Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy kis pohárka (4 cent) pálinkának mennyire érződik a szaga? fórum

Egy kis pohárka (4 cent) pálinkának mennyire érződik a szaga? (tudásbázis kérdés)


1 2
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 3. 10:43

Egyenes út az alkoholizmushoz vezető első lépcsőfokához.

A pálinkát pedig méterekről kilehet szagolni.

2021. szept. 3. 10:32
Lehet, egy nyugtató is hatna, de úgy gondoltam, az ital gyorsabb hatású.
2021. szept. 3. 10:29

Ha nincs baj a gyomroddal, akkor nem érződik, de egy jó szagú szájviz biztosan nem árt. Hogy van-e egyáltalán vagy meddig tart a hatása, egyénfüggő.

Biztos hogy piásan jobban megy az előadás ?

én zeneiskolás koromban zongora hangverseny előtt kb fél órával kaptam be egy szem nyugtatót, nem éreztem a hatását, később sem.

2021. szept. 3. 10:22
Uhh, ha nem szoktál inni, ne egy fontos esemény előtt kezdd el. Ez egy esküvői készülődés közben nem gáz, de azért a munkahelyi dolgok előtt meginni egy felest, hát nemtom. Inkább gondolj arra, hogy ugyanolyan emberek vannak a hallgatóságban is, mint te, meg nem szégyen lámpalázasnak lenni. Nem mindenki arra született, hogy előadjon...
2021. szept. 3. 10:21
Tényleg csak ez az egyetlen megoldás a lámpaláz leküzdésére?
2021. szept. 3. 10:16
Egy előadásra készülök, de lámpalázas vagyok. Ha megiszok előtte egy kis pohárral, nagyon érződik vajon? Mennyi ideig tarthat a hatása? Mennyivel hamarabb érdemes meginni? Vagy öblítsek szájvízzel utána?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook