Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy fórumon ezt láttam. Szerintetek van benne igazság? fórum

Egy fórumon ezt láttam. Szerintetek van benne igazság? (tudásbázis kérdés)


270. Talian35 (válaszként erre: 268. - C3d66ff9c6)
2010. okt. 27. 17:01

" hisztis nő"


Na itt is nagyot tévedtél :-D

269. Talian35 (válaszként erre: 267. - Pirosalma)
2010. okt. 27. 16:59
Elhiszem :-) Csak irtam, hogy a nagyon szakmai cuccok már gondot okoznak :-)
268. c3d66ff9c6 (válaszként erre: 260. - Globus)
2010. okt. 27. 16:57

Ezzel a személlyel kapcsolatban nem tévedtem, belsőleg tényleg egy hisztis nő.

-----------

Írod:

"Véleményem szerint az a szer lehet hatásos, amelyben a betegnek bizalma van. Ha nincs remény, semmi sincs."


Részben igaz. Bizalmat lehet sugallni alap nélkül is. A kamu szerek forgalmazói épp ezt teszik. A placebónak köszönhetően akár meg is gyógyulhatnak emberek, akiknek épp csak arra az 5-10% százalékos + hatásra van szükségük, hogy átbillenjenek a másik oldalra.

A helyzet az, hogy a legtöbb esetben ez nem elég, és tényleg drasztikus gyógyításra van szükség, de ahhoz nem elég egy pirula, ilyen szempontból tehát teljes mértékben helyes a holisztikus megközelítés, a teljes ember vizsgálata és testre szabott gyógymód kidolgozása. Csak erre nincs sem idő, sem pénz, sem lehetőség stb.

Az indexen (amit nem szeretek) volt régen egy vita, hogy jók-e a multivitaminok. Nos, ez is olyan téma, hogy nem lehet kategorikus választ adni rá. Akinek vitaminhiánya van annak, jók, akinek meg nincs, annak károsak is lehetnek. Minden embert külön kellene vizsgálni, és az ő igényeire szabott vitaminkészítményt kellene gyártani. Nos, ez majd csak akkor lesz lehetséges, kb. 50 év múlva, amikor otthon lesz egy kis házilaborunk és a konyhai robot keveri ki a szükséges táplálékot.

267. Pirosalma (válaszként erre: 266. - Talian35)
2010. okt. 27. 16:56

Nézd, sehol nem szerepel benne daganatra utaló szó (még a "malignant", a "benign" és a "carcinogenic" sem a már említettek mellett). Én anno átfutottam, és akkor sem találtam erre utalót.

Ez kérem tiszta hazugság.

266. Talian35 (válaszként erre: 263. - Pirosalma)
2010. okt. 27. 16:53
A nagyon szakmai szintű angollal már vannak némi problémáim :-)))
265. Pirosalma (válaszként erre: 249. - T.Ili)
2010. okt. 27. 16:52
No lám, nem igaz:-)
264. Pirosalma (válaszként erre: 257. - C3d66ff9c6)
2010. okt. 27. 16:51

"Velem az a gond, hogy amikor látom, hogy valaki bunkó, nem is nagyon vagyok hajlandó segíteni szellemi fejlődésében, még pénzért sem."


Tőled fogok ám daganatbiokémiát tanulni:-D


"zért érthető, hogy NAGYON FONTOS SZÁMOMRA A PONTOS ISMERET!"


Eddig úgy tűnik, nagyon rossz helyen kerese az infót, mert sorozatosan tévedsz. (Amint már párszor reagáltam ezekre.)


"Ha valaki az aranyborjút imádja, az levon nagyon az értékéből."


Mit itt az aranyborjú? Ki imádja?

263. Pirosalma (válaszként erre: 262. - Talian35)
2010. okt. 27. 16:48
Nézd, az idézett honlap a hivatalos Nobel-díjoldal, ez a mérvadó. Ezért kell megnézni, és máris kiderülnek az ilyen átverések.
262. Talian35 (válaszként erre: 261. - Pirosalma)
2010. okt. 27. 16:46

Az ilyenek tényleg arra jók, hogy az ember semmit ne higyjen el -semelyik irányba :-)


Korábban a Nobel-dijasok.hu oldalon v. valahol fent volt magyarul is, bár erős a gyanúm (csak sajna nem találtam meg azt) hogy már abba is beleszőtték a rákos sejteket...

261. Pirosalma (válaszként erre: 247. - Talian35)
2010. okt. 27. 16:41

Nem, sajnos ez nem igaz. Otto Warburg nem ezért kapta a Nobel-díjat, csak hamisan idézik.

A Heti válasz is így tesz, sajnos.


A vonatkozó dokumentum:

[link]


Sehol nem szerepel benne a "cancer", "tumor", "carcinoma", "sarcoma", "neoplasma" és a "neoplastic" szavak.


Elég csúnya átb*szás...

260. globus (válaszként erre: 257. - C3d66ff9c6)
2010. okt. 27. 12:02

Off

Én nem éreztem bunkónak, hiszen nem reagált a megszólítására hasonlóképpen. Inkább türelmesnek gondolom, s mint leendő orvosnak, erre jócskán szüksége lesz. "Velem az a gond, hogy amikor látom, hogy valaki bunkó, nem is nagyon vagyok hajlandó segíteni szellemi fejlődésében, még pénzért sem." Alternatívban ez tiszta sor, hagyományos gyógyításban könnyen végződhet bíróságon. Sajnos, akad példa ilyesmire is. Tény, hogy külföldre vándorolnak az orvosok, különböző összetett okok miatt, a sok közül egyik az erkölcsi megbecsülés hiánya. Szándékosan nem emelem ki az anyagit.

On

Véleményem szerint az a szer lehet hatásos, amelyben a betegnek bizalma van. Ha nincs remény, semmi sincs.

259. Gine (válaszként erre: 258. - 10ee523fed)
2010. okt. 27. 11:28

Szia!


Én hiszek a időseknek,sok olyat tudnak,amit mi nem!

2010. okt. 27. 11:24
Érdekesnek találtam ezt a tudásbázist, és megkérdeztem a Nagypapámat (83 éves), mit tud róla. Tudjátok mit mondott? Igaz. Valóban gyógyítottak petróleummal, nem csak embereket, állatokat is, és hatásos volt. Hát, én is megdöbbentem, de ezek szerint van benne valami...
257. c3d66ff9c6 (válaszként erre: 251. - Globus)
2010. okt. 27. 10:54

Most megnéztem, de semmi jelentősége nincs.

Annyiban talán érdemes megnézni, hogy az ember tudja férfi vagy nő, de még ezt is be lehet írni hamisan, meg mást is.

A lényeg, hogy mit ír egy ember, stílustól függetlenül.

Velem az a gond, hogy amikor látom, hogy valaki bunkó, nem is nagyon vagyok hajlandó segíteni szellemi fejlődésében, még pénzért sem.

Ez van, ilyen vagyok!


Én az alternatív gyógymódokkal nem üzletszerűen foglalkozom, hanem csak saját magam és rokonaim érdekében. Ezért érthető, hogy NAGYON FONTOS SZÁMOMRA A PONTOS ISMERET! Nem kockáztathatok!

A petróleumot a bátyám kipróbálta, pozitív tapasztalattal. Előtte nem kérdezett meg, mert valszeg lebeszéltem volna róla. Most itt van ez a kiba anyag, amelyet a sógorom is ki akar próbálni. Hát ezért akarok utánajárni.

Nos, itt semmit sem tudtam meg erről, számomra ennek a fórumnak eddig 0,0000 volt az értéke.

Amit meg tudok, nem fogom itt villogtatni.


Épp a tegnap hívtak meg egy előadásra, - egy alkalmi ismerős sajnos kiadta az elérhetőségem ezeknek az mlm-es f.oknak - amely a Monavie termékről szól. Ennek is utána kell néznem. szkeptikus vagyok.

Kórházi ápolónővérek, eü. assziszensek is benne vannak, meg orvosok. Érted? Orvosok.

Mint ahogy pl. a biolaboros szélhámosságot is eü. dolgozók nyomatják.

Ezért nekem az, hogy valaki orvos, vagy orvostanhallgató, semmit nem jelent. Ha valaki az aranyborjút imádja, az levon nagyon az értékéből. Természetesen, valamiből meg kell élni, de meg kell keresni a megélhetés becsületes módját.

Szóval, nekem ne jöjjön senki azzal, hogy ő ilyen meg olyan szakképzettséggel bír, ezt vagy azt tanul.

256. 3265084553 (válaszként erre: 2. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 27. 10:40
Az igazságtartalma nulla.
255. Talian35 (válaszként erre: 254. - @IviBaba@)
2010. okt. 27. 10:39
:-DDD
254. @IviBaba@ (válaszként erre: 253. - Globus)
2010. okt. 27. 10:24
tippmix : életkor?
253. globus (válaszként erre: 252. - @IviBaba@)
2010. okt. 27. 10:13
Nem a foglalkozására gondoltam :)
252. @IviBaba@ (válaszként erre: 251. - Globus)
2010. okt. 27. 10:11

miért? attól hogy valaki orvos (lesz) vagy ügyvéd stb...nem biztos hogy mindent tud....


(bár a stílus x)

251. globus (válaszként erre: 245. - C3d66ff9c6)
2010. okt. 27. 09:29
Ránézel egyáltalán valaki adatlapjára, mielőtt kijelentesz róla valamit? :)
250. @IviBaba@ (válaszként erre: 239. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 27. 09:24
Egyetértek!
249. t.Ili (válaszként erre: 248. - Talian35)
2010. okt. 27. 09:05
No lám!
2010. okt. 27. 07:31

Dr. Otto Heinrich Warburg volt az a német biokémikus, aki a sejtlégzés terén elért kiemelkedő munkájáért 1931-ben fiziológiai és orvostudományi Nobel-díjat kapott, s aki bizonyította: a rák kialakulásának elsődleges oka, hogy nem jut elegendő oxigén a sejtekbe, és így az egy másik energiaforrás felé fordul, s átáll az anaerob anyagcserére, miközben burjánozni kezd. Oxigén dús közegben mindez nem történik meg.


[link]

247. Talian35 (válaszként erre: 238. - Pirosalma)
2010. okt. 27. 07:28
Ez valószinűleg annak köszönhető, hogy Dr. Otto Wartburg kapott Nobel-dijat egy ilyen kisérletért - utánanézek én is mert egyszer már megtaláltam de most rohanásban vagyok :-)
2010. okt. 27. 01:09
Redirect: [link]
245. c3d66ff9c6 (válaszként erre: 241. - Pirosalma)
2010. okt. 27. 00:11

Ide figyelj, te kis b-tlan h-e p.a!


A veled szemben alkalmazott hangnemem azt követően alakult ki, miután elolvastam ebben a topikban a hozzászólásaid, amelyek hemzsegnek a butaságtól. Sajnos, ilyen emberrel lesz majd megátkozva pár páciens, feltéve, hogy sikerül elvégezned a sulit, és nem rúg ki majd idejekorán valamelyik vizsgáztató prof.


Én feltettem a kérdéseim, és nagyon gyorsan világossá vált, hogy te nem fogsz rájuk tudni válaszolni.

Úgyhogy, pöffeszkedj csak itt pár hasonlóan begyöpösödött barinőddel, én nem pazarolom többé rátok az időm, majd a kérdéseimre megtalálom máshol a választ.

244. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 242. - Pirosalma)
2010. okt. 26. 23:02
Köszönöm,kedves vagy, de szerencsés vagyok ha lehet ezt annak nevezni, van kitől kérdeznem.
243. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 241. - Pirosalma)
2010. okt. 26. 23:00
Mivel érintett vagyok a témában, időnként olvastam a fórumot. Én kíváncsi voltam /lettem volna/ esetleg volt-e valakinek konkrét tapasztalata.
242. Pirosalma (válaszként erre: 240. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 26. 22:57

OK, azért én is fejlődöm:-)


De ha elmondod, mit nem értettél, akkor szívesen megpróbálom máshogy megfogalmazni, hogy érthető(bb) legyen.

241. Pirosalma (válaszként erre: 239. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 26. 22:56

"Mivel nem tudományos oldal, ezért felesleges >>arcoskodni<<."


Követted az eseményeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook