Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy hete gyökérkezelt fog, tömve nincs még...fájhat? fórum

Egy hete gyökérkezelt fog, tömve nincs még...fájhat? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 15. 08:53
A fogfájásra, gyulladásra a legjobb Dalacin + Algopirin 4 óránként + hidegvizes borogatás. Sajnos tapasztalatból mondom, mert már kétszer is volt feldagadva az arcom a fogam miatt. Senkinek sem kívánom azt a fájdalmat, a felső ajkam a duplája volt, az egyik szemem nem tudtam kinyitni. És mindkét fogam megmarad gyökérkezeléssel, igaz hetekig jártam kezelésre, amíg teljesen ki nem tisztította a doki. Utánna gyógytömés, és végleges tömés.
2011. júl. 14. 22:20
köszike, aranyos vagy nagyon:-)
2011. júl. 14. 22:17
remélem nem fog fájni,tudsz aludni és sikerül megmenteni!
10. Macskanita (válaszként erre: 9. - 3436656412)
2011. júl. 14. 21:57
köszike:-)munkahelyen is hűtöttem:-)
2011. júl. 14. 21:46

Az jó,ha kijött a genny!

Nekem mikor fájt a legerősebb fájdalomcsillapító sem hatott,viszont a hideg borogatás igen! Vegyél ki vmit a fagyasztóból és tett rá,tuti siker lesz,a legjobb a gyulladásra!

Sajnálom,h fáj, a fogfájásnál nincs rosszabb:(:(:(

8. Macskanita (válaszként erre: 7. - 3436656412)
2011. júl. 14. 21:39
nem tett bele semmit...múlt pénteken "kiidegelte" pár napig semmi gond nem volt, de tegnap már fura volt...ma meg eszelősen fáj, délután egyszer megduzzadt, utána mintha kifakadt volna...nem értek hozzá, de lelapult afogínyem, és valami bűzös folyt belőle...ezért gondoltam, hogy genney...mostanra ismét dagad és feszít:-(
2011. júl. 14. 21:34

Szia

gyógyszer tömést gondolom tettek bele!?

Nekem is gyökérkezelték és fájt,visszamentem és kaptam augmentint és cataflamot ,mert kiderült,h begyulladt a csonthártyám is,majd ismét fájt,kiszedte a gyógytömést és úgy volt 1 hétig,h ki tudjon jönni a sok baci!

Ne huzasd ki!!! 3napja húzták ki a gyökérkezelt mellett lévő gyönyörű,nagy fogamat,mert cisztás volt:( ha lehet,akkor meg kell menteni!

2011. júl. 14. 21:34
szégyen-nem szégyen, még az állkapcsomon is van valami duzzanat, a fog alatt, a gyökér ahol van, az alatt, és rohadt mód fáj
2011. júl. 14. 21:30
sziasztok! a fogam lüktet, tompán fáj is mellette, a fogínyem az viszont nagyon fáj...alig tudok enni!!!nem kaptam gyógyszert:-(
2011. júl. 14. 21:30
Igen. Én hetekig jártam, végül ki kellett húzni, a gyökerén volt egy gennyzacskó :(
2011. júl. 14. 21:29
Fájhat. Ezt nem is fogják betömni. Nem kaptál rá gyógyszert? Egyébként mi fáj? A fogad, vagy az ínyed?
2011. júl. 14. 21:28

vegyél be egy cataflamot!

fájhat, ha így be van gyulladva!!

2011. júl. 14. 21:27

egy hete lesz holnap h ogy gyökérkezelték a fogamat, holnap megyek vissza, betömve nincs még, viszont iszonyatosan lüktet és fáj, a fogínyem meg van dagadva, és gennyes is:-(

szerintetek kihúzassam? fájhat egy gökérkezelt fog???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook