Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy tinimami története fórum

Egy tinimami története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tinimami története

2016. jún. 23. 16:27

Kedves Lilo!

Őszinte részvétem a párod miatt! Borzasztó az elvesztése! Nagyon erős nő vagy! Gratulálok a kisfiatokhoz! Sok boldogságot az élethez

2016. jún. 8. 20:36
Ilyen fiatalon sokmindent meg éltél, hamar gel kellett nőnöd. Hihetetlen erős vagy!!! Kitartást kívánok Neked a jövőben és csak így tovább. Minden elképzelhető jót kívánok nektek. Bár a gyermeked Apukája már csak szívedben, de mindig Veled és így a kisfiatokkal is marad.
2016. jún. 5. 12:39
Nagyon sok szerencsét, egészséget és boldogságot kívánok nektek! Gratulálok a cikkedhez!
2016. jún. 5. 11:23

Büszke lehetsz magadra!! Őszinte részvétem a párod miatt!!

Neked és a fiadnak pedig erőt és egészséget kívánok!!

15. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Liloo_0)
2016. jún. 5. 09:09

Gratulálok, neked igazi Életed van!


Azért, ha nem élsz át egy ilyen tragédiát még közben, akkor még "ennyire sem" para..


Peresze, az, de azért itt a nehézségek nagy részét mégis talán az egyéb okozta.


A barátok, segítők meg a "tökéletesen időzített" babázásban is nagyon kellenek.


Még egyszer gratulálok, és sok boldogságot a fiadhoz, meg az életedhez.

14. Sirga
2016. jún. 3. 18:29
Megkönnyeztem a történeted. Köszönöm, hogy megírtad. Biztos vagyok benne, hogy anyukád is büszke Rád, amiért ilyen erős voltál/vagy. Légy nagyon boldog - megérdemled! :)
13. fildus (válaszként erre: 3. - Ági0830)
2016. jún. 3. 11:59
Ugyanerre gondoltam, amit te irtál
2016. jún. 3. 11:10

Legyél nagyon boldog mert megérdemled. Sajnálom a párod nem láthatta meg a picit, és tudhatná nagyszerű anyukája vagy a kisfiának.

Bár szerintem tudja, de ezt biztos te is így érzed.

Sok szerencsét és boldogságot neked meg a kicsi fiadnak is.

2016. jún. 3. 00:08
Le a kalappal! Egyrészt gratulálok a fiadhoz és a kitartásodhoz, helyesen döntöttél! Sokan vehetnének rólad példát. Másrészt viszont őszinte részvétem párod miatt :( Sok-sok erőt kívánok és boldogságot a fiaddal :)
2016. jún. 2. 21:51

Minden tiszteletem a tiéd, hihetetlen lelkierő lakozik benned,ugye tudod!? :)

Kívánok nektek minden jót a továbbiakban :)

2016. jún. 2. 16:26
Elsírtam magam :(
2016. jún. 2. 15:38
Párod a kisfiadban él tovább, és még ha nem is élhette meg az ő születését, nap mint nap láthatod őt benne, összeköt titeket (ő is). Minden jót kívánok nektek! <3
2016. jún. 2. 15:21
Őszinte részvétem a párod miatt és gratulálok a kis(nagy)fiadhoz!
2016. jún. 2. 14:55

Nem volt könnyű döntés, sajnálom hogy a Párod nem láthatta meg a Fiát Neked pedig egyedül kell nevelned:(

Sok erőt, egészséget kívánok Nektek, minden szépet, jót az életben!

2016. jún. 2. 14:47
Jó cikk. Sok szerencsét nektek.
2016. jún. 2. 14:40
A legjobbakat kívánom nektek a továbbiakban! :)
2016. jún. 2. 14:37

Nehéz lehetett. De annak örülök, hogy szépen alakul az életetek. Fiatal vagy, van munkád, tanulhatsz is még, férjed, gyerekeid is lehetnek.

És nem utolsósorban van egy egészséges kisfiad. Örökké tartó, boldog kötelék.

Arra gondoltál, hogy ennek így KELLETT történnie? Hogy a párod így továbbadhatta az életet. Most pedig vigyáz rátok odafentről.

Köszönjük a cikket!

2016. jún. 2. 14:36
Légy büszke magadra,hogy ilyen szépen átvészelted ezt az egészet.Kívánok neked nagyon sok jót az életben!
2016. jún. 2. 13:08
A napokban találtam rá egy 2009-es cikkre ugyanebben a témában. Szerintem fontos, hogy beszéljünk a tini anyaságról. Így arra gondoltam, hogy megosztom veletek az én (sajnos nem túl vidám) történetemet. Remélem segítségére lesz egy-két fiatalnak a nehéz időkben.

Ugrás a teljes írásra: Egy tinimami története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook