Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy barátom hetekig nem keresett/nem reagált, majd ő... fórum

Egy barátom hetekig nem keresett/nem reagált, majd ő... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Bree25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 18:03
Pont így vagyok most, csak a nővéremmel..
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 14:10
Ti nem vagytok barátok! Ha azok lennétek, akkor nem duzzognátok ilyen gyerekes dolgokon. Van, hogy két nap múlva reagálok, ha ír a barátnőm, mert egyszerűen elfelejtem megnézni. Ha fontos, úgyis felhív. Hasonlóképpen van ő is ezzel. Ez nem ok a sértődésre.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. jún. 12. 12:48

Ilyen barátom nekem is van, senkit nem becsülök többre nála. :) Van hogy elfoglaltság stb. miatt nem beszélünk hetekig (más országban él, így találkozni végképp nem tudunk), de mindig ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk és ugyanúgy támogatjuk, szeretjük egymást. :)

Csak a legutóbbi, ami miatt a vallomás született, nem kicsit meglepett. Ilyen anomáliát még nem éltem eskü, hát ő nem válaszol aztán én vagyok a szemét hogy nem kerestem. MIVAN. :D

10. kalmanka511 (válaszként erre: 9. - Ab443a467a)
2023. jún. 12. 10:55

éN IS így látom.

Amúgy lehet, hogy csak abba akarta hagyni a barátkozást, aztán keresett valami rossz indokot.

9. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 10:03
Legjobb védekezés a támadás. 😄
8. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 09:39

Ahogy mondod!

Jobb egy barát, mint 10 látszat barát. A fontos emberek melletted maradnak,a többi lemorzsolódik. Így van ez jól. :)

Nekem van facém, instám. Nem igen használom. :D

Egy barátnőm van, akivel ha nem beszélek hónapokig, majd valamelyikünk ráír a másikra, ugyan ott folytatjuk a beszélgetést, ahol abba maradt. Minden szemrehányás nélkül. :)

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. jún. 12. 09:23
Pont az ilyenek miatt nem használom már a közösségi médiát, volt olyan, aki azon megsértődött, hogy nem lájkoltam a hülyeségeit. :D Agyam eldobom, felnőtt emberek vagyunk.
6. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 09:17

Igen. Az ilyenek nem barátok. Én kiiktatom az ilyen embereket. :)

Mindenkinek annyi ráírni a másikra. :)

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2023. jún. 12. 09:14
Én is így gondolom, csak tényleg nem értem ezeket az embereket. :D
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 08:45
Ja, ha te kerested, és nem reagált, akkor csak duzzogjon magában :D
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jún. 12. 07:10
Ő nem keresett, a nem reagált vonatkozik arra, hogy én írtam. Bocsánat ha félreérthető volt a megfogalmazás.
2023. jún. 12. 07:07
Ha nem kerested, akkor mire kellett volna reagálnia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook