Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy fórumon ezt láttam. Szerintetek van benne igazság? fórum

Egy fórumon ezt láttam. Szerintetek van benne igazság? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 23. 09:31

Szerencsére abban a patikában, ahová járunk, főként idős gyógyszerészek vannak, és ők még ismerik a régi jól bevált recepteket! Így pl tinédzserkoromban nem kellett kozmetikushoz járnom, vagy több ezer forintot kiadni havonta különböző arcápolókra. Egyszerűen csak kikevertek nekem egy higanyos rózsaszín rázókeveréket, valamint egy arctisztítót, és 600Ft-ból 3 hónapra megvolt mindenem ami a szép bőrhöz kellett :)


Amúgy az előbb jutott eszembe, hogy a rákbetegeknek nem ajánlott cukros dolgokat fogyasztaniuk, mert a cukor a legjobb táplálék a rákos sejtek számára!

59. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 57. - @IviBaba@)
2010. okt. 23. 09:23
Ez így van! Sokszor nem is a méregdrága termékek azok amik hatnak. Egyébként a fenistillel nekem is ez a tapasztalatom.
58. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 54. - T.Ili)
2010. okt. 23. 09:22
Tönkre menne:-) Meg is érdemelnék!
57. @IviBaba@ (válaszként erre: 54. - T.Ili)
2010. okt. 23. 09:20
ez így van....de az a vicces,hogy az emberek a reklámokban hisznek! Egy anyuci mesélte szúnyogcsípésre fenistil-t kapott de nem használt,már nagyon szenvedtek mire balcsin bement egy gyógyszertárba és mondta hogy adjon valamit,ami használ is...erre kapott régi rázókeveréket,amit ők kevernek ki...hopp, használt! Én sosem hittem a drága dolgokban teljesen. VAn ami jó,de van ami meg olcsó és az válik be. AMúgy is minden szervezet más és így másképp is reagál.
2010. okt. 23. 09:18
Privátban biztosan nektek is elküldi!
55. t.Ili (válaszként erre: 48. - Talian35)
2010. okt. 23. 09:14
Én is kíváncsi lennék!
54. t.Ili
2010. okt. 23. 09:13

Gyerekek!

Annyi k@rva drága csodaszert kipróbáltunk már!

Értek valamit?

Ez meg szinte ingyen van!

Bár lehet,hogy épp ez a baj. Ha arany áron lenne,lehet jobban hinnének benne.

Mi lenne a gyógyszeriparral,ha elismernék a népi szerek hatását?!

53. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 48. - Talian35)
2010. okt. 23. 09:11
Ha itt nem akkor priviben várom mi ez a módszer!
52. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 48. - Talian35)
2010. okt. 23. 09:09
Mesélj! Mi lenne az? Mindenkinek jól jön egy kis segítség.
51. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - Talian35)
2010. okt. 23. 09:08
Engem is érdekelne, akár privátban is írhatod. Előre is köszönöm!
50. lilimia (válaszként erre: 48. - Talian35)
2010. okt. 23. 09:07
Megírnád mi volt az?
2010. okt. 23. 09:06
Most beszéltem édesapámmal. Azt mondta, régen használták sebek fertőrlenítésére ,övsömörre, és fejtetű írtásra. Ő most csak erről tud, de érdeklődöm tovább. Ja és hogy műhelyekben kézmosásra is használták, mert nem szárította a bőrt úgy, mint a benzin.
48. Talian35 (válaszként erre: 31. - Lilimia)
2010. okt. 23. 09:05
A petróleumról én most itt hallottam, nálunk egy másik szer vált be ismerősök körében (orvostól!). Persze, az is jóval olcsóbb mint a kemós gyógyszerek és csak 1 hónapig kell szedni...
47. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 39. - @IviBaba@)
2010. okt. 23. 09:05

Kérek mindenkit aki ezt kipróbálja és bármi tapasztalata van ezzel kapcsolatosan a jövőben az térjen vissza ide ehhez a topikhoz és írja meg mi történt egészségileg.


Segítsünk egymáson!

46. CheshireCat (válaszként erre: 32. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 09:05
jaja arra gondoltam. szerintem meg sem hosszabbitja, sőt. "gyógyítás" alatt tönkrevágják a beteg szervezetet vegyszerekkel meg besugárzással amire pont nem lenne szüksége. nem is egy ismerősöm halt meg így. a szervezet saját maga elpusztítja a rákot minden nap az egészséges emberben. többszörösen hibáznia kell, hogy ki tudjon alakulni a betegség. meg lehet gyógyulni önmagunktól is csak nem gyengíteni kell a szervezetet.
45. joci34
2010. okt. 23. 09:05
Én annyit tudok, hogy régen a beteg tyúkok torkát kezelték petróleum bekenéssel, dehogy embernek jó lenne, azt nem hiszem.
2010. okt. 23. 09:04

Utálatos dolog egy rákos betegség,sajnos a másik nagyimat egy ismert erős fájdalomcsillapítóval kezelték félre -Cataflan biztos sokan ismeritek. Derékfájdalomra több hónapon át szedte és mellé mást is a vége felé..röpke 3hónap alatt rákossá kezelték. Biztosan hajlama is lehetett rá,hogy ennyire gyors folyamat volt,de a sugárterápiát egyenesen UTÁLOM -a család engedélye nélkül sugarazták be és aztán hazaengedték...majd meghalt. Nagyon hiányzik és nagyon szerettem -ezzel mindenki így van,aki elvesztette szerettét.

Azért próbáljunk meg vigyázni a saját életünkre, a Biblia is azt tanácsolja,hogy óvjuk magunkat és ezért se rongáljuk szándékosan (cigaretta,alkoholizmus,drogok...stb)

43. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 39. - @IviBaba@)
2010. okt. 23. 09:04
Ez az eset merőben ugyan az ami az én Édesapámnál van. Neki is hasnyálmirigy betegsége van, és nem műthető.
42. lilimia (válaszként erre: 34. - 82a31ed4c7)
2010. okt. 23. 09:02

Tudom! Főként a saját bőrömön tapasztalom :/ Már konkrétan rettegek a legtöbb orvostól!

De mérgesebb vagyok arra az onkológusra, aki nem akart vérhígítót adni Anyának, valamint arra a reumatológusra, aki azt mondta nővérem derék, és lábfájdalmaira, hogy hiszti, miközben kiderült, hogy egy ritka és komoly probléma áll a háttérben.

Könnyebb nekik elhessegetni a betegeket valamivel, ha nem nyilvánvaló egy eset, a helyett, hogy szakmai kihívásnak tekintenének egy összetettebb esetet...

41. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 36. - Szecsilla)
2010. okt. 23. 09:02

Szia!


Jaj naaaagyon örülök neki hogy itt vagy és hogy megírtad nekünk az általad tapasztalt esetet! Ez is egy bizonyíték, hogy hinni kell benne! Mert HAT!

2010. okt. 23. 09:00
Keresztapám a repülőtérről szerezte be a tisztított petroleumot
2010. okt. 23. 09:00
elgondolkodtató, megbeszélem nagymamámmal hátha kipróbálja, neki sok betegsége van 76éves szegény alig bír járni,a lakásból évek óta ki sem megy. Jó lenne,ha legalább 1betegségén javítana valami....cukorbeteg,magas vérnyomás,vese-elégtelenség,rosszul működő belek,hasnyálmirigy...még van pár,azt sem tudjuk mi tartja életben amúgy. Szellemileg toppon van,csak fájdalmai vannak szegénynek....na mindegy. Persze semmi sem tudja teljesen meggyógyítani :(
38. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 35. - @IviBaba@)
2010. okt. 23. 09:00

Igazad van! Ha csak egy pár évvel többet is lehetne köztünk, már az egy nagy Boldogság lenne mindenkinek.

Mi sem az örök életet szeretnénk megváltani.

37. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 33. - T.Ili)
2010. okt. 23. 08:58
Sajnálom:-(
2010. okt. 23. 08:58
Nagypapámnál májrákot állapítottak meg és azt mondták, max három hónapot fog élni még. Az orvos javasolt egy kúrát, amiről azt mondta, próbálják meg, de eddig nem sokan tudták végig csinálni. Reggel és este egy kanál petroleum, hat hétig, napközben egy bizonyos összetételű, különböző zöldségekből és gyümölcsökből centrifugált lé és különböző gyógynövényekből(szintén recept szerint)főzött tea. Ezt negyed óránként váltva, egy egy kortyot, HAT HETEN ÁT. Ne mondjam el, hogy milyen nehéz volt ez neki is és a mellette levőknek is. DE!!!! A májdaganatok látványosan összezsugorodtak, éveket élt még utána és végül a parkinson vitte el. Ugyhogy, ha valaik,én hiszek benne.
35. @IviBaba@ (válaszként erre: 6. - 57bac4a377)
2010. okt. 23. 08:57

próbálta ezt is anyukád? ne haragudj, részvétem,de ha nem próbálta akkor nem tudjátok milyen eredménye lett volna.


amúgy persze attól még hogy ha tényleg használna a petróleum,akkor is meghalnak az emberek...sajnos. Örök életet nem ad semmilyen emberi feltalált vagy előállított szer.

34. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 31. - Lilimia)
2010. okt. 23. 08:57
Sajnos kevés a lelkiismeretes orvos!
33. t.Ili (válaszként erre: 30. - CheshireCat)
2010. okt. 23. 08:56

Én is! Szörnyű!

Az öcsém két 11 éves ikerlányokkal maradt özvegyen,a harmadik kemo sorozat közepén!:((

32. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 30. - CheshireCat)
2010. okt. 23. 08:56

Az ezekre a kemora és sugárra gondoltál ugye?


Tulajdonképp ezektől nem gyógyulnak meg, csak meghosszabbítják maximum az életet, nagy kínok kínján.

31. lilimia (válaszként erre: 23. - Talian35)
2010. okt. 23. 08:54
Jaja! Édesanyám gyógyszere is felháborítóan drága, és minimum 5 évig szednie kell, pedig besűrűsödött tőle a vére, majdnem trombózis lett belőle, az volt a szerencséje, hogy a lábán lévő viszerek jeleztek, hogy valami nem stimmel, és noszogattam, hogy menjen el a sebész ismerősünkhöz, kérje ki a véleményét (nagyon-nagyon széleskörű a tudása)! Laci bácsi megmondta, hogy a gyógyszertől van, a tájékoztatón is szerepel mellékhatásként, de az onkológus doktornő olyan vehemenciával tagadta, hogy attól lenne, hogy még Anya érezte úgy, hogy bunkó volt, mert megkérdezte... Természetesen orvost váltott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook