Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy kóbor anyamacska nálunk szülte meg a kicsinyeit. Mit tegyünk? fórum

Egy kóbor anyamacska nálunk szülte meg a kicsinyeit. Mit tegyünk? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
247. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 246. - Libikóka)
2021. ápr. 29. 19:17

Természetesen megírom!


Köszi mindannyiótoknak a segítséget és a kedvességet 😊

246. libikóka (válaszként erre: 244. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 29. 18:52

Persze hogy van egér,mégha nem is látjuk a cicók résen vannak:)Van amelyik vakondozik is,igaz azt nem eszik meg.

Azért kíváncsian várom mi lesz:)remélem megírod ha van kedved és időd:))

245. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 243. - Guruljka)
2021. ápr. 29. 18:46
Hát, még gondolkodom rajta, hogy 1 vagy 2-t tartsak meg. A nénivel megbeszéltem, hogy hétvégén átmegyek megnézni őket, hogy szokjanak. Meg úgy az embert. Mert most odaát ő nem nézegeti őket.
244. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 241. - Libikóka)
2021. ápr. 29. 18:43
Az jó ha rendezik az egereket. Sajnos néha felbukkannak :/
243. Guruljka (válaszként erre: 240. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 23:43

Ez a cicáknál is változó.Vannak nagyon jó tesók, és vannak, akik kicsit eltávolodnak egymástól.

De tudják, hogy tesók, és számon tartják egymást.

2021. ápr. 28. 22:21
Ja még annyit, ez most új neked,de semmi bonyolult szereted, eteted,viszont szeret,és szépen megvan::))
241. libikóka (válaszként erre: 240. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 22:10

Szinte biztos hogy az lesz de az őszi kiscicákat általában elhagyják,vagy megfáznak,de ez más téma.


Megvan egyedül is ,ketten is,tényleg:)Afiúk sokat alszanak(nagyon).A csajszik aktivabbak ,de aludni mind tudnak :))Ha nem etetd túl őket akkor vadászgatnak is,és fogsz te is ajándékot kapni(egeret az ajtó elé:)))EZ komoly!Rendet tartanak:))

240. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 239. - Libikóka)
2021. ápr. 28. 21:49

Bízom benne, hogy csak nem lesz újra vemhes egyhamar...

És szerinted ha egyet tartok meg, ők megvannak egyedül? Vagy ha kettőt tartok meg, tesók jobban feltalálják magukat? Télen pl két tesó összebújik? Vagy egyáltalán elalszanak egy helyen felnőttként?

239. libikóka (válaszként erre: 238. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 20:45
Na akkor nem nagyot tévedtünk:))ne aggódj hogy nem érzi jól magát, mert egyedül maradna ,előbb utóbb,és inkább előbb mert amikor anya vemhes lesz(megint) Kb augusztus körül, ez valószínű ,akkor szétszóródnak mindeképp.Szóval csak jót teszel és a cicc hálás lesz:))
238. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 237. - Libikóka)
2021. ápr. 28. 20:32
Beszéltem a nénivel. Megkereste őket, az ő kertjében vannak. Egy talicska alatt a fűben. Hát nem valami extra védett hely, meg se rongy alattuk, semmi. Dehát az anyjuk tudja mi jó nekik. Majd lehet kóboroltatja magával őket. A kis kedvencemet elkértem ha náluk marad, illetve ha nálam megmarad majd. Lehet nem fogja magát jól érezni itt, ha az anyuka odaát van.
237. libikóka (válaszként erre: 235. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 15:44
Hidd el látni fogod még őket:))megvan a menetrend már jó ideje volt alkalmam megfigyelni ,mind így csinálják a kinti cicák:))Volt hogy én voltam az utolsó költöző állomás és 5-6 volt egyszerre :DDDDPersze a szívem szakadt amikor szétmászkáltak és csak az anya max 1 kölyök maradt általában csajszi az anyjával:)))
236. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 233. - L.luiselotte)
2021. ápr. 28. 14:33

Na. Akkor megjött a kedv hozzá 🙂

Én sosem voltam macskás, de meghozták a kedvem.

235. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 232. - Libikóka)
2021. ápr. 28. 14:31
Ha úgy lesz a kis kedvencemet majd elkérem, ha már maguktól esznek. Hátha megkapom majd a nénitől :)
234. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 232. - Libikóka)
2021. ápr. 28. 14:29

Azért megszerettem őket :)

Az egyik kis kedvencem maradt utoljára. Ahogy kimentem meglátott és azt hitte én vagyok az anyukája. Ahogy sétálgattam az udvaron, szorosan járt a nyomomban. Ha megálltam, megállt a lábamom. Közben sírt a mamája után, de végig a lábamnál volt. Aztán megjelent az anyuka, nyávogott 2-t, a pici meg szaladt hozzá.


Hihetetlen, én még ilyet nem láttam :)

233. l.luiselotte (válaszként erre: 231. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 13:58
Nagyon sajnálom, Veled érzek.A 6 éves macskánk mellett már a topic hatására én is rákivántam kismacskára, már itthon tárgyalásokat folytattunk.
232. libikóka (válaszként erre: 228. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 13:49

Nem biztos:))Ahogy Guruljka is írta a közelben maradnak.Lehet hogy visszamentek a nénihez.Most csak figyelj hogy jön e az anya ,mert sz.tem jönni fog.Ha gondolod etesd meg ez még most is jól jön neki .Aztán ha anya jön akkor kis idő múlva jönnek vele.Félénkek lesznek kicsit de ha akkor is jut nekik kis kaja hamar szelídek lesznek és az a dolgok rendje hogy Ők is keresnek helyet maguknak ,nem maradnak mindíg együtt.


Bocsi kicsit sok voltam, de minden úgy zajlott mint nálunk is.Szóval számíthatsz még rájuk:))

A te jóvoltodból pedig sokkal nagyobb sansszal indultak:))

231. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 230. - Guruljka)
2021. ápr. 28. 13:35
Nem tudtam kifigyelni, hogy hova vitte őket. Azért az egyért megjelent nem régen, de aztán eltűnt. Az ablakból figyelem, tehát nem zavartam meg. Felszívódott.
230. Guruljka (válaszként erre: 228. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 12:55
Miért, lehet, hogy a közelben maradnak.
229. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 225. - Guruljka)
2021. ápr. 28. 12:54
Igen. Biztos rájött, hogy ez a bezártság csak addig volt jó amíg ettek-aludtak. Ez nem cicáknak való hely, bezárva lenni.
2021. ápr. 28. 12:51
Késő. 3-at már átvitt, 1 van még itt. Szerintem hamarosan őt is viszi. A tetőn hordta be őket és ott közlekedik ő is. Az ajtót hiába hagytam nyitva, csak a tetőt használja.. Szóval nem lesz macskám :(
227. libikóka (válaszként erre: 224. - Guruljka)
2021. ápr. 28. 12:20
Aranyos:)))))
226. libikóka (válaszként erre: 223. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 12:16
Hali:))Hát most lehet megint gondolkodni.Mindenesetre ne tudjon a tetőn kimenni,mert ha nagyon akar menni akkor megy.Nálunk a kapun átugorva hozta őket félelmetes volt nézni.Kinyitottuk neki de akkor is ugrott:Q Meg hát ki kell engedni őket előbb utóbb:)))Nem tudom mit lehetne.
225. Guruljka (válaszként erre: 223. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 11:50
Vagy csak ki akarná vinni őket szabadabb helyre, hogy a mozgásuk is fejlődjön.
224. Guruljka (válaszként erre: 222. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 28. 11:49

Mert először van a "jajdefélek, anyaaaa..."


Aztán a sok pofára meg hasra esés után jön az "irányított pottyanás", amikor kezdenek már esni tudni.


Nálunk az egyik cicának rezeg a feeje. Nem tudjuk, mitől, olyan kb. 3 hetes kora óta. Mintha erősen rázná a fejét, De tudott így szopni is, és enni is tud, a tesói közül ő a legnagyobb.

Valamennyire kinőtte, de ha stresszel, akkor jobban rezeg.

A napokban ő is felmászott valahova a lomkamrában, aztán nem tudta visszafelé az útvonalat. Minél jobban nézte volna, annál jobban rezgett.

Szóval kénytelen volt szólni, hogy vegyem onnan le...

2021. ápr. 28. 11:48
Egyébként be vannak zárva, nem bírnak kijönni, csak a tetőn keresztül. És most az anya a szájába fogta az egyiket is ki akart a tetőn ugrani. Szerintem el akarja őket vinni. Lehet nem maradnak itt.
2021. ápr. 28. 11:15

Úgy beindultak 😃

Ma reggelre már az fogadott, hogy körbe-körbe mászkáltak, ez egy lomtár kb. ahol vannak. Van itt minden. Műanyag ládák, fadarabok, lécek sorolhatnám. Nem győznek mindenre felmászni, megnézni, legurulni. Olyan kis maflák még 🙂

221. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 220. - Libikóka)
2021. ápr. 28. 11:11
Bele tényleg. És már most tudom, hogy szeretni fogom őket :)
220. libikóka (válaszként erre: 219. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 26. 22:01
Igen:)DE hát az az igazi hogy kutyusod is van,most belekóstolsz ebbe is:))
219. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 218. - Libikóka)
2021. ápr. 26. 21:53
Hihetetlen okosak tényleg. Meg mintha 2 nap alatt nyílt volna ki a világuk. Pénteken még bent a helyükön összebújva csak aludtak. Ma meg harapdálták egymást, egymás hegyén-hátán feküdtek, közben boxoltak, meg már mintha tanultak volna mosakodni. Felbátorodtak. Az anyjuk meg feküdt és nézte őket. Játszanak a gyerekek :)
218. libikóka (válaszként erre: 217. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 26. 21:29
Dehogynem,fáramászni is megtanítja ,sőt becserkészi és megriasztja őket lesből,az egeret is előttük pofozgatja,meg még sok ilyen cica dolog.Nagyon vicces és megható is egyben:)))
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook