Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy ellaposodott kapcsolatot hogyan lehet felpezsdíteni? fórum

Egy ellaposodott kapcsolatot hogyan lehet felpezsdíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. márc. 18. 18:45
:)
18. 0716d92a9e (válaszként erre: 17. - 5c164bdafa)
2010. márc. 18. 18:24
Köszönöm szépen.. Aranyos vagy. :)
2010. márc. 18. 18:20
Egyelőre nincs több ötletem...sajnos...de remélem rendbe jönnek a dolgaitok:D Azért még írj ide néha, hogy mi van veled.:D
16. 0716d92a9e (válaszként erre: 15. - 5c164bdafa)
2010. márc. 18. 18:15
Van tapasztalatom benne.. Csak a töltött káposzta jó felmelegítve, (én még azt sem szeretem).. :(
2010. márc. 18. 18:12

Akkor...ha tényleg minden kötél szakad, és úgy érzed, hogy már semmi értelme ennek, tartsatok egy kis szünetet külön egymástól és gondoljátok át a dolgokat, hogy mi legyen a folytatás.


Én ezt tenném.

14. 0716d92a9e (válaszként erre: 12. - 5c164bdafa)
2010. márc. 18. 17:52
Ez így van, de míg ő izomláztól szétesve bedőlt az ágyba, elegem van belőle, hogy egyoldalúan csak én masszírozom, ő pedig elalszik rajta. Nem látom azt, hogy "de rendes vagy, hogy ilyen fáradtan is megteszed ezt nekem". Természetesnek veszi.. Bár ez az én hibám. Elkényeztettem. Mit tegyek, ha szeretem??
13. 0716d92a9e (válaszként erre: 3. - Ajnácska85)
2010. márc. 18. 17:49
A cikket egyébként még akkor írtam, mikor nagyjából rendben voltunk.. Legalábbis próbáltunk nem tudomást venni róla. Úgy örültünk a kisháznak, amit a párom vett, de egyszerűen csak halogatja a beköltözést. Ennek oka van. Ő szeretné, ha minden gördülékenyen menne már akkor és visszafordíthatatlanul együtt lehessünk. De nem biztos benne, hogy elértük ezt a szintet. Szerintem ez sokmindent megmagyaráz.. De mit tegyek??
12. 5c164bdafa (válaszként erre: 11. - 0716d92a9e)
2010. márc. 18. 17:41
Akkor szerezz csak neki örömöt! Masszírozd, szeretgesd, éreztesd vele, hogy igenis fontos neked az ő boldogsága! (és szerintem ez így van:D)
11. 0716d92a9e (válaszként erre: 2. - 5c164bdafa)
2010. márc. 18. 17:34
Hát éppen ez az.. Nincs semmiféle szexuális étvágyam. Anyagilag, és időben sem engedhetünk meg egy kétnapos utat. Jár lovagoltatni, focizni, és néptáncra is. Mindet szereti, de az egész hetet kitöltik ezek a programok. Én nem szeretem a struccpolitikát.. Szeretem kimondani, ha bajom van.. Hosszú idő óta tegnap tudtunk normálisan, hosszan beszélgetni, mégssem jutottunk előbbre..
2010. márc. 18. 17:34

Szerintem hatásos lehet a hastánc. A heti egy alkalom jót tesz neked, mert megmozgat és formál, valamint feszültség levezetésnek is jó, a párod szemében meg vonzóbb és szexisebb lehetsz.

Én jártam egy ideig, és nagyon élveztem

9. 0716d92a9e (válaszként erre: 7. - 5c164bdafa)
2010. márc. 18. 17:30
Jópár hónapja tünetmentes vagyok testileg, de lelkileg nem. Szerintem a gyógyszer hatása, hogy minden nap eszembe jut, hogy mennyiveel egyszerűbb lenne meghalni.. Tudom, hogy baromság. Viszonylag jó életem van, és mégis. Pont ezért félek attól, hogy a párom csak ezért nem meri kimondani az utolsó szót. Velem ne legyen csak azért, mert öngyilkos gondolataim vannak.. De tudja, mondtam neki, mert kinek, ha neki sem.. Szeretjük egymást, de ez valószínűleg csak a megszokás.. Nem tudjuk mit tegyünk. Egyszerűen kiégtünk. A szüleink mellett nem tudunk kettesben lenni itthon, az adósságok miatt meg nem engedhetünk meg mást.. Ha elhívtam sétálni fáradt..
8. 0716d92a9e (válaszként erre: 3. - Ajnácska85)
2010. márc. 18. 17:26

De igen, rólunk volt szó abban a cikkben. És minden igaz belőle. Több, mint 4 év után szerettünk volna összeköltözni, de mindig halogatja amiatt, hogy alig vagyunk együtt. Unatkozik mellettem. Tegnap megbeszéltük, hogy valami nem stimmel, és csináljunk valamit, hogy kitörjünk belőle, de egyszerűen nincs szabadideje.. Erre mit mondjak?

Két állása van, 3 hobbija. Nem csalt meg, én sem őt, mégsem jó valami. Ha együtt vagyunk hullafáradtan kidőlünk és má alszunk is. Mindketten a szüleinknél lakunk, és ez túl kényelmes, valózínűleg ezért is halogattuk eddig. Most tele vagyunk adóssággal, ő pedig beletemetkezett a munkába...

2010. márc. 18. 17:22

Menj el jógázni, az megnyugtatja az embert. Vagy kérd meg a párod, hogy masszírozzon meg nyugtató olajakkal, segíteni fog:D

Légy spontán, próbáld meg elengedni magad, és ne görcsölj, hogy mi lesz a pánik rohamokkal, ha nem idegeskedsz, lehet, hogy elő sem jön. Nem lehet? :D

2010. márc. 18. 17:19
akarattal, megbecsüléssel és kreativitással
2010. márc. 18. 17:19

Pánikbetegségem hatására szinte egyáltalán nincs szexuális életünk. Egyszerűen eltünt a mindennapokból. Először még próbálkozott a párom, de utána már hozzászokott, hogy semmi. Utána már sokkal kevesebbet beszélgettünk is. Belevetette magát a munkába, és két hobbi mellé talált egy harmadikat, amitől nincs ideje semmire. Én egyértelműen látom az összefügggéseket, csak nem tudom mit kezdjek velük. Tegyem le a gyógyszert, ami meggátolja, hogy rohamaim legyenek? Vagy ígyis-úgyis kihal(t) belőlem a szexuális étvágy??

Mit tehetnék azért, hogy visszafordítsam ezt az egészet?

2010. márc. 18. 17:17
Mióta tart ez a kapcsolat? Szerintem a változatosság, újítások előre lendíthetnek egy ellaposodott kapcsolatot. Randizzatok, úgy, mint a kezdetek kezdetén. Menjetek el kirándulni, szervezzetek közös programokat. De mindenek előtt üljetek le és beszéljétek meg a kapcsolatot, de őszintén. Sokat segít az őszinteség. Lepd meg a párod egy romantikus estével, kényesztesd, mutasd ki, mennyire fontos neked, és éresztesd vele.
2010. márc. 18. 17:15
de hiszen pár hete (2) írtál egy cikket arról, h. milyen boldogok vagytok. Még olvastam is, emlékszem... Vagy nem rólatok van szó??
2010. márc. 18. 17:13
Menjetek el egy romantikus hétvégére:D Kiránduljatok együtt, próbáljatok ki különböző szituációkat az ágyban:D
2010. márc. 18. 17:12
Egy ellaposodott kapcsolatot hogyan lehet felpezsdíteni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook