Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy 65x130 cm-es hálózsák mekkora gyereknek való? fórum

Egy 65x130 cm-es hálózsák mekkora gyereknek való? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 25. 09:12

Az én 9 éves fiam még most is hálózsákban alszik ha teheti. Van neki egy kb. ilyen méretű mint amit írtál és annak kivágtuk az alját,még 2 éves kora körül. Most is beleerőlteti magát és nagyon élvezi.

Bár ez az a hagyományos karbedugós fazon.

2010. aug. 25. 08:20

Nem szokott forgolódni a lányod az ágyban? Nekem csak egy egy éves fiam van, most 74es rucit hord, még tavasszal próbáltam én is a hálózsákot, de mindig felébredt, mert nem tudott forogni. Mondjuk ő aztán tekereg. Még csak a fejét épphogy megtartotta, mikor már annyit tekergett, hogy reggelre fejjel lefele volt az ágyban.

Egyébként érdemes nagyobbat venni mint a gyerek, mert később is jó lesz, meg a helye is több benne.

2010. aug. 25. 07:44

Arra gondoltam, hogy hálózsákot veszek télre a lányomnak, mert mindig kitakarózik..:S

Nem azt a kézbedugósat, hanem olyat mint a felnőtt, csak gyerek méretben, de ütésem sincs mekkora kell..

A lányom most 98cm:)

2010. aug. 25. 07:43
Egy 65x130 cm-es hálózsák mekkora gyereknek való?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook