Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A ti babátokat mi mozgatta meg bent a félidő környékén 19-25 hetekben? fórum

A ti babátokat mi mozgatta meg bent a félidő környékén 19-25 hetekben? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 15. 14:04

Sziasztok!

Nekem akkor mindig mocorog ha ülök a váróban hogy bekerüljek a dokihoz:-)

Úgy vettem észre ha aktívabb a napom több séta kevesebb lustálkodás akkor ő is jobban kapálózik ha fekszek vagy pihizek akkor csak helyezkedik kényelmesen.

Amire mindig felkel az a kutyaugatás ha nem mozgott eleget és rá szeretném bírni megugattatom a kutyánkat azonnal szól hogy hé jól van na elég itt vagyok!!

4d-s uh előtt ittam kólát ettem csokit és olyan sz

épen végigaludta hogy a doki alig bírta megvizsgálni:-) Mindenkinél más válik be!

2011. febr. 2. 22:42
Kb 10 km országúti vezetés után mozdult meg a fiam Ráadásul utasaim voltak, azt sem tudtam mi történt.Aug. 23-án mozdut meg és ma ( 02. 02.) van a szül. napja. Nem tudom, mitől mozgatta meg. de sokat mozgott.
2010. febr. 17. 10:38

Honnan tudhatom, hogy a mocorgás tetszés vagy nem tetszés jele???

MOndjuk lövöldözős filmre ugyan úgy reagált, mint egy-két alkalommal a mosogatásra.. Ilyenkor mintha ugrálna, egyébként kedvesen fészkelődik. Talán ez?

Nekem nincs tuti tippem,hogy mire mozog, amire akar:-)

2010. febr. 15. 11:01
Ha fáradtabb voltam a szokásosnál vagy stresszesebb, olyankor sokat mozgott. Evés után is mozgolódott általában, de a legbiztosabb módszer az autókázás volt :) Ha autóba ülök, mindig megmozdul, nem szereti. Igy volt ez az első terhességemnél is.
2010. febr. 15. 09:56
Édesség. Általában bejött :)
18. vizike
2010. febr. 15. 02:23

Nekem a túrórudi bejött.:)

De egyébbként is örökmozgó volt.

2010. febr. 14. 22:18
Nekem a csokira, sütire elaludt!:)
16. pritta (válaszként erre: 14. - Misz)
2010. febr. 14. 21:41
Anyukám is mondta, hogy volt baba, amelyik tiszta lusta volt végig (ő 3 gyereket hordott ki sikeresen)és nem igazán mocorgott.
15. Molyka (válaszként erre: 12. - Lackó-zsanett)
2010. febr. 14. 21:09
A 28. héttől a baba a fény felé fordítja a fejét, azt olvastam.
14. misz
2010. febr. 14. 20:42

Az 1. gyerekem a világon mindenre képes volt mozogni: ha zene szólt, ha túl nagy volt a csend, ha sétáltam, ha lépcsőztem, ha feküdtem, csokira, kólára. Egyszerűen mindenre. 16 hetes kora óta éreztem a mozgását, és egy idő után pontosan tudtam, hogy most tetszik valami, most zavarja valami, most csak tornázik.


A 2. gyerekemet meg egy atombomba robbanása se tudta volna kizökkenteni a nyugalmából. 20 hetesen kezdtem érezni a mozgást, pedig a 2.-at hamarabb szokták, mint az 1.-t. Hát halálra idegesítettem magam. És 2 hetente berobogtam a kórházba, hogy már megint nem mozog egész nap, biztosan baj van. Persze nem volt. Hát nála csinálhattam bármit, nem kezdett el bulizni odabenn.


Hála istennek, mindkettő makk-egészséges. :)


Szóval gyerekfüggő, kire mi hat. :)


Szép babavárást! :)

13. pritta (válaszként erre: 12. - Lackó-zsanett)
2010. febr. 14. 19:35
hm :) tényleg érdekesen hangzik
2010. febr. 14. 19:33
Az én unokanővérem zseblámpával világította meg a hasát! Hát elég furán néztem rá! Teljesen a hasára tette a nagy zseblámpát és arra mozgott a baba! Hát nem tudom......
2010. febr. 14. 19:08
Nekem a 16.héten mozdult meg.
2010. febr. 14. 18:55
gyümölcs, csokoládé
2010. febr. 14. 18:27
amikor a fiammal voltam terhes, egyszer rátettem egy bögre teát a hasamra, persze csak finoman, és elkezdtem kavargatni, ahogy a kiskanál hozzá kopogott a bögre falához, egyszer csak a fiacskám úgy elkezdett rugdalni, majd kirúgta a hasamat :D ha abba hagytam, ő is abba hagyta, valószínüleg zavarhatta a fura hang. édes volt :))
2010. febr. 14. 18:17
Ha jól bekajázok
7. Molyka (válaszként erre: 6. - Pritta)
2010. febr. 14. 18:16
Én majd bele őrültem, volt, hogy zokogva zuhanyoztam, hogy nem érzem a babát és úristen. Mostanában is izgulok, ha nem a kis napirendjének megfelelően mocorog, merthogy már az is van neki. :)
6. pritta (válaszként erre: 5. - Molyka)
2010. febr. 14. 18:14
Ez megnyugató, mert így a 20. hét fele még nem érzek semmit és annyira idegesítő... :)
5. Molyka (válaszként erre: 1. - Pritta)
2010. febr. 14. 18:12

Én a 17-23. hétig "szenvedtem" a mozgásokkal, nagyon idegesített, hogy nem érzem folyton, pedig nekem az kellett volna. :)

Ami bejött: Chio sajtos kukorica, kóla és egy kis csoki. Nem literszámra a kóla, hanem fél pohárnyi kb. Ezután hanyatt fekvés.

Mostanában, 1-2 hete már elég ha hangosabb zenét hallgatok, a kisfiam reagál rá, kedvence a gumimacik. Vagy nagyon utálja. :)

26 hetes vagyok most. :)

4. Kata75 (válaszként erre: 1. - Pritta)
2010. febr. 14. 18:11

Szia!


Gratulálok a babához!:)

Nekem az ikrek bukfencet hánytak a csokitól, narancstól és egyetlen egyszer ittam egy pici kólát mikor 4D-re mentünk. Volt is nagy buli:)

2010. febr. 14. 18:11
hideg tárgy a pocakra
2010. febr. 14. 18:09
csoki
2010. febr. 14. 18:08
Arra lennék kíváncsi ti milyen trükköket vetettetek be pl. vizsgálat előtt vagy úgy szimplán ha rákészültettek, hogy most meg akarjátok figyelni a mozgását.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook