Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy tini anyuci története fórum

Egy tini anyuci története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tini anyuci története

1 2 3 4 5 6
76. 18e79e1970 (válaszként erre: 69. - 00dd2f3d94)
2013. jún. 10. 09:37
Én sem azt mondom, hogy 15 évesen kell gyereket szülni, félreérthetően fogalmaztam, amikor azt írtam, hogy fiatalon jobb anyának lenni.
75. bd55e3f068 (válaszként erre: 71. - 4c1a787e8f)
2013. jún. 10. 09:18
Fura is lett volna, ha nem áll a gyereke mellé az, aki 15 évesen szült.
2013. jún. 10. 09:15

Ilyen összeszedett, éretten gondolkodó "tini anyuci"-val még nem találkoztam.

Jó egészséget és boldogságot Nektek!

2013. jún. 10. 09:14

Gratulálok!!! Nagyon szép történet. Nagyon jól döntöttél! :)

Sok boldogságot kívánok nektek!!

72. megi04
2013. jún. 10. 09:13
Gratulálok!:)Sok boldogságot nektek!!!!:)
71. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2013. jún. 10. 09:09

Nagyon jó történet ez.


Példa, hogy így is lehet. Példa, hogy szülőként hogy kell kissé lökött gyerekünk mellett állni. Azért köszönettel tartozol anyukádnak, de gondolom, ezt tudod.


Példa arra, hogy azért, mert van egy gyerek, nem folyik ki az agyvelőnk, lehet folytatni a tanulást. Ugyanúgy lehet a munkát is. A huszas évei elején még fiatal munkavállaló az ember, de már egy 6-7 éves gyerek mellett, pláne szülői segítséggel azért majdnem ugyanúgy lehet dolgozni, mintha nem lenne.


Aztán később még mindig jó sok idő van eldönteni, hogy szeretnél-e még babát, vagy nem.


Ugyanúgy kell tovább élni, tanulni, küzdeni, mint annak, akinek nincs még gyereke. Azért egy gyerek még nem jelenti normál esetben a végső elszegényedést. Mi is fiatal szülők vagyunk, és a 3 gyerek mellett kerestük össze a házra, műhelyre, cégre vállalkozásra valót.


Nem feladni, nem megfenekleni, hanem csinálni az életet. A gyerek ugyanis nem más, "csak" annak része.

2013. jún. 10. 08:51
Gratulálok a gyönyörű nagy lányodhoz, és sok boldogságot nektek!
69. 00dd2f3d94 (válaszként erre: 67. - 18e79e1970)
2013. jún. 10. 08:28
a 15 éves talán túl korán.
2013. jún. 10. 08:27
megkérdezhetem, dolgozol-e, és ha igen, mit?
67. 18e79e1970 (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. jún. 10. 08:14
Attól mert korán szül valaki, nem kell leírni őt egy életre. Azt el sem tudod képzelni, hogy esetleg felvételizik egy főiskolára, és levelezőn elvégzi? 20 éves, előtte az élet. Inkább szüljön valaki fiatalon, mint 50 évesen, ami manapság menő.
2013. jún. 10. 08:12
Sok boldogságot, erőt kívánok neked a pici angyalkádhoz!
2013. jún. 10. 07:18
Nagyon sok boldogságot és sok erőt kívánok!! Meghatódtam :-)
64. Titánia83 (válaszként erre: 10. - Nikletty)
2013. jún. 9. 23:51

Niki, én meg el tudom képzelni, hogy ennyi idősen marhára nem tudta, hogy mit kell figyelnie. Az meg igen is létező dolog, hogy a mensi után hetekig nem mutatja ki a teszt. Két anyukát is tudnék neked mutatni, és hoxások voltak ők is. Az egyikőjük fia az enyémmel egy idős!


Amúgy a minap olvastam egy történetet valami futónőről, hogy azt hitte a háta fáj, aztán meg szülési fájdalmai voltak. És már volt gyereke. Ha ő tapasztalt anyukaként nem vette észre, mit várjunk egy tinitől?


Ez a mi lett volna ha taglalása... itt most jól alakult és én is őszintén végig sírtam a történetet, örülve, hogy megtartotta a babát, és nekem is az jött le, hogy az anyukája segítette. Szerintem itt már a végkifejlet számít, az ő életük jól alakult.


Én is szívből gratulálok a cikkírónak!

2013. jún. 9. 23:39

Szívből gratulálok, örülök, hogy megtartottad a babát és most is úgy érzed, hogy jó döntést hoztál.

Szuper cikk volt!

62. Muraja (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. jún. 9. 23:24

Nagyon durvan itelkezel olyanrol kinek az arnyekaba sem közeledhetsz...

No ugye ez sem lett nepszeru szamodra...

Sokkal de sokkal jobb lehet mind mamma mind ember ki mar lassan a klimakterium beköszönese elött szuli meg az elsö gyereket.Hol teljes hiszti uralkodik mivel annyira önbizalom hianyban szenved mert igenis inkab fiatalkan szulje az elsöt mind mar lassan nagyi korban.

61. Érdekes73 (válaszként erre: 48. - Anarena)
2013. jún. 9. 23:22

Vannak nők akik ilyen fiatalon is alkalmasak anyának ( segítséggel ) vannak akik meg 40 fele se...

Mindenre van példa.

60. Érdekes73 (válaszként erre: 34. - Nilatak1500)
2013. jún. 9. 23:15
3 éves korig rendezni kellett az apasági kérdést...
59. Dodi44
2013. jún. 9. 23:10

Talan nem is vagyok illetekes ehhez velemenyt nyilvanitani, mivel en keson ero voltam, negyedikes gimista koromban fogtam meg egy szep leanyzo kezet eloszorre...

De regi modi leven, a mar bevalt utakon biztonsagos a jaras.

Eloszor a kesz feszek, es utanna a madarkat bele.

Tavol tartja a nem kivanatos bajokat, hianyokat, problemakat, nelkulozeseket, ami az egesz eletunkben kiserni fogna bennunket, ha felborul a sorrend...

58. nikkkancs (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. jún. 9. 23:10
Tombolò hormon hatàsàra nem mondott le a gyermekéről??? Pfff... Ezt ugy hìvjàk anyai ösztön ami benne is megvan! Nem az a példamutatò hogy szüljünk 15évesen! De könyörgöm hogy irhatsz ilyet??? Ez a 15éves lány már egy 4éves kislány anyukája, aki igen is jòl döntött! Mitől lenne jobb ha a kislány nevelőszülőknél lenne??? Szerintem Zsófi anyukájában erősebb a kötelék lányával...mint az olyanokban mint akik ilyen ,,ítélkező,,megjegyzéseket irnak!!!
2013. jún. 9. 23:02
Elolvastam a törtèneted és bàr ugyan a ,,felelőtlen nem védekezés miatt,, nem dícsérlek meg...de azèrt amièrt ilyen okosan, felnőttesen döntöttél a gyermekedről az előtt le a kalappal! :) Én 25éves anyukaként el sem tudnàm kèpzelni az èletet gyermek nèlkül, pedig a fiam még csak 8hònapos, de imàdom...egy kincs ami minden nap ugy ragyog hogy az pòtolhatatlan! :) sok boldogságot kivánok nektek ès minden szèpet ès jòt!
56. Hatan
2013. jún. 9. 22:18

Megható a történeted, gratulálok a babához.

Nagyon hamar felnőtt lettél, mert vállaltad a felelősséget.

Bizom benne, hogy a pici mellett diplomád is lesz. Remélem minden nehézségben lesz valaki, aki melletted fog állni, ugyanúgy mint anyukád.


Nagyon kár, hogy későn döbbentél rá, nem 15-16 évesen kell elkezdeni a nemi életet.

Fiús anyuka vagyok, és egy kisleányom is van.

A fiúkkal (legnagyobb 15 éves múlt) már 6-8 éves koruk óta beszélünk ilyen dolgokról.

Bizony a fiúkat is meg kell tanítani a felelősségre a szex-szel kapcsolatban. Nem lehet tabu, mert ez az ő felelősségük is! Ha meg baj lesz, a szülőké is!!!

ELvem az, hogy kérdezzen, informálódjon, tanuljon, mérje fel (sajnos más kárán is) minek mi lesz a következménye.

55. Iculi71 (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. jún. 9. 21:39
Nem elszúrta az életét, hanem vállalta a felelősséget! Az a magzat aki a méhében volt, ma 4 éves egészséges ÉLET! Ahogy már akkor is az volt, ha elvetette volna, ezt az életet vette volna el. Valóban nem lehetsz népszerű a véleményeddel. Zsófi anyukájának minden tiszteletem és sok boldogságot!!!
54. Molyka
2013. jún. 9. 21:09
Gratulálok! :)
53. eva215 (válaszként erre: 48. - Anarena)
2013. jún. 9. 20:38
Egyetértek!
2013. jún. 9. 20:37
Áldjon meg a Jóisten, adjon egészséget, boldogságot Nektek, ennek a szép, kis családnak!
51. fc7e2cab8d (válaszként erre: 1. - Zsocii08)
2013. jún. 9. 20:35

örülök a jó befejezésnek.

jól döntöttél.

50. fc7e2cab8d (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. jún. 9. 20:34
nemcsak kislányok szúrhatnak el dolgokat, hanem sokszor nagyok is, rájuk is lehetne mutogatni.
2013. jún. 9. 20:31

Én most 23 évesen(párom 26) tervezek(tervezünk) babát,de mi az én munkahelyem miatt nem merünk bele vágni(nem vesznek vissza,gyerekkel már nem, lehet csinálni,nagyon keveset vagyok itthon)

De fogunk vállalni,csak várunk.


Te okosan döntöttél,ha 16 évesen engem is támogatnak,én is megtartottam volna(sajnos nem így volt)Én egyedül éltem,albérletben,fizikai munkából éltem,mellette tanultam estin,pénzem alig volt,sokszor még normális kajára se tellett,így nem tarthattam meg.

48. anarena (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. jún. 9. 19:53
Ugyanígy vannak nagy "okos" felnőttek is,akik megszülik a gyereket,majd magasról tesznek rá,elválnak,minden félévben új pasit visznek a házhoz,stb,stb...egyáltalán nem lehet általánosítani.Itt hol az ésszerűség?
47. Cippora (válaszként erre: 41. - Anyagi)
2013. jún. 9. 19:47
Azért az elég erős kifejezés,hogy elszúrta...inkább megnehezítette...nem egy olyan anyukát ismerek ahol fiatalon jött a gyerek.Mind elért valamit,talán ők még keményebben is kűzdöttek ezért.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook