Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen oka lehet, hogy egy férfi hetekig csapja a szelet, utána meg sunyin próbál lerázni? fórum

Milyen oka lehet, hogy egy férfi hetekig csapja a szelet, utána meg sunyin próbál lerázni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
319. massalhangzo (válaszként erre: 318. - Csikil4ny)
2016. dec. 20. 16:47

ha nem hivatalos hazassagrol beszelunk, akkor a sajat kulturankban is elofordul, hogy tobben elnek egyutt, vagy tobben vannak egy kapcsolatban (mindenki tudtaval es beleegyezesevel), szoval azert ez nem olyan huha de elkepzelhetetlen. ok peldaul nem monogam tipusok :D


en nem hiszem, hogy az emberek altalaban ugy allnanak hozza, hogy felreneznek, mert elveszitenek a biztonsagot, kenyelmet. ilyen is van, de szerintem ez ritkabb. inkabb van arrol szo, hogy szereti a masikat, bizott benne, hitt neki, es nehez elhinnie, hogy nem az van, amit gondolt.


ahogy itt egy nemregi forumban a babas noci, akinek a ferje rakattant valami exnocire flortolve is ilyen eset. hogy tulajdonkeppen nem tortent semmi, ami miatt valaki ugy venne, megcsalta a ferje, neki ez nem fer bele es szakit. mas az, mikor lebukik valaki szeretovel vagy felredugasokkal.

hinni akarja, hogy csak dumalgattak es semmit nem jelent az egesz. nehez ilyenkor felboritani egy hazassagot, foleg ami meg csak egy-ket eve tart, most erkezett gyerek.

318. csikil4ny (válaszként erre: 316. - Massalhangzo)
2016. dec. 20. 16:38

Oh, azt hittem, hogy a sajat kulturankrol beszelunk, de felolem beszelhetunk az arabrol is, vagy valamelyik afrikairol is. Melyiket szeretned ki- es megtargyalni? :)


Olyan dolgokat magyarazol, amelyek abszolut vilagosak egy otodikesnek is.


Hanyan jonnek itt a hoxan is, akik arra vagynak, hogy tamogassuk a felrenezesben, amikor a ferjuk epp kifele kacsingat a hazassagukbol? Sokkal tobben elnek meg mindig a rossz hazassagukban, mert kenyelmesebb, mint kilepni.

317. massalhangzo (válaszként erre: 315. - Csikil4ny)
2016. dec. 20. 16:26
a monogamia kicsit olyan szo, mint a depresszio. ha mar valaki lehangolt, rasutjuk, hogy depis, pedig igazabol nem beteg. valahogy a monogamiaval is igy van. ha valaki nem ragaszkodna egy szemelyhez, hogy vele legyen, akkor nem is lehetne megcsalasrol beszelni, mert elne fuggetlenkent, rovid viszonyokban, vagy egyszerre tobb viszonnyal, elkotelezodes es elvarasok nelkul
316. massalhangzo (válaszként erre: 315. - Csikil4ny)
2016. dec. 20. 16:23

nem mindenhol bunteti a torveny a tobbnejuseget :D


de en a megcsalast nem kotnem ossze a monogamiaval, poligamiaval feltetlenul. lehet, hogy valaki el 20 eve egy novel, ferfival, szereti, de egyszer felrelepett, arra nem mondanam, hogy nem monogam


biztos sokan vannak, akik nem tudnak husegesek lenni, es minden alkalmat kihasznalnak felrelepesre. de azok is sokan vannak, akik azert mennek felre, mert problemas, rossz a kapcsolat, de biztonsagi halo vagy meg nem tudnak szakitani, de ezek a kapcsolatok altalaban idovel felbomlanak. roluk sem mondanam, hogy szallnak egyik palirol masikra vagy egyik norol masikra

315. csikil4ny (válaszként erre: 312. - Massalhangzo)
2016. dec. 20. 16:16

Amint lattad en most a szo koznapi ertelmezeset hasznaltam. :) Ertelmetlen lenne a hivatalos ertelmezeset hasznaljuk, mivel a tobbnejuseget a torveny bunteti. Kar, hogy a szeretotartast nem. :)


XD Praktikus megoldas lenne.

314. csikil4ny (válaszként erre: 311. - Ab61752c45)
2016. dec. 20. 16:05
XD
313. massalhangzo (válaszként erre: 311. - Ab61752c45)
2016. dec. 20. 16:03
olyan nincs, hogy ket nohoz huseges :D legfeljebb tobbnejusegben
312. massalhangzo (válaszként erre: 310. - Csikil4ny)
2016. dec. 20. 16:01

a monogamia nem kifejezetten a szexualis eletre vonatkozik, inkabb tarsas eletformara. lasd egynejuseg, tobbnejuseg. hogy a hetkoznapokban ezt erzelmekre es szexualis eletre is rahuzzuk, az mas


de szerintem a legtobb felrelepo sem vagyna arra, hogy o most tobb ferfival vagy novel eljen, vagy egyenrangu kapcsolatban legyen tobbekkel. ha leszamitjuk a poenkodast, mert en is szivesen elnek egy szakaccsal, egy tisztasagmaniassal es egy bankarral :D


a felrelepok nagy resze szerintem azert csal, mert vagy olyan helyzetbe kerul es nem akarja kihagyni, vagy a kapcsolataban alapbol hianyzik valami fontos. vagy a szexualis vagy az erzelmi osszhang. ebbol adodik, hogy valoszinuleg a ferfiak nagy resze a szex miatt megy felre, a nok meg hajlamosak beleszerelmesedni egy-egy szeretobe, nem pusztan a szexrol szol

311. ab61752c45 (válaszként erre: 310. - Csikil4ny)
2016. dec. 20. 15:47
van aki két nőhöz hűséges.ez egyikhez a gyerekek miatt,a másikhoz?
310. csikil4ny (válaszként erre: 309. - Massalhangzo)
2016. dec. 20. 15:35

Ez most eleg furcsan hangzik: monogam, de azert nem huseges?


Az osember egyaltalan nem volt monogam. Lehet, hogy ezt nem is "nottuk" ki? Szerintem felelotlenseg lenne azt allitani, hogy azok akiket visszatart valami (erkolcsi norma, felelem a lebukastol, stb.) nem csalnak meg a parjukat, ha egeszen biztosak lennenek, hogy soha nem derul ki.


Melyik resze monogam: amelyik fel vmi miatt, amelyiknek alacsony a libidoja igy egy ember is eleg/sok neki, vagy aki azert nem csal, mert nem szeretne ha ot is csalnak?

309. massalhangzo (válaszként erre: 308. - E36c6ad80e)
2016. dec. 20. 15:24

en inkabb arra ertettem, hogy az emberek nagy resze monogam, hogy egy part akar, egy emberrel egyuttelni vagy kapcsolatban lenni. az, hogy kozben huseges-e ahhoz az egyhez, az mas kerdes


vannak, akik egyaltalan nem birjak a monogamiat, es inkabb fuggetlenkent alakitanak ki ilyen vagy olyan maganeletet, szexualis eletet. (vagy a tobbnejuseget valasztjak) azert ez ritkabb eset errefele, mondhatjuk, hogy a tobbseg monogam

2016. dec. 20. 15:07
Az emberek egy része nem monogám. Ez így igaz :) milyen része? Az emberek nagy része vagy kis része? Véleményem szerint az emberek, akiket most férfiak és nők csoportjára osztanék, (travik, hermafroditák ebből a szempontból most jönnek számításba, bár adott esetben jobban fel merik vállalni önmagukat, mint a hazudozós, látszat jó családban élő nyomorultak, akik a 2-3 szeretőjükhöz vagy szex bulikba szaladgálnak szánalmas módon)nagyobb része monogám. Az más dolog, hogy szerintem és hangsúlyozom, szerintem, hiszen én itt nem jelenthetek ki tényeket, mint sokan teszik, mert honnan tudnám, hogy nálam van biztosan az igazság, ez csak az én véleményem, az emberek kisebb részének a jellemével, gerincességével, és az agyával van baj (hülyék, buták) meg az érzelmi IQ - jával és ezért élik nyomorult életüket több partnerrel egyszerre, úgy, hogy nem is tudják, mert ahhoz kevesek, hogy milyen egy igazi szerelem, amibe nem fér bele a harmadik.
307. massalhangzo (válaszként erre: 306. - Csikil4ny)
2016. dec. 20. 13:27

az emberek nagy resze monogam. az egy masik kerdes, hogy egy reszuk hutlen vagy huseges. de az meg egyeni termeszetbol fakad, nem genetika vagy mas egyeb, amit rafognak :D


nem is azert lepnek felre, mert kell az uj, honnan tudna barki, hogy milyen lesz a szex egy uj emberrel? ha az uj hoditas, bizserges, raindulas hianyozna, boven eleg lenne a flort


inkabb az ott a lehetoseg, alkalom, miert ne alapon. vagy sokan belealmodoznak valamit egy viszonyba es varnak, hatha egyik kapcsolatbol a masikba lephetnek

306. csikil4ny (válaszként erre: 304. - Massalhangzo)
2016. dec. 18. 19:14

Egyelőre ez a probléma nem áll fenn, majd akkor gondolkodok rajta, amikor aktuális lesz. XD


Azt is írtam, hogy teljesen egyén függő, de abba nem lehetett mit belemagyarázni. :)


Sokkal vitaindítóbb az a feltevésem, mely szerint az emberek (azok után amit itt a hoxán látok, nem merem megkockáztatni, hogy csak a férfiak) egy része nem monogám.

305. massalhangzo (válaszként erre: 303. - Csikil4ny)
2016. dec. 18. 19:02
nalam nincs front es imadom a karacsonyt :D de ismersz, rogton lehulyezem azt, aki baromsagokkal belem kotoget, mit alljak le normalul vitazni valamin csokkent agykapacitasu hiszterikakkal. majd elkerul legkozelebb, nem vagyok az anyja, hogy patyolgassam es hazudjak, milyen okos es nagyszeru
304. massalhangzo (válaszként erre: 302. - Csikil4ny)
2016. dec. 18. 18:58

azert lattunk bele sztereotipiat, mert korabban mintha azt irtad volna, hogy neked nem kene egy edzo, mert azokra sokan hajtanak, es nem idegeskednel ezen, hogy eppen ellenall, vagy sem.


de latod, te is irod, hogy meg kevesbe vonzo kollegaidnak is felajanlkoznak. sokat hallani ilyet, szamomra is furcsa, mert mint a hazibuli cimu filmben is megmondta a nagyi, ha egy no felajanlkozik, az legyen ajandek :D

2016. dec. 18. 18:16
Front van nálatok vagy a szeretet ünnepének közelsége hozza ki ezt az emberekből? Eddig normálisan kommunikálók is elkezdtek ma feleslegesen vitázni, veszekedni....
302. csikil4ny (válaszként erre: 294. - Massalhangzo)
2016. dec. 18. 18:13

Érdekes, hogy ketten is sztereotípiát láttok bele abba, amit írtam. Én pedig csak azt írtam, hogy a nők felajánlkoznak egészen nyíltan. Naná azért, mert látványos a kínálat. Most ne menjünk bele abba, hogy van kevésbé vonzó edző, hűséges edző és nem minden nő ajánlkozik fel. Ez gondolom elég nyilvánvaló.


Habár kevésbé vonzó kollégáim is szokták mesélni, hogy ők is kapnak nyílt felhívásokat. Úgy látszik ez a nájmódi.

301. massalhangzo (válaszként erre: 300. - E8da813d29)
2016. dec. 18. 18:08

segitek, hatha sikerul egyszer ertelmezni :D a szerintem sok gaz ember van, nem jelenti azt, hogy a legtobb ember hulye.


de abban mar nem fogok valtozni, hogy a sajat kivalosagomhoz merten, mint irtad, a hulyeket nem tartom nagyra, es nem is erdekel, hogy miket gondolnak rolam. elvagyok en jol itt a magam kivalosagaban :D

300. e8da813d29 (válaszként erre: 299. - Massalhangzo)
2016. dec. 18. 17:58

Tündér vagy! :D


Ajándék tőlem neked, hátha megérted :)


"Minden ember egyenlő

Minden ember egyenrangú

Hát... nem tudom... lehetséges

De semmi esetre se kényszerítsünk senkit egyenlővé

De semmi esEtre se fokozzunk le senkit egyenrangúvá."


(Simonyi Imre)


... DE MAJD CSAK AKKOR, HA SZÁMODRA NEM HÜLYE A LEGTÖBB EMBER, A MAGAD KIVÁLÓSÁGÁBAN :)

299. massalhangzo (válaszként erre: 298. - E8da813d29)
2016. dec. 18. 17:51
koszonom, jobbulast neked :D
298. e8da813d29 (válaszként erre: 297. - Massalhangzo)
2016. dec. 18. 17:46

Te tudod, ez e te életed, téged jellemez :)

Lényeg, hogy dézivel jól megértitek egymást :)

Szurkolok! :)

297. massalhangzo (válaszként erre: 296. - E8da813d29)
2016. dec. 18. 17:43

a parkapcsolati tema, amiben lehulyeztelek, az a multinal dolgozni es az edzok munkarendje :D


probalhatod kiforgatni, amit irok, mondom, hulyet csinalsz magadbol, nekem nem is kell nagyon felhivni ra a figyelmet


nem jol figyelgetsz, sok mindenkivel es mindennel egyetertek, csak nem sulthulye velemenyekkel vagy megnyilvanulasokkal. nekem nem eletfilozofiam, hogy minden embert szeretni kell es elismerni, szerintem sok total gaz van koztuk, egymast ugyis megtalaljak a vallonveregetessel, az enyem nem fog hianyozni nekik :D

296. e8da813d29 (válaszként erre: 295. - Massalhangzo)
2016. dec. 18. 17:39

Persze, hogy érted, hisz ha írok valamit mondjuk párkapcsolati témában, azonnal belém kötsz, hülyézel. Más témában még nem viszonyultál így, gondoltam sebaj, erre a témára vagy nagyon kihegyezve, biztos meg van az okod rá ...

Mindenesetre soha nem én írtam ordenáré leszóló módon, de ha így nyilvánulsz meg felém, akkor engedd meg, hogy bizonyos fokig viszonozzam, aztán meg nagy ívben letojjalak :D

Erről szólnak azok a privát levelek is, amiket az első megmozdulásod után kaptam: "hagyd, nem normális, mindenkivel ezt csinálja"

Volt jópár, biztosíthatlak .... :D


Amúgy még sosem láttam, hogy te bárkivel is egyet értettél volna, de hadd legyen ez is a te problémád.

Kicsit játszok veled, mert mulattat, aztán eldoblak, mint macska az egeret.

Hát ennyit érdemelsz :)

295. massalhangzo (válaszként erre: 293. - E8da813d29)
2016. dec. 18. 17:32

ertem en, hogy ha valaki nem szimpi, mindig bele kell kotni valahogy, meg oltari baromsagokkal es hulyet csinalva magadbol, de egyszerubb lenne akkor nem hozzaszolni es kesz


nekem is vannak, akik nem szimpik hozzaallasban, de ha olyat irnak, ami tetszik es egyetertek, akkor tetszik es egyetertek, nem kezdem el magyarazni, hogy a fu nem zold es kulonben is neha kieg, akkor mi van. ha meg nem erint a tema/hozzaszolas, akkor plane

294. massalhangzo (válaszként erre: 291. - Csikil4ny)
2016. dec. 18. 17:29

az szerintem igaz, hogy vannak szakmak, munkak, amik vonzobba tehetnek valakit, pluszban hozzaadnak. lasd feherkopenyesek, egyenruhasok es a tobbi :D ilyen lehet egy edzo is, mert ha vonzo a pali, es o az edzo, az dob ra nagyot. de maga a csajozas, a csajozasi lehetoseg nem annyira kiugro, mas helyeken jobban lehet


talan azert van ez a sztereotipia, mert eleve aki edzoskodik, az jobban figyel magara, a testere, kulsejere, jobban nez ki, es eleve kell, hogy tudjon normalisan banni, kommunikalni masokkal, kozvetlen hangot, hangulatot teremteni, mert a munkahoz tartozik. egy olyan kornyezetben, ami nem csak egy emberre fokuszal, ott dolgozik husz pasi, akik kozul mondjuk csak ketto jokepu, jodumas, csajozos, ott nem kotik a foglalkozashoz a csajozas merteket :D

293. e8da813d29 (válaszként erre: 292. - Massalhangzo)
2016. dec. 18. 17:27

:)

taps

292. massalhangzo (válaszként erre: 288. - E8da813d29)
2016. dec. 18. 17:23

bocs, ebben a hozzaszolasodban minden baromsag volt, amit irtal, kiveve azt a mondatot, hogy nagy megmondonak erezhetem magam, annyi hulye van erre :D


oszinten szolva neha el sem hiszem, mennyire. ugye tudod, hogy ha egy edzoterem reggeltol estig nyitva van, az nem jelenti azt, hogy ott egy pasi vagy no tart reggeltol estig csoportos orakat a het minden napjan?


biztos igazad van, hogy minden multinal 12 ora a munkaido, es mindenki kidolgozza a belet. ja nem, bocsi, ez is oltari nagy baromsag

291. csikil4ny (válaszként erre: 290. - E36c6ad80e)
2016. dec. 18. 16:40
Ne csak egyetlen hozzaszolast olvass el, mert igy tevesen kovetkeztetsz!
290. e36c6ad80e (válaszként erre: 269. - Csikil4ny)
2016. dec. 18. 16:17

Ez egy hibás sztereotípia, amikor foglalkozás, szakma alapján jelentjük ki valakiről, hogy ilyen vagy olyan. Van egy edző barátom, aki hűséges a kedveséhez, edző ugyan, és kedves, viszont mindenki tudja, hogy felesleges lenne nála próbálkozni.


Nem edzőteremben dolgozom, és van csapodár csajozós kollegám. Annyira nem lényeg, milyen foglalkozása van valakinek. Ez alapján hülyeség bármilyen következtetést levonni.


Akkor milyen szakmabeli nem lép félre? Az informatikus, vagy a sírásó? Mondjuk, a kórboncnok nem valószínű.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook