Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzőterembe mennék, de a férjem kiakadt. Te mit tennél a helyemben? fórum

Edzőterembe mennék, de a férjem kiakadt. Te mit tennél a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2
13. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 18:56

Na most akkor tedd számomra világosabbá a helyzetet!

Mert azt írod: "Eléggé kiakadt a férjem,szerintem azthiszi pasizni megyek". Utána meg ezt írod: "Kb ha rajta múlna szerintem simán azt mondaná ne menjek el,nem engedne..... ".

Tehát kiakadt, de konkrétan nem mondta, hogy mi a gondja? Csak te feltételezed, hogy arra gondol, hogy pasizni mész? Mert a mondandódból csak annyi derül ki, hogy szerinted pasizásra gondol. Meg hogy azt mondaná, nem menj el.

Akkor most mi van? Mondta ezeket, vagy csak te feltételezed, hogy ezt mondaná? 🤔


Ha nem adtál okot rá, hogy a pasizás gondolata felmerüljön a férjedben, akkor meg egyszerűen beszéld meg vele őszintén, hogy miért szeretnél edzeni. Ilyen egyszerű ez.

Egyébként én az ilyen szitukat nem is értem. Nem a kiszolgáltatottja vagy a férjednek. Én ha elszánom magam valamire, azt véghez is viszem. Ha nincs vaj a füled mögött, legyél határozott! Ennyi.

12. katt2
2022. febr. 7. 18:55
Az kétségtelen, hogy egy edzőteremben több a motiváció. De ha komolyan gondolod, akkor a Youtube-on találsz edzési módszert, amit otthon is tudsz csinálni. És ez ingyen van. Olyat keress, hogy saját súlyos, vagy calisthenics edzés. Amikor már látszódik rajtad az eredménye, a férjed is elkezdi csinálni, mert melyik férfi az amelyik le akar maradni asszonykája mögött?
2022. febr. 7. 18:47

Bablevest főznék neki, lencsefőzelékkel.


Szívesen :D

10. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 18:45
Hogy mit tennék? Kikérném magamnak az alaptalan féltékenykedését. Nem a testedzésed ellen van kifogása, hanem összebarátkozott a zöldszemű szörnnyel. :(
9. 37e1ff8723 (válaszként erre: 8. - Bichi)
2022. febr. 7. 18:42
😄
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 18:40
Felnőtt ember vagy, nehogy már a férjed mondja meg, hova mehetsz. Ha neki van kisebbségi érzése, azt neki kell orvosolnia. Mondjuk nekem aztán mondhatott volna bármit is a férjem, sőt mondott is, anno 30 éve olyan alakok jártak edzőtermekbe (tetovált, kigyúrt, tesztoszterontól túlfűtött, nappal nem dolgozó pasik), hogy szinte láttad rajtuk a bilincset. A férjem egyszer jött oda, egy "szent isten..." hagyta el a száját, évekig nem jött a környékre sem :DDD
7. vigyefene (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. febr. 7. 18:26
*mosogattass
6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 18:25
Járj továbbra is edzeni. Amikor már nagyon jó erőben vagy, üsd ki a férjed, mutasd meg neki, hogy Te hordod a nadrágot. Meg mosogatass is el vele mire hazaérsz.
2022. febr. 7. 18:24

Elküldeném neki ezt a dalt:

[link]

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 18:08

Beszélgess vele!

Nem vagytok összenőve.

Ha erre igényed van, nincs olyan hogy elenged vagy sem. Nem az apád!!!

2022. febr. 7. 17:58
Elmennék az edzőterembe.
2. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 17:55
Tépd le a láncot!
2022. febr. 7. 17:52
Egy ideje már járok fittness órákra de kicsit elegem lett az ottani rendszerből. Lemondják, vagy mivel előre felkell iratkozni és mi mondjuk le az edző nem nézi jó szemmel stb. A konditerembe akkor mennék amikor akarok,nem ennyire kötött hogy pl péntekente 18:00-19:00ig hanem amikor akarok megyek. Eléggé kiakadt a férjem,szerintem azthiszi pasizni megyek de én csak szeretném ha tónusosabb lennék mivel elég vékony vagyok. Ő nem igazán törődik ilyen szinten a külsejével. Mit tennél,hogyan reagálnál,hogy ne érezze azt sem esetleg már ő nem elég jó vagy bármi? Kb ha rajta múlna szerintem simán azt mondaná ne menjek el,nem engedne..... Egyébként azért nem szokott problémázni ha barátnőmmel is elmegyek kivéve a disco,oda nem megyünk egymás nélkül de ez nem értem miért baj?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook