Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem voltam eddig csábító... fórum

Nem voltam eddig csábító... (beszélgetős fórum)


30. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Kriszta773)
2017. ápr. 17. 11:05
Én látszólag pont ilyen vagyok, és mégis nehezen kapható. A látszat MINDIG csal! A szerény, álszent kis kujvisekek előbb kaphatóak, hidd el! :P
29. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2016. dec. 19. 20:20
Á dehogy!:)
28. syria (válaszként erre: 27. - Margó1965)
2014. jan. 19. 20:42
A "tükör" gyakran félrevezet. ;) Legalábbis az, amelyik szerelmes. Akik belém zúgtak - pedig egyáltalán nem akartam őket elcsábítani - azoknak teljesen mindegy volt, hogyan öltözködöm, sminkelem-e magamat, használok-e egyáltalán parfümöt. Elég volt a saját magam, natúr, természetes lénye.
2014. jan. 19. 10:23

Még egy kis adalék:

49 éves leszek. Voltak jó korszakaim és kevésbé jók.Nőies nő vagyok.Tudok szürke egér lenni, ha a lelkiállapotom olyan, és igazi, ízig-vérig nő is vagyok, ha rendben vagyok magammal.Minden belőlünk indul ki, DE sok múlik a férfiakon is. Ők a "tükör"

az viszont megint csak rajtunk múlik, hogy hiszünk-e a tükörképnek? Segítettem? Remélem, igen.:)

2014. jan. 19. 10:11

Hát legyél!!!

Fontos, hogy hozd ki magadból a maximumot nőként.

Öltözködés, smink, frizura...alakíts ki egy saját stílust, ez magabiztosságot ad.

Ne hasonlítsd magad másokhoz! Te, Te vagy és úgy vagy jól, ahogy vagy.Bízz magadban. Így megjönnek majd az elismerő férfi pillantások, reakciók is. Ha zavarban vagy is néha az sem baj, hidd el az is tud hatni, erősíti a férfi magabiztosságát.(persze nem az idétlen vihogásra gondolok, de egy kis elpirulással semmi baj nincs.)

25. kriszta773 (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2014. jan. 19. 10:04

szerintem nem egyre gondoltunk :) a csábítás, kacérság, vagy játékosság, ahogy te írtad, nem egyenlő a közönségességgel, ami utóbbiból is elég sok van :)

én úgy gondolom, természetes vágy kéne legyen minden nőben, hogy minél nőiesebb, vonzóbb, fesztelenebb lehessen, de az igaz, hogy sokan nem találják meg ennek az eszközét. ezért írtam, hogy ha valakiben nincsenek meg alapból ezek a tulajdonságok, rásegíthet a külsőségekkel, mert ugye egy nő is másként érzi magát macinaciban, sminktelenül és kócosan, mint egy jó kis ruciban, dögös frizurával, sminkkel :) ha magát vonzónak érzi külsőleg, könnyebben válik fesztelenné, kacérabbá, minthogy pusztán egy addig számára idegen viselkedést erőltessen magára :)

bár ha valaki 33 évesen attól tart, mit fog szólni a környezete, ha ő "kivirul", az elég nagy gátja ennek :)

2014. jan. 19. 09:37

Én se. Na és!??? :)))


Nekem jó így, nem akarok más lenni.

Szeretem az életem, szeretek szeretni, és jó érzés, hogy szeretnek.



Amúgy meg mi a jó abban, hogy az emberek azt gondolják, hogy 'lotyó vagy'???

Mert így ugye azt gondolják.

23. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Perseida)
2014. jan. 19. 08:36
Szerintem is. Nincs blokkolobb, mint sajat magunk, sajat megszokott kornyezetunk
22. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Kriszta773)
2014. jan. 19. 08:34
Ezt azert nem kell ennyire sarkitani, mert nagyon sokfele modon lehet kacer egy no, csak a magyaroknal ennek nincs kulturaja, a franciak legalabb 5 tipusba soroljak a noket, mig a magyaroknal jellemzo, hogy aki kicsit nyomulosabb, arra ramondjak, hogy rib"nc, de maga a kacersag, vagy csabitas nem mindig arra megy ki, hogy egy no oda is adja magat, inkabb arrol szol, hogy jobban szeret jatszani. Egyebkent mas nepeknel nem szoktak szegyellni, hogy csabitoak, ez a no eszenciaja, de ahogy a forumindito is irta, o ezt azonnal szegyelleni kezdi, ahogy eszreveszi magat, ez abbol adodik, hogy a mi kulturank nagyon rigid ebben, nincs megtanitva a flortoles muveszete, vagyis nincs elegendo modell egy lany szamara, amibol valaszthatna. Ez a legtobb keleteuropai orszagra jellemzo amugy
21. JanaW (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 21:47

Baratnom ilyen volt.

Privatban elmondom, mi tortent vele, ami megvaltoztatta.

20. kriszta773 (válaszként erre: 15. - Orsibigyu)
2014. jan. 18. 19:58
mert a férfiak a harsányabb, kacér, flörtölő nőket nem csábítónak tartják, hanem könnyen kaphatónak, akiknél nem kell sokat lacafacázni :) szerintem azokat a nőket tartják csábítónak, akiben valami különlegeset, izgalmasat látnak :) és ahhoz nem kell nagyhangon riszálni és szempillát rebegtetni :) mert az vagy van az emberben, vagy nincs :)
19. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:57
Legyél:) Izgalmas tud lenni, és nem igazán a külsőn múlik, hanem inkább a viselkedésen.
18. Luijza
2014. jan. 18. 19:56
Ha alapjában véve nem ilyen a természeted, nem biztos, hogy erővel ráveheted magad arra, hogy kifordulj önmagadból. Lehet, hogy valakinek így tetszel, szerényen.
17. 27c72ee00a (válaszként erre: 15. - Orsibigyu)
2014. jan. 18. 19:54

Hát persze, hogy pont így az igazi!

De ezek szerint Te nem is akartál más lenni, máshogy viselkedni:)

16. Free
2014. jan. 18. 19:53

Hát szerintem ne akarj más lenni. Lehet, h ideig-óráig menne a csábító szerep, össze is jönnél valakivel, aztán az idő múlásával -esetleg megunnád a ribi szerepet - visszatérnél az igazi pironkodós stílusodhoz, mert senki nem tud kibújni a bőréből... Aztán a pasi jön majd a "nem ilyennek ismertelek meg"dumával, csalódsz benne, és végül ùgy döntesz, h a régi önmagad akarsz maradni, mert fárasztó a színészkedés.

Persze az ember változik, de homlokegyenest...

15. orsibigyu (válaszként erre: 11. - 27c72ee00a)
2014. jan. 18. 19:52
A ferjem pont ezt a lesutott szemet szerette meg bennem, szerinte ennel csabosabb nem lehettem volna.
14. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:50

hát én nem hiszem, hogy lenne fogalmad a csábításról, kacérságról, ha attól félsz, hogy a környezeted mit szól majd hozzá, és milyen ciki az :) egy igazi belevaló nőci épphogy örülne annak, ha a közvetlen környezetétől is pozitív visszajelzést kapna :) az nem úgy megy, hogy a sarki kocsmában este 8-tól kacér vagyok és csábító, napközben a szomszéd juliska néniék előtt meg visszahúzódó, szerényke, és jaj, meg ne tudják :)


ha nőként vonzóbb, merészebb akarsz lenni, kezd a külsőddel, válassz nőies ruhákat, nőies frizurát, sminket. másként fogsz viselkedni te is, ha úgy érzed, süt rólad a nőiesség, dögösség, és a környezeted is úgy fog reagálni rá. ezáltal merészebb, kacérabb is lehetsz a viselkedésedben :)

2014. jan. 18. 19:50

Kozlekedhet-e a csiga 300 km/ oraval, vagy a tigris jollakhat-e salataval?

Attol nem lesz jobb a szexualis eleted, hogy csabito leszel.

12. 8c40921157 (válaszként erre: 10. - Nesseun Dorma)
2014. jan. 18. 19:50

Szerintem ez a hsz sokat jelenthet a fórumindítónak!

Gratulálok! Ügyesen csináltad/csinálod!


Ha elfogadod magad, azonnal lesz egy erotikus kisugárzásod, amit észre fognak venni!

11. 27c72ee00a (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:46

Szerintem két dolgot összekeversz: az egy dolog, ha valaki büszke magára és szereti magát, és eszerint is viselkedik, bátran belenéz a másik szemébe, fesztelenül bezsebeli az elismerő pillantásokat, hogy ő milyen klassz nő, meg megint egy másik dolog, hogy ebben a helyzetben nem áll meg, hanem valóban "elcsábít" ... :)

Biztos, hogy most is, így is csábító vagy az első értelemben, csak nem veszed észre (nem akarod észre venni?), mert szégyenlősen lesütöd a szemed:)

Járj nyitott szemmel, bátran, de ne csábíts el mindenkit, csak azért, mert megteheted ... ;)

2014. jan. 18. 19:45

Én is mindig visszahúzódó voltam, amit a duciságomnak köszönhettem. Soha nem mertem kacérkodni, kezdeményezni. Aztán idővel rájöttem, hogy ennek így nincs értelme. Én mindig duci maradok. Talán lemegy 10-15 kg, de soha nem leszek vékony. Elfogadtam magam, olyannak, amilyen vagyok. Ezek után "tapadtak" rám a pasik. Bármilyen szórakozó helyre mentem felcsíptem valakit. Sőt, olyan is volt, hogy egy kissebb koncerten az énekes a színpadról kiabált le nekem. Simán odamegyek bárkihez és beszélgetést kezdeményezek. Flörtölök. Csak egy példát mondok. Egyik este egy csinos srác tüzet kért tőlem, én laza mozdulattal odanyújtottam az öngyújtóm és azt mondtam 'neked baby mindig adnék'. Nem szakadt le az ég, meg még ri...c sem voltam.

A következő lépés meg rajta áll. Nem érdekel, hogy más mit gondol és mond. Ha valakinek tetszem így, annak tetszem. A többivel nem foglalkozom. Tehát tényleg 'csak' az kell, hogy elfogadd magad és merj lépni. Mi rossz sülhet ki belőle? Legfeljebb az, hogy a srác azt mondja, hogy bocsi, de nem. Vállatvonsz és továbblépsz.

9. Perseida (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:40
Idegen környezetben kéne kipróbálnod, mert a szokott emberek első csodálkozó pillantására visszamenekülsz a csigaházadba.
8. a7dd008376 (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:36
* majd egyszer talalkozol egyszer azzal a ferfival, aki kihozza beloled a vadmacskat...es akkor most nagyon finom voltam :D:D (meg majd magad is elcsodalkozol, mert lassan vetekedhetnel egy ribivel...)*
7. syria (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:36

Egyáltalán nem kell szégyellned magad. Ilyen vagy. Nem kell mindenkinek csábító vampnak lennie.


Nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem ezek után csoda, ha csábító leszel.

Bár történnek néha csodák. :)

6. 28195c972d (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2014. jan. 18. 19:31

Mindenki változik,elindult egy úton...

hirtelen nem fog menni amit szeretne,türelem kell hozzá,hogy megérjen arra amit szeretne.

5. jhade (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:26
Addig amíg magadban nem érzed azt, amit szeretnél, írhat itt neked bárki bármit, úgysem fogsz megváltozni....
2014. jan. 18. 19:25
Türelem?? Ez így működik?
3. 8c40921157 (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:25

Az, hogy felismered és változtatni akarsz, már egy hatalmas lépés.

Szurkolok Neked! Menni fog az!

2. 28195c972d (válaszként erre: 1. - 0e56bf35f5)
2014. jan. 18. 19:24
Pár éven belül sokat változhatsz,türelem,mindennek eljön az ideje:)
2014. jan. 18. 19:21

Érdekelne a véleményetek, hogy szégyellnem kell e magam ezért?

33 éves nő vagyok és az a bajom, hogy nem tudok csábító Nő lenni.

Lehet erre magyarázat az, hogy egy olyan 8 éves kapcsolat van mögöttem ahol nem játszott szerepet a testiség? Párom nem kívánta, én nem erőltettem, de sokszor vágytam rá. Mivel emberileg támaszom volt, jól megvoltunk nem erőltettem.

Én mégsem ennek tulajdonítom ezt a szégyenlősséget, hanem másnak. Szeretnék olyan nő lenni aki "jókor jó időben" tud kacér lenni, szóval, gesztikulálással. Nem akarom magam folyton elszégyellni és nagyon cuki, bájos nő lenni aki túl visszafogott. Szeretném megpróbálni milyen kacérnak bevállalósnak lenni és csábítani, de mindig szégyenlem a dolgot. Ha kiderül mi lesz, ciki lesz, ha közvetlen ismerősöm megtudja, mert ők is szerénynek visszafogottnak hisznek. Unom a jó kislány szerepét!!! De ennyi idősen hogy legyek már más? Mindenki másként ismer. Szeretnék kicsit flegma lenni, vagány, aki bátran belenéz valaki szemébe aki vállalja, hogy egy jó csaj. Büszke magára s szereti!!!

Unom, hogy szégyenlősen elpirulok. Le lehet ezt vetkőzni? Csinos vagyok, vékony 162/54 kg , viszonylag nagy a mellem, de valamennyire megereszkedett, mert fogytam 1x 14 kg. Ezt is nagyon szégyenlem. Közben arra gondolok, hogy másnak még rosszabb és mégis fesztelen. Minden képemre azt mondják"de kis aranyos, de kis cuki, bájos". Csábító akarok lenni s tudom ez nem bomba alak kérdése. Várom válaszaitokat! Köszönöm. Üdv. Heni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook