Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egész éjjel nem aludtam...az utóbbi hetekben alig alszom, nálatok ilyen nem fordul elő? fórum

Egész éjjel nem aludtam...az utóbbi hetekben alig alszom, nálatok ilyen nem fordul elő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. 4d0b637a98 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2017. máj. 2. 05:39
Igen, azt hiszem, fel fogok íratni egy olyan altatót, ami az elalvást segíti elő. Köszönöm.
2017. máj. 2. 05:28
Próbálj meg este sétálni, és kb. 22 óra körül lefeküdni. Sokszor vagyok úgy én is, hogy ha fennmaradok éjfélig, utána már nehezen tudok elaludni. Esetleg egy enyhe nyugtatót, altatót vegyél be.
2017. máj. 2. 05:24

Éjjel 2-kor lefeküdtem, mindig szoktam olvasni, de most fáradtnak éreztem magam. Aludni viszont nem tudtam...az utóbbi néhány hétben mindig hajnaltájt alszom el...pedig 57 évesen már túl vagyok a változókoron. Aztán elmúlnak ezek a nehéz hetek és újra tudok aludni. Mi a csoda okozhatja ezt? Biztosan stresszelek, mert:

- Bármikor megszülethet a második kisunokám...

- Tavaly decemberben költözött el a volt párom és még mindig SMS-eket küldözget és idegesít vele, kitörlöm rögtön

- Még várnom kell egy fejvadász által ajánlott állásra, lehet, hogy még egy hónapot is

- Összesűrűsödtek az anyagi gondok, a társasházunk felújítása miatt havi 13 ezer forinttal több közös költséget kell fizetnem júniustól 5 éven keresztül (8000 helyett 21 ezer forintot

- Ki akarom adni a félszobámat, ahol a volt párom is lakott (fiamé volt a szoba régen), de nehezen találok megfelelő jelentkezőt, pedig olcsón kínálom

- Fogyókúrázni kezdtem, de nehezen megy


Stb.stb.stb....lehet, hogy ezek okozzák a több hete "átmeneti" alvászavaromat?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook