Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy kezdeti csoda... fórum

Egy kezdeti csoda... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy kezdeti csoda...

1 2
2015. jan. 28. 10:18
Véletlenül olvastam el a történeted és annyira ugyanazt írtad le ami velem is történt, igaz nagyon régen. Fel a fejjel nekem 2 különnemű egészséges felnőtt gyerekem van! Így a hatvanon túl soha nem felejtem el azokat a napokat! Ha nekem sikerült Neked is fog! Most csak egy dolgod van továbblépni, ja és ne görcsösen akard jönni fog magától. Ölellek szeretettel így ismeretlenül is!
2015. jan. 28. 09:28

Szörnyen sajnálom ami veled történt....

De össze kell szedned magad. Nem túl régen én is át estem hasonlón, csak nekem méhenkívűlim volt.

Azóta eltelt 3 hónap és ismét terhes lettem, de megintcsak nem maradt velünk. De muszáj folytatnod. Érte. Csak erre kell gondolj.

Gyászold meg ha jól esik. Sírj, sírd ki magadból, de aztán szedd össze magad. Sikerülni fog, hidd el. Azért mert nincs más választásod. Próbálj erre gondolni.

2015. jan. 28. 09:08
Azt hittem, hogy végre nekünk is sikerülhet. Sok idő eltelt, mire sikerült pozitív tesztet produkálnom. De ahogy telt az idő, a remény is kezdett elszállni és a félelmeim sajnos beigazolódtak...

Ugrás a teljes írásra: Egy kezdeti csoda...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook