Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nap velem? fórum

Egy nap velem? (beszélgetős fórum)


14. 55Judit (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2022. máj. 10. 16:19

Pl. így lett a tavam:

Az indexen azt mondta egyik srác akit előtte nem ismertem, kicsi nagyon a dézsatavam. Hoz nekem egy öntöttvas kádat. Ha már elhozza, be is ássa. Beásta, körbe pedig mocsárzónát is csinált. Egy másik hozott tófóliát meg geotextilt. 3 másiktól vízi növényeket kaptam, vízi csigákat és aranyhalakat. Ez nagyjából 2-3 hete zajlott le.


Igenis mindenki tud ismerkedni, ha megkeresi azokat a helyeket, ahol olyan érdeklődésű emberek vannak jelen mint amilyen ő. Pl. mint én a fügés, a veteményes, vagy a tavas témában az index fórumon. Ott rengeteg féle téma megtalálható, csak szóba kell elegyedni emberekkel. Ha van miről beszélgetni, bátran össze lehet hozni egy találkozót is, ahol személyesen folytatódhat a dolog.😀

13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Dad1f54482)
2022. máj. 10. 14:38

Köszönöm. Ez folyamatos. Rendkívül jó érzés, főleg gondolom nekünk akik idősödve egyedül élünk, hogy bármikor számíthatunk egymásra, mert valaki mindig ugrik a másiknak.😀

Én is minden jót kívánok neked és a FI-nak is.

12. dad1f54482 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2022. máj. 10. 14:17

Tényleg nem írta. :) Igazad van.


Örülök, h sok jó tapasztalatod van! Több ilyet! :)

11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Dad1f54482)
2022. máj. 10. 14:11

Nem írta hogy szerelmet keres, lehet hogy csak barátságot. Bár ez utóbbi sok esetben értékesebb és tartósabb is, de bármi lehet is belőle.


Nem lehet könnyű úgy keresni valakiben egy bármilyen nemű tartós kapcsolatot, hogy előre semmit nem tudunk róla. Találkozunk, aztán majd kiderül, lehet esetleg kínos is a találkozás, mert kiderülhet hogy az ég világon semmi közös nincs bennünk.


Én több fórumtárssal is összeismerkedtem már. Az index fórumon. Ott ugyanis vannak témakörök, melyekben lehet beszélgetni, véleményezni, tapasztalatot megosztani. Teljesen más a légköre mint a hoxáé. Van hogy segítünk egymásnak amiben mi jobbak vagyunk, vagy pl. cserélgetünk növényeket, most pl. valakik nekem segítettek személyesen eljőve hozzám kerti tavat kiépíteni, benépesíteni. Ki ebben segített, ki abban, többen is visszajárók már hozzám. Van akiknek meg én adok. :)


Így ismerkedni sokkal egyszerűbb, lazább, a beszélgetés már az első napon is gördülékeny, mert alapból van mondanivalónk egymásnak. Ismerkedni a hasonló érdeklődésikörű emberekkel a legegyszerűbb, vaktában ismerkedni a legnehezebb és sok esetben sehova se visz, csak az idejét rabolja el mindkét féltől.

10. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Peti89)
2022. máj. 10. 13:34

Remélem összejön! Drukkolok! :)


Sajnos itt a nyuggerek között nehéz lesz találnod, ha tényleg 89-ben születtél.

9. hottie (válaszként erre: 1. - Peti89)
2022. máj. 10. 13:02
Még nős vagy? :)
8. pteri (válaszként erre: 1. - Peti89)
2022. máj. 9. 17:47
Ez nagyon kedves, remélem sok fiatal fórumozó tàrsunk olvassa és sikerül a napotok!
2022. máj. 9. 17:17
Sok sikert kedves Peti! :)🌞👍
2022. máj. 9. 15:36

És ha Karcsi az illető? :)))

Szép napot egy másik viccestől!

2022. máj. 9. 14:50
Én is szurkolok. Azért ugye megírod, ha sikerül valakivel kellemes napot eltölteni? Nem a nevére leszünk kíváncsiak, hanem hogy bejön-e a számításod?
2022. máj. 9. 14:40
Drukkolunk Peti!
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Peti89)
2022. máj. 9. 14:35
Gondolom 89-ben születtél, de azért ennél kicsit többet is írhatnál magadról. A kezdeményezés amúgy nem rossz :)
2022. máj. 9. 14:32

Ez nagyon aranyos felhivás:)

Remélem lesz jelentkező:)

2022. máj. 9. 13:48

Szia kedves olvasóm!

Van esetleg kedved egy napot velem tölteni? Mindentöl kötetlenül. Beszélgetés, séta és meglátjuk hogy alakul a nap. A végén vagy elköszönünk egymástól és többé nem beszélünk vagy elkezdödik egy jó ismeretség, barátság, akár valami komolyabb is. Rajtad múlik.


Egy nap!


Budapesten vagy Budaörstöl egészen a zsámbéki medencéig.


Szép napot kíván néked ez a vidám és vicces Férfi! 😉😁



U.i.: Bugyuta és nem ide tartozó kommenteket felesleges írni. És elnézést a helyesírási hibák ért, mobilon pötyögtem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook