Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy fórumon ezt láttam. Szerintetek van benne igazság? fórum

Egy fórumon ezt láttam. Szerintetek van benne igazság? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2010. okt. 23. 08:52
ha én rákos lennék, a Gerson terápiát csinálnám meg ebben biztos vagyok. kemo és sugár nélkül. sajnos túl sok embert láttam akit ezek öltek meg és nem a rák.
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:50
Köszönöm szépen!
28. t.Ili (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 23. 08:50

Régen,olvastam egy híres festőről szóló könyvet.(asszem Munkácsy)

Ott egy vajákos asszony a szifiliszét gyógyította valami hasonlóval.Nem árulják el,hogy mi volt,csak hogy nagyon petróleum ízű!

27. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 26. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:50
26. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 23. 08:49

Enissa!


Ha van egy órád, olvass bele ide, itt nagyon sok esetet leírnak, ki miben gyógyult meg a petróleumtól. Volt akinek 2 napot adtak, ezért is engedték haza a kórházból, hogy otthonában távozzon el, és lám meggyógyult.

25. Talian35 (válaszként erre: 15. - Megi04)
2010. okt. 23. 08:49
Bakker ezt már én is hallottam a nagyszüleimtől, most esett le! :-))
24. lilimia (válaszként erre: 20. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:49

Ismerem az érzést :(

Csak menni előre, és küzdeni emelt fővel a gyógyulásért, bármi áron!

23. Talian35 (válaszként erre: 12. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:47

Ilyenkor érdemes külföldi oldalakon is utánanézni :-)


Az ilyeneket amúgy nagyon-nagyon elnyomják, pont azért, mert akkor a méregdrága kemós cuccok nem fogynanák..... Képzeljétek mi lenne ha kiderülne, hogy filléres cuccokkal is meg lehet gyógyulni!

22. lilimia (válaszként erre: 17. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:47

Édesanyám rákos, és már küldtem neki sms-t, hogy kérdezze meg az idős gyógyszerész néninket :)

Kár, hogy 'csak' ennyi betegségre segítség.

Nagyon remélem, hogy be fog válni! Szurkolok! :)

21. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 23. 08:46

Én is így ismertem gyermekkoromból, de a tisztított petróleum állítólag szagtalan és íztelen.


Eddig úgy tájékozódtam hogy benzinkúton lehet venni, de úgy kell kérni, hogy tisztított petróleum.

2010. okt. 23. 08:45

Igen! Minden hajszálban kapaszkodom, mert borzasztó azt látni és átélni mikor az Édesapámat sírni látom, és azt mondja


"szeretnék még egy pár évet eltölteni veletek"


Ez kimondhatatlanul nagy fájdalom nekem is és főként Édesapámnak.

Sokszor nem vesszük észre a nyilvánvaló dolgokat, de hátha szerencsém lesz.

19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 17. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:43
Én egy filmben láttam, hogy torokgyík miatt itattak a kisgyerekkel petróleumot, de elképzelhetetlennek tartottam..de viszont sokszor ott hever előttünk a megoldás, csak nem vesszük észre. Lsd. gombák az antibiutikumhoz, előtte ki gondolta volna?
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:41
Milyen a tisztított petróleum? Én csak azt ismerem amivel világítanak, és az elég büdös. Hol lehet olyat kapni?
17. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 16. - Lilimia)
2010. okt. 23. 08:41

Nekem a fórumon olvasottak meggyőztek, és a szüleim illetve Ti is itt a topikban, pedig alig van még hozzászólás, mégis van aki már hallott erről.

Te is biztosan kipróbálnád a gyermekeden is ha szembesülnél azzal hogy menthetetlen, de természetesen a mostani helytállásodat ebben az esetben helyzetben meg is lehet érteni.

16. lilimia (válaszként erre: 14. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 08:36

Az összes fontos személy az életemben rákban halt meg, szóval megértelek.

Szerintem kérdezz meg egy patikust, hogy valóban nem ártalmas e, és ha ártani nem árt, akkor próbáljátok ki! Kapaszkodni minden szalmaszálba...

15. megi04
2010. okt. 23. 08:34
Arról,hogy itták volna,nem hallottam.De az biztos,hogy az édesapám nekem is mesélte,ha nekik kiskorukban torok,vagy mandulagyulladásuk volt,akkor az édesanyja petróleumos rongyal kitörölte a torkát.Most 76 éves,és makk egészséges!:DD Azért én a gyerekemnél,nem próbálnám ki!!! :DD De több idős embertől hallottam ugyan ezt!:DD
2010. okt. 23. 08:33

Az én Édesapámnak pár hetet adtak, és ezt nem akarom elfogadni. Most mindent meg akarok tenni azért hogy velünk maradhasson.


2009 februárjában veszítettem el a mamámat, Édesapám anyját. Nem akarok még egy nagy fájdalmat átélni.

13. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 11. - Emagdi)
2010. okt. 23. 08:30

Csak napi 1-2 teáskanálnyi tisztított petróleum ivásról van szó és azt hiszem hogy ezt 12 napig kell inni. Ízesíteni kell mézzel vagy cukorral.

De olvass bele a fórumban az imént adtam meg a fórum címét.

12. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 8. - Rozália)
2010. okt. 23. 08:28

Első reagálásom szinte nekem is ez volt! Én gyorsan utána jártam ennek és megdöbbentő az eredmény!


Tudod a gyógyszeripar egy nagyon jó biznisz.

11. emagdi (válaszként erre: 9. - T.Ili)
2010. okt. 23. 08:27
biztos vagy abban, hogy nem árt a petróleumivás? (én nem annyira:)
2010. okt. 23. 08:27

Ha beleszeretnétek olvasni itt a link ahol ráakadtam.


[link]


Én most hívtam fel szüleimet, hogy a régi időkben hallottak e a petróleum gyógyító hatásairól és alkalmazták e szülei vagy ismerősei. Erre azt a választ kaptam anyutól is és aputól is hogy hallott erről, és az ő tapasztalata egy tüdőbeteg volt aki használta.


Várom kinek mi a véleménye a fórumon olvasottak után.

2010. okt. 23. 08:24
Ha ártani nem árt,akkor miért ne próbálja ki,az aki már nem tud mihez folyamodni?
2010. okt. 23. 08:18

Magam is rákos voltam. Volt kemo- sugárterápia, de ha valaki azzal jött volna, hogy napi 1-2 kanál petróleum, hááát, elküldtem volna melegebb éghajlatra.

Nem hinném, hogy ez ennyire egyszerű lenne. És az orvosok meg a hülyék, hogy petróleumon kívül mindennel próbálják megmenteni a beteget?

2010. okt. 23. 08:18
Ganner Paula nem igazán létezik.... legalábbis google még nem hallott róla. Én azért nem állnék neki rögtön petróleumot iszogatni :)
2010. okt. 23. 08:11

Sziasztok!

Sajnos én ebben nem hiszek!Közel 4 hete halt meg az édesanyánk rákban,3 évig küzdött,mindenféle kezelést megkapott,kísérleti gyógyszer+sugár terápián is részt vett,hasztalan..

Ha csak nap 1-2 kanál petróleumon múlna...

Ne haragudjatok,de erősen szkeptikus vagyok.

2010. okt. 23. 08:06

a petróleum annyira természetes anyag, hogy mindenre jó. :)))))


/Még fogyókúrára is:)))))))))))))/

2010. okt. 23. 07:59
ha ez igaz... nagyon érdekes!
2010. okt. 23. 07:48
hát én még erről soha nem hallottam de igazán érdemes lenne ezeknek a sztoriknak utána járni mert ami igaz az igaz elgondolkodtató.
2010. okt. 23. 07:41

(4folyt5)Üdv!

Másik levél: a rákos daganatot a mellből kioperálták, utána következett a méhrák. A hólyagot meg kellett nyitni, mert bénulás állott be. Férje a postahivatalban…………………. Beszélget, aki azt mondta neki, hogy adjon a feleségének naponta egy teáskanál petróleumot éhgyomorra. A fájdalmak enyhültek, ismét enni tudott, a morfium-befecskendezést abba lehetett hagyni. Hat hét múlva azonban toló fájdalom szerű fájdalom kezdődött. Elhívták az orvost aki nem hitt a szemének. Dr. Ponz ugyanis azt látta, hogy három daganat távozott el. „ Ez lehetetlen – mondta. Az asszonynak már klinikailag már halottnak kellene lennie” , majd a kezdődő vérzés ellen fecskendezést adott. Négy hét múlva teljesen egészséges.


Scober Józsefnek 13 éve súlyos prosztata fájdalmai voltak, és egyetlen orvos sem tudott rajta segíteni. A petróleumtól teljesen meggyógyult. Négy héten át reggel és este egy teáskanállal vett be. Két évvel később gyomorfekély keletkezett, azonos kezeléssel ez is meggyógyult teljesen. A fia Schober Gumbér /24/ krónikus hólyagbántalmai voltak. Huzamos időn át, naponta egy teáskanál petróleumtól meggyógyult.


Rauli kutyája elvesztette fényes szőrét, az állatorvos leukémiát állapított meg. Hét heti kúra után a kutya ismét visszanyerte egészséges szőrzetét.


Gesacher Mária /60/ mellrák. Ma már nem ismeri a ráktól való félelmet, holott sok mindent kellett tűrnie. Három besugárzás eredménytelen, a jobb mellét amputálták. Teljesen levert, közel a kétségbeeséshez. Elkezdődik a folyamat a bal mellén is. A rákbetegségtől gyötört asszony 14 napon át naponta 3-szor vesz 1-1 teáskanál petróleumot. Utána 10 napot kihagy, majd ismétli a kúrát a következő évben is. Azóta nincsenek fájdalmai a ráktól való félelme is elmúlt.

(5folyt köv6)

189. előzmény: Hope 2003.04.23. 13:02



LaikusJoakaro

adatok | üzenet


válasz | 2004.12.23. 12:06


(3folty4)Üdv!

Dr Morsinelli, innsbrucki nőgyógyász igen elcsodálkozott, amikor 11 hónapra az első bevétel után, egészséges fiúgyermeknek adott életet. A vére 100%-osan meggyógyult. A gyermek alig három éves elmúlt, gyermekbénulást kapott. A háziorvos az egyetem klinikára való beutalást rendelte el, de az anyja a kis Klausz számára egy heti haladékot kért. Ezután a gyermeknek 8 napon át teáskanál petróleumot adott. Amikor a határidő lejártával az orvos a gyermeket beakarta utalni, meglepetéssel vette tudomásul, hogy erre már semmi szükség nincs mert a kis Klausz egészségesen, a többi gyermekkel szabadban labdázik. A gyermekbénulás feltehetően fertőző betegség, amelyből teljes mértékben meggyógyult.


Svájci Chalak Balázs írja: Az ön nagyra becsült petróleumával az utolsó években: ízületi, czuz cukorbetegség, bélelzáródás, leukémiás és rákos daganatok teljes széteséseit, teljes vagy részleges eredményekkel végződő kezeléseket láttam. A betegek a petróleum gyógyító erejéről és ártalmatlanságáról meg vannak győződve.

Saaman Pál úr anyja írja: A fiamat 1971. December 22.-én 19 éves korában műtétileg megnyitották, majd nyomban bevarrták. A diagnózis általános rák. Az orvosok életben maradását már csak 14 napra becsülték. Innen átszállították a Rheini Jakab kórházba, ahol naponta 2 teáskanál petróleumot vett be.

Három nap után ismét tudott enni, majd 14 nap múlva székletében elhalt sejtek, ürülékével együtt eltávoztak. Nyolc nap után hazavitték. Az orvosok rejtély előtt állottak. A fiam ismét a gazdaságban dolgozik.

(4folyt köv5)

188. előzmény: Hope 2003.04.23. 13:02



LaikusJoakaro

adatok | üzenet


válasz | 2004.12.23. 12:03


(2folyt3) Üdv

Elhangzott ezzel kapcsolatban az a kijelentés: ha a petróleum literje 1000 márkába kerülne, a gyógyszer nem foglalt volna el ilyen negatív álláspontot és szabadalmaztatták volna már régen. Írja 1969. Szept. 20.-ai 38.számából a „ 7 napos újság „


Kivonat az újságból: Ganner Paula akkor 31 éves. 3 gyermek anyja. Halálos beteg, fájdalomtól gyötörve fekszik ágyán. Az utolsó három hét alatt 28 fontot fogyott. 8 napi kórházban tartózkodás után elbocsátották. Diagnózisa: általános rák. A legjobb esetben még két napot élhet, mondták orvosai. 75-cm-es belet távolítottak el. A következménye bénulás bélelzáródás. A bélkimenet áthelyezésére már késő volt gondolni, mert a rák a jobb vesét is megtámadta. Reménytelen helyzetében anyja kijelentésére gondolt. Az első világháború előtt, amikor az osztrák katonák elfoglalták Bosniát és Hercegovinát s később Jugoszláviában az ottani lakosság petróleummal különböző betegségeket gyógyított, bevétellel és bedörzsöléssel is. Három kilométerre lévő Innsbruckból férjével tisztított petróleumot hozatott. Abból éhgyomorra egy evőkanállal vesz be. Már egy óra múlva a bénulás megszűnik és a fájdalmak elmúlnak. A második és harmadik napon éhgyomorra ismét egy-egy evőkanállal vesz be. A harmadik napon mindenkinek csodálatára első ízben felkel. Tud ismét enni anélkül hogy hányna. Hatalmas étvágya van. Hat héttel ezután elnyeri régi normális súlyát. 58-kg-ot.

(3folyt köv4)

187. előzmény: Hope 2003.04.23. 13:02



LaikusJoakaro

adatok | üzenet


válasz | 2004.12.23. 11:56


(1folyt2) Üdv.

Az anyag: (tisztított petróleumnak vettem MOL kútnál. Kb 200Ft/l, elvileg citrmomlé/”C” vitamin segíti a szer hatását)

A petróleumnak vértisztító hatása van. Rendkívüli magas oxigénközvet1tő hatással rendelkezik. Jótékonyan normalizálja a rákbetegség kialakulását befolyásoló………….rendellenes tevékenységet.


Biztonsági kúra: évenként egy alkalommal egymást követő 12 napig egy teáskanál petróleum.


A tisztított petróleumból erősebb desztillálás esetén a szénhidrogének elpárolognak, a gyógy tényezők csökkennek. Mivel íz és szagmentes, ezért szívesebben használják. Bátran lehet tisztítatlan petróleumot használni. Ízesíteni lehet bármivel: cukor, méz, bor, stb. Alkalmazását tekintve: minden vér és daganatos betegségnél, tumorok / rosszindulatú daganat / karciomák / rák / lymphosarcoma / nyirokmirigy-daganat / himphoblastomis Sclerosis multiplex / fertőzésből eredő mirigy-gyulladás / .


Évtizedes tapasztalatok során mérgező veszélyes mellékhatást a petróleum bevételével kapcsolatban sosem észleltek. Nem mérgező hatás alatt a napi 2 teáskanál petróleum értendő.


Legjobb étkezések előtt félórával bevenni.


A petróleum minden olyan betegségen segít melyek a vérből erednek. Jelentette ki dr. Ganner Paula a Jakab Kórház főorvosa. Sok rákbeteg, akikről az orvosok már lemondtak, a petróleum kúra segített. Bizonyíték erről 2000-nél több hálalevél. Három országban máris szabadalma van. Az orvosok mindezek ellenére kétkedők a szokatlan gyógymód iránt.


Gannerné éveken át küszködött a finomítási szabadalom elnyeréséért, melyet neki mind Angliában, mind Írországban odaítéltek. Franciaországban még különleges gyógyászati szabadalmat is kapott. Svájcban engedélyezés alatt állott a kérelme / 1960. szept. / Németországban és Ausztriában megakadályozták a szabadalom engedélyezését.(2folyt köv3)

186. előzmény: Hope 2003.04.23. 13:02

2010. okt. 23. 07:41
Egy fórumon ezt láttam. Szerintetek van benne igazság?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook