Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy tapasztalt csábító hálójában fórum

Egy tapasztalt csábító hálójában (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tapasztalt csábító hálójában

1 2 3
24. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 23. - Dike2)
2009. júl. 7. 20:31

A netes ismerkedésről ne mondj le végleg. A legjobb barátaimat ott ismertem meg és csak azért nem lett több a dologból, mert párom volt.:)

Sok sikert és fel a fejjel!:)

23. Dike2 (válaszként erre: 19. - Cb82b220ce)
2009. júl. 7. 20:29

Bocsánat,hogy eddig nem szóltam!

Most tudtam net közelbe jutni.

Köszönöm mindenkinek a véleményét.Tényleg nagyon mélyreható észrevételeitek vannak.

A cikk megírása óta csupán annyi változás van,hogy már nem érzem magam annyira csalódottnak.Tényleg még a mai napig tartjuk a kapcsolatot és nagyon örülök,hogy nem nálam lakik.Valahol sajnálom a hölgyet akihez költözött.

Viszont a net-ről soha többé nem ismerkedem,ha majd úgy érzem magam lelkileg elmegyek a barátnőimmel szórakozni.

22. 1f59823251 (válaszként erre: 20. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 7. 19:21
Ez így igaz...ezt csak a srác tudja, senki más...és a tehetetlenség a legrosszabb...
2009. júl. 7. 19:16
lehet h azért nem szól,mert nem tudja h már aktív a cikke. Mikor én írtam cikket az is két hét után került "nyilvánosságra". Nem biztos h tudja h mától olvasható,vagy lehet h épp nyaral vagy ki tudja...:)
20. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 18. - Kylie022)
2009. júl. 7. 15:35

És ezért hajlandó lennél egy "langyos víz" kapcsolatban élni? Tulajdonképpen elméletileg vagytok együtt...

Ha egy férfi időt kér, amögött sok minden lehet, csak az nem, hogy átgondolja a dolgot...vagy keres mást, vagy csak kényelmes neki így (vagy neki, de mégsem), vagy fél kimondani, hogy ennyi, vagy ki tudja...

2009. júl. 7. 15:29
Azért jó h a cikk író egy szót se "szól"...
18. Kylie022 (válaszként erre: 17. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 7. 15:27

Mostanáig szinte csak pozitiv dolgokat éltem meg vele,az utóbbi 3 hétben érzékeltem ezt a negativ változást...

És persze,hogy szenvedek,mert eddig még nem tudtam mi az h szerelem. Most megtudtam és nem szeretném elvesziteni...

17. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 8. - Kylie022)
2009. júl. 7. 14:25

Kylie! Mérlegelj! Mennyi a pozitív és a negatívum a kapcsolatotokban! Ha az utóbbi kerül túlsúlyba (és az hogy mennyire szereted nem számít dupla pontnak:)), a saját érdekedben lépj!

Kívülállóként írtam mindezt, és nem vélemény volt, de látszik, hogy nagyon szenvedsz. Tanácsot senkitől se kérj! Magadtól, magad miatt dönts!

2009. júl. 7. 14:20

Nagyon sajnálom, hogy pont egy szélhámosba botlottál.:(

Dehogy érez ő hálát senki iránt, mint ahogy irántad sem érzett volna, ha befogadod, csupán kihasznált volna. Nagyon okosan döntöttél!

Viszont ez alapján ne mondj le a boldog párkapcsolatról, mert igenis létezik és te is megtalálod. Legyél óvatosabb, de ne zárd be a szívedet! Így lemondasz arról, hogy megtaláld az igazit. Ne legyél elhamarkodott!

Én is voltam már hasonló cipőben, amikor egy hozzám nagyon közel álló személyben csalódtam, pont az döfött hátba, akire igazán nem számítottam. Ha őszinte akarok lenni magamhoz, nem is benne csalódtam, hanem magamban. Én is jó emberismerőnek tartom magam, hozzád hasonlóan én sem vettem figyelembe az előjeleket. Az esett rosszul, hogy ennek ellenére mégis átvágtak.

De biztosan ismered a mondást: "amibe nem halunk bele, attól erősebbek leszük"!

Igaz, idő kérdése (szubjektív, ki mikor) de Te is talpra fogsz állni és ezzel a tapasztalattal gazdagabban újból kereshetsz kapcsolatokat! Szívből kívánom, hogy találd meg azt, akire vágysz!

2009. júl. 7. 14:02
Én is a neten találtam társat, igaz 5 év tapasztalat volt benne:)
14. Kylie022 (válaszként erre: 10. - 1f59823251)
2009. júl. 7. 13:09
Köszönöm Drága barátom :)
2009. júl. 7. 12:43

Soha ne mond, hogy soha!!!


Tapasztalat

2009. júl. 7. 12:42
Nekem 3év kellett egy ilyen dologhoz, sajnos nem vagy egyedül vele, nagyon sok az ilyen mocsok. :(
2009. júl. 7. 12:37
Dike2!Ahogy írtad,még mindig tartod vele a kapcsolatot.Ezt nem értem!Miért?Miért hallgatod egy ilyen jellemtelen senki hazug szavait?Én arra se méltatnám,hogy leköpjem.Nem vonom kétségbe,hogy a neten akár élete párját is megtalálhatja az ember,de lássuk be ez a ritkább eset.Közeli ismerőseim között is van olyan,akire "rátelepedett" egy ilyen pióca.Hozzáköltözött,eltartatja magát,ossza az észt....ezek nem férfiak,hanem gerinctelen férgek!!
10. 1f59823251 (válaszként erre: 8. - Kylie022)
2009. júl. 7. 12:33

Kitartás nagylány!


[link]

9. mamma2 (válaszként erre: 5. - Cb82b220ce)
2009. júl. 7. 11:53
Félreértés elkerülése végett-nem elítéltem-csak a véleményemet írtam le,és ez nem ítélet volt,csupán kérdések, és összegzés,javaslat. annak pedig nagyon örülök,hogy édesanyádnak sikerült ezen az úton jó társat találnia, biztonságban élhet! De valljuk be-nincs mit szépíteni az ő esete ritka mint a fehér holló. Nagy általánosságban mindíg rosszul sül el az ilyen kapcsolat,és legtöbbször lelkileg testileg és anyagiakban teljesen kifosztva ér véget a nő számára! Női csábítóról kevesebbet hallani, de persze ilyen is létezik. Én már hallottam olyat,hogy a netes szerelem elmúltával a férfi hajléktalanná vált, mert a kedves barátnő mindent kicsalt tőle, a végén még a lakásból is kirakta! Hát így élünk a 21.-század elején....
2009. júl. 7. 11:23

Én is neten ismertem meg a mostani /ill.már nem az :(/ pasimat. Két hónapig csak neten dumáltunk,minden egyes nap irt, minden nap. Olyan lelkesen, annyira el volt tőlem ájulva..alig várta már hogy találkozzunk.Nekem akkoriban még volt egy kapcsolatom,de sok volt már a gond.2 hónap után találkoztam vele,minden tökéletes volt,második találkozás után már egy pár voltunk.Ő akarta ezt az egészet.Azt mondta,többet szeretne tőlem,mint szeretői kapcsolat.Én pedig hittem neki,bele mentem.Egyébként 400km volt köztünk a távolság,de én minden héten utaztam hozzá.Durván egy hónap után mondta hogy elmegy olaszországba,ott megpróbál munkát lelni,mert itt nincs semmi/ezt már a kapcsolatunk előtt is mondta/.Azt mondtam,hogy mivel szeretem,várok rá.Úgy is volt,két hónapig nem is láttam,utána haza jött és elvitt magával olaszba.Ott töltöttünk pár hetet,amik életem legszebb hetei voltak.Azt mondta, hogy sosem fog elhagyni,soha :((

Miután haza jöttünk,kezdődtek a gondok.Már nem keresett úgy mint régen.Ha vidéken volt,már nem hivott fel,azelőtt mindig megtette...

Most az anyjával él egy egy szobás lakásban,igy találkozni se tudunk.. azt állitja hogy lejönni pedig nem tud,mert nincs pénze/mivel nem dolgozik/.Erre mondtam neki,hogy kifizetem a felét,de arról hallani sem akart.Igy viszont csak jöttek a balhék már hetek óta h akkor hogy találkozzunk,stb.

Tegnap rákérdeztem,hogy van e még értelme együtt lennünk.Azt mondta,igy hogy szinte sose tudunk tal.,igy nem sok.Teljesen össze törtem, kiborultam, idegileg kikészültem,mikor ezt kimondta. Azt mondta, tartsunk szünetet,mert neki kell egy kis idő,mig átértékeli a dolgokat,hogy hogy legyen tovább... de én félek,hogy nem engem,nem minket fog választani. És abba bele halok,mert jobban szeretem mint eddig bárkit :((

Bocsi mindenkitől,ha hosszú voltam,de akkora bánatom van,hogy valahova le kellett irnom,valakinek elmondani...

2009. júl. 7. 11:17

Dike, ugye már nem tartasz vele semmiféle kapcsolatot?!

Ha így bevallja, hogy mást (is) hülyére vesz (már bocs) én elküldeném melegebb éghajlatra!!!!


Ha keresel és nyitott vagy biztos találsz valakit! Ne add fel, mert elsőre egy ilyen alakba botlottál!

2009. júl. 7. 10:54
Örülj neki, hogy így alakult, hogy "csupán" lelki, érzelmi téren okozott károkat és nem a spórolt pénzeddel lépett le, nem élősködött rajtad, nem rabolt ki, nem csalt ki belőled utazásokat, stb. Nem tapasztalatból beszélek, de rengeteg ilyen sztorit lehet látni, hallani. A Kaméleon c. magyar filmet pl. ajánlom figyelmedbe.
2009. júl. 7. 10:51
Hogy Dike miért tette azt nem tudom,én éppen unatkoztam és így alakult de nem bánom mert tapasztalat szerzésnek jó volt.Az összes többi barátomat pedig LIVE ismerkedés útján szedtem fel :-D a mostanit is.Nem biztos h valaki rosszúl teszi ha neten ismerkedik.Anyu pl előző párja halála után mindig csak netezett,addig se gondolkodott és hihetetlen módon rátalált a mostani párjára akivel már 2 éve van együtt.A pasi a tenyerén hordja,minden rendben köztük,ilyen harmóniát én még nem láttam.Szóval nem elitélendő ha valaki így teszi!
2009. júl. 7. 10:50

Ssajnálom, h ez történ Veled, és, h így érzel. De nem minden pasi ilyen, ezért meg kell próbálni újra nyitni a Világ felé.

Nekem ugyan nem netes ismerkedés útján sikerült belebotlanom egy hasonló emberbe, akiket Ti is írtok.

Már egy ideje együtt voltunk (több hónap) amikor se szó se beszéd, egyik napról a másikra eltűnt. Sehol nem értem el, se otthon sehol.

Egy hét után hívott fel, én hülye meg persze megbocsátottam Neki, pedig akkor kellett volna kidobni. Utána még jött rengeteg szemét húzása, rossz emlékek, amiket megúszhattam volna, ha akkor kemény maradok. De tanultam belőle...

2009. júl. 7. 10:47
Nem értem, számomra felfoghatatlan,hogy hogyan lehet beleszeretni valakibe,akivelcsak neten beszélgetek, legfeljebb a fényképét látom???? Már az első találkozásnál sem szinpatikus-de mégis "beleszeretek" /mert mind egy kibe,de bele kell szeressek!!!????/ Azért mert jól beszél/nem sejpít/ szép idézeteket tud, és jól rakja egymás mellé a szavakat? Idővel pedig rájössz/ha még időben/, hogy egy nagy csalás és átvágás volt az egész! Ha még nem vesztettél túl sokat a javaidból, értékeket pénzt, netán még a lakásod is!!Hálát adhatsz az égieknek, hogy csak az önbecsülésed, a lelked és az életben igaz párkapcsolatban lévő HITED veszett oda. Nem vagyok már fiatal, hosszú boldog /első/házassaágban élek, felnőtt gyerekekkel,unokákkal, /tehát ilyen tapasztalataim sincsenek/ de... nem tudom megérteni,hogy egy nőt miért lehet így becsapni!!!A HÍRES NŐI MEGÉRZÉSEK MŰKÖDNEK/ hisz nem volt szimpi-sem fényképről-sem élőben, és mégis kapcsolatot kezdtek, csak azért,mert szörnyű a magány.Barátnőkkel találkozzatok,beszélgessetek, járjatok klubokba ,kirándulni, sétálni, annyi minden van ami nem kerül sok pénzbe, és ismerkedjetek élőben-ne virtuálisan- mert még a személyes ismerkedésnek is sok buktatója van, és nem kell görcsösen párt keresni,mert eljön az előbb utóbb mert MINDENKINEK VAN EGY PÁRJA ebben a nagy Világban!!!!
2009. júl. 7. 10:16
Szia!Sajnálom azt amin keresztül mész.kb. 7 évvel ezelőtt volt nekem is egy ilyesmi kapcsolatom.Neten ismerkedtünk meg,rengeteget beszéltünk telefonon,érdekelte minden ami velem kapcsolatos,kb 2 hétig minden nap 4 órákat beszéltünk telefonon és már úgy éreztük "szeretjük " egymást,pedig még nem is találkoztunk... hát eljött a nagy nap,előre megbeszéltük hogy miest meglátjuk egymást megcsókoljuk egymást...Én fényképet nem láttam róla,akkor láttam élőbe először.Hát mint pasi nagyon nem jött be,nagyon nem a zsánerem volt de vmi mégis megfogott benne.2 hétig kb találkozgattunk,nagyon elvoltunk,mondhatnám h szerelmesek voltunk (utólag nem hiszem) aztán egyszer csak eltünt,1 hétig nem hallottam felőle semmit sem,hagytam neki hangüzeneteket,neten üzeneteket,minden,kétségbe voltam esve...én hülye... aztán egyszer csak nehezen de rávette magát h felhívjon és közölte vele h egyik munkatársát kell helyettesítenie Ausztriába és nem tudja mikor fog hazajönni.Majd ha rendeződnek a dolgai akkor keresni fog...én a telefona bőgtem h megvárom meg ilyesmi,jesszus de hülye voltam.... na mind1,természetesen nem vártam meg és nem is hallottam felőle azóta,érdekes h egyik közösségi portálon sincs fent,ő aki nagy netes...furcsa... Azóta lassan 6 éve vagyok együtt a mostani párommal,tehát nem bánom a dolgot.Ráadásúl akkor voltam 17 ő meg 27 szóval...nem sok a 10 év de én még túl fiatal voltam.Mindenesetre érdekes dolgok voltak...
2009. júl. 7. 10:03
Elváltként magányosan tengettem életem, amikor az egyik közösségi oldalon rám talált a "szerelem". Naivan beleestem egy tapasztalt csábító hálójába. Nem a szerelmet kereste, hanem a lakóhelyet, egy ágyat, ahol a fejét álomra hajthatja.

Ugrás a teljes írásra: Egy tapasztalt csábító hálójában
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook