Csak lazán. Mivel új az iwiw-em, hétvégén ismerősnek jelölöm, ez az első lépés. Pár nappal később írok neki. :)

544. Matica (válaszként erre: 543. - Cicmic87)
2010. ápr. 8. 13:44

Hát igen, túl vagyok már a kirsztusi koron, innen már csak egyre bölcsebb lesz az ember lánya. :)

Az pedig, hogy jók e a tanácsaim, hát...mindenki maga dönti el. Ha tudok segítek, persze nem kell megfogadni. Elbízni magam???? ÁÁÁÁ dehogy, nem is vagyok én olyan. :)))))))

2010. ápr. 8. 12:22

Sziasztok lányok!

Látom ma még nem volt senki sem aktív!! :)

Tegnap voltam tornázni, így este hamar el is aludtam!!!


Kriszpy beszéltél Zolival vagy mikor kerül rá sor?


Köszönöm Matica amit írtál, te olyan bölcs vagy a mi anyukánk vagy itt a fórumon ellátsz minekt jó tanáccal! De nem elbízni magad!!! :) :)

2010. ápr. 7. 20:51
Van benne valami. Én sem beszélhetek anyukámnak erről, mert Ő más.
541. Matica (válaszként erre: 540. - 8264513f31)
2010. ápr. 7. 19:49

Hát mit mondjak erre?

Ki mit hozott magával. Az én párom nagyon romantikus és figyelmes, tudja hogy kell egy nőt meghódítani. Apujától jó példát kapott. Volt páromtól, max ünnepekre kaptam valamit, udvarlás semmi, gyengédség nulla.... Ö ezt látta otthon, ezt hozta. És ha a mai fiatalokat nézem, látni, hogy kivel foglalkoznak kicsit többet, vagy milyen a családi háttér. Én a fiamat ezen a téren az első pillanattól fogva segítettem, mert nem akartam, hogy a saját kárán tanúljon. Mi mindig mindent megbeszélünk, nincs tabu. Én nem így nőttem fel, sőt minden tabu volt. Akkor megfogadtam ha nekem gyerekem lesz, nem úgy fogom csinálni, ahogy a szüleim. Persze ma már megértem anyuékat, náluk sem beszéltek az ilyen dolgokról.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook