Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy hete késik fórum

Egy hete késik (beszélgetős fórum)


13. Brough Superior (válaszként erre: 12. - Adrienne_85)
2014. jan. 8. 00:26
Óóó Ne izgulj ! Azért fogod igy fel mert nő vagy érzékeny . törékeny , lelki világod nem tudja megemészteni :) Ne gondolj roszra és ne aggódj bármi történik ott a társad melleted lesz ! Fogd fel kicsit lazábban ezt a stressz nem való semmire ;)
12. adrienne_85 (válaszként erre: 11. - Brough Superior)
2014. jan. 6. 22:27

Bár igazad lenne, hogy ilyen egyszerű teherbe esni és megszülni egy babát! Két vetélés után még csak el sem mosolyodtam a vicces kedveden.

Kétségbe esve keresem a párhuzamokat a dolgok között, őrlődöm mert ilyen még nem történt velem. A legrosszabb gondolatom, hogy megint műteni fognak mert valami nincs rendben.

Arra gondoltam,hogy talán van valaki aki hasonló helyzetben van/volt és talán tanácsot vagy reális válaszokat is kaphatok

2014. jan. 6. 20:04
Minnden bizonnyal terhes vagy !!! lassan gondolkoznod kéne a gyerek felnevelésén és milyen nevet adjatok neki, illetve nekik mert több mint valószínű , hogy ikrek lesznek két lány hosszú hajjal fognak születni. .:) ha egy hete késik akkor egy hete már terhes vagy nincs ezen mit beszélni meg kel szülni és pont :) kellemes babázást :D
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Adrienne_85)
2014. jan. 6. 17:09
tesztelj még egy hét-10 nap múlva, s ha addig semmi, akkor várj még 1-2 hetet, hátha csak egy szimpla kimaradás pl. stressz miatt. Utána érdemes jobban utánanézni, hormonpanellel pl.
2014. jan. 6. 17:01

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Meddig várjak a következő orvosi vizsgálattal? Úgy értem ha nem jönne meg akkor meddig várjak?

Most attól félek, hogy valami galiba van a szervezetemben.

Már volt két vetélésem és az utóbbit elég nehezen éltem át, aztán most ez is........

8. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Adrienne_85)
2014. jan. 6. 07:52
felritkulást már láthatott volna, de ha ilyesmit nem írt a leletre, akkor nem valószínű, hogy babát vársz
2014. jan. 6. 07:32
a babához vékony ez a méhnyálkahártya az orvos ilyenkor még nem tudja megállapitani a terehességet. kb 1 hét mulva valószinüleg látná de még akkor sem biztos. A teszt jóval elöbb kimutatja minthogy az orvos látná. valószinüleg nincs baba csak késik.
2014. jan. 6. 07:09
Lehet, hogy egyszerűen késik, mert később volt peteérés vagy egyáltalán nem. Ez sajnos előfordul amikor babát szeretne az ember.
2014. jan. 6. 01:49
Hát egy hetes késésnél 10 mm endometrium nem tul vastag. Nekem a dokim ovukor nézte és ő mondta h min 8 mm kell legyen a beágyazódáshoz, és koraterhesen is olyan 12-14 mm...szóval ha megvastagodott endometriumot sem lát az nem jó jel...
4. e022bedc06 (válaszként erre: 3. - Adrienne_85)
2014. jan. 6. 01:20
Nem vagyok nőgyógyász :) Ezt akkor és ott kellett volna megkérdezned. Az, hogy késik nagyon sok mindentől függ, nem csak kimondottan egy terhességtől.
3. adrienne_85 (válaszként erre: 2. - E022bedc06)
2014. jan. 6. 00:59

És a méretek alapján nem lehet következtetni terhességre?

Vagy mindenféle képpen már látni is kellett volna valamit? De akkor miért késik? Hiszen eddig mindig szabályos 28napos ciklusaim voltak :(

2014. jan. 6. 00:50
Ezek csak a méh és a méhnyálkahártya méretei. Szerintem ha terhes lennél, azt azért biztosan közölte volna.
2014. jan. 6. 00:48

Sziasztok!

Kicsit kétségbe vagyok esve :(

Egy hete késik a nemvártam, de a tesztjeim negatívak lettek.

Tegnap voltam uh-án az ottani eredményeim 77×44×40 uterus és 10,5mm-es endometrium. A dokinak nem nagyon volt kedve beszélni így nem kaptam semmi választ a kérdéseimre. Ez még lehet terhesség? Vagy már ne számítsak rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook