Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... soha nem adom fel! fórum

Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... soha nem adom fel! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... soha nem adom fel!

1 2
2011. aug. 29. 13:07
Nagyon szorítok Nektek!
2011. aug. 29. 12:59
hat en ezt sirva olvastam,es azt kivanom,h mihamarabb legyen meg a vagyad,a sajat gyermekd!!!!nagyon sok kitartast,egeszseget,es energiat kivanok neked es nektek!!!!nagyon nagyon szoritok,es imadkozni is fogok ertetek,h legyen meg vegre a kierdemelt babatok,rengeteget szenvedtel,kuszkodtel,es pelda erteku a kitartasod,le a kalappal!!!!!sok no anya nem erdemli meg,h anya legyen,es pont azoknak nem jon ossze sokaig,akik igazan megerdemelnek!!!en bizom benne,h ossze fog jonni,sok rossz utan alltalaban szokott jonni a jo,hiszem,h lesz babatok!!!!
11. Nirvi
2011. aug. 29. 12:55
Nagyon szorítok, hogy most már minden rendben legyen!!!!:):)
2011. aug. 29. 12:46
Nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!!!
2011. aug. 29. 12:39

Szorítok nektek a várva várt kisbabáért!

Ha van lehetőséged rá, menj el jáde köves masszázsra, hátha segít egy kicsit odabent, nekem(sajnos hasonló cipő)és még 4 lánynak eddig bevált, természetgyógyász ajánlotta nekünk, erősít egy kicsit a méheden, a masszázst meg ki nem szereti?:)

8. Csillagpor0622 (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2011. aug. 29. 12:28

Drukkolok Nektek nagyon,hogy sikerüljön a Baba!

Addig is próbálj lazítani,amennyire sikerül,talán segíthet!

2011. aug. 29. 12:25

Nagyon -nagyon sok sikert kívánok Nektek! Kitartást és erőt , mert megéri. Mi 7 évet küzdöttünk mire rátaláltunk arra az orvosra, aki értette a dolgát, és segített nekünk. 1 év kezelés után (közben egy méhen kívüli terhesség), megfogantak és 34 hét bentlakás után megszülettek a FIAINK!

Szorítok Nektek és együtt érzek Veled!

6. Bcicus (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2011. aug. 29. 12:09
Sok sikert. Inzulinodat nem nézték még az is fontos lehet. FSH, lh mennyi volt.
2011. aug. 29. 11:29

Szia!

Kb ugyanaz a tortenetunk csak annyi kulombseggel hogy nekem mar van egy 15 eves fiam az elozo hazassagombol.A tobbi szinte szorol szora ugyanaz.

En eddig Angliaban eltem most atkoltoztunk Hollandiaba.En is kicsit belefaradtam es pihenni szeretnek par honapot mielott ujra belekezdunk.De en mar a lombikot fogom kezdeni.Majd ha osszeraktam magam.Sok sikert kivanok neked es nem adjuk fel!

2011. aug. 29. 11:05
Drukkolok! Kitartást és hamarosan egy pici babát kívánok!:)
3. Dina30 (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2011. aug. 29. 10:19
Együttérzek veled! De ne add fel soha!!! Kitartást kivánok nektek! És várom a jóhirt! :)
2011. aug. 29. 10:19

Szia!


remélem most már beköltözik végre és fejlődésnek indul az a pici élet a pocakodba. nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek!

2011. aug. 29. 10:08
Több év telt el az első babám elvesztése óta addig, míg újra olyan társra találtam, akivel bár az élet nem mindig felhőtlen, de összekötöttem az életem, és szeretnénk, ha szerelmünk gyümölcseként végre megszületne a mi kis kincsünk. Igazi KINCS lenne mindazok után, amiken keresztül mentünk már ezidáig.

Ugrás a teljes írásra: Egy méhen kívüli terhesség, 3 vetélés, 2 biokémiai terhesség után... soha nem adom fel!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook