Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzőterembe mennék, de a férjem kiakadt. Te mit tennél a helyemben? fórum

Edzőterembe mennék, de a férjem kiakadt. Te mit tennél a helyemben? (beszélgetős fórum)


1 2
43. Bichi (válaszként erre: 40. - Katt2)
2022. febr. 9. 07:12
Hát te már csak tudod, hogy mit láttam, és mit nem, mi több alkalmazom is, de ettől még nem szeretnék otthon edzeni az edzőterem helyett. Aki egyszer megérzi az edzőterem hangulatát, nem akar egy youtube videóra edzeni otthon, ahogy én sem, pedig mindenem megvan hozzá, de ettől még marad végszükségnek...
42. Greeneyed (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2022. febr. 8. 14:22

Vannak hatásos otthoni edzésformák, de én például tök lehangolónak érzem, hogy "ugyanazt" a négy falat nézzem közben, amit egész nap home office-ban.

Az edzőteremben sokkal jobban tudok fókuszálni a mozgásra.


Ha a fórumnyitónak megér ennyit, hogy utaznia kell, akkor menjen.

2022. febr. 8. 09:51

Tettszenek ezek a férjgyűlölős kommentek.

Úgy tűnik itt sok kapcsolat van messze a tökéletestől.

Csak magunkra gondolni, le van szarva a másik, azt csinálok amit akarok, ne szóljon bele, stb.

Azért szögezzük már le. Egy jó kapcsolatban ketten vannak, nem egyedül. Nem az van hogy kitalálok valamit, és megyek a saját fejem után, a másikat meg eldobom, mint egy darab szart. Ha egy pasi csinálja ezt, a nő minimum megsértődik.

Miért nem lehet beszélgetni, hogy megismerjük a másik gondolatait? Nagyon sok fórum erről szól. Hogy mit gondol a másik? Nem mondtam neki, de miért nem azt csinálja amit szeretnék, és még lehetne sorolni.

Van erre egy találó mondat a kocsma falán. Nincs Wifi. Beszélgessetek.

40. katt2 (válaszként erre: 37. - Bichi)
2022. febr. 8. 09:32
Ha láttál akár egy videot is a sajátsúlyos edzésről és annak eredményéről, akkor biztosan nem írsz le ilyesmit.
39. 55Judit (válaszként erre: 38. - 55Judit)
2022. febr. 8. 08:47
ehelyett...
2022. febr. 8. 08:47
A helyedben kiakadhatnék én is, e lehet erről intelligensen is beszélgetni úgy, hogy mindketten elmondjuk a saját érveinket. Nyugodtan, higgadtan.
37. Bichi (válaszként erre: 12. - Katt2)
2022. febr. 8. 08:24

Össze sem hasonlítható egy otthoni edzés az edzőtermivel, kivéve, ha valaki beszélgetni jár oda...

Nagyon szánalmas megoldás erre a problémára, hogy "OK drágám, akkor edzem otthon..." Miért kéne neki visszavonulót fújnia, mikor a saját testét és egészségét akarja jobbá tenni. A férj meg akár tespedjen tovább a kanapén, vagy talán rájön, hogy nem ördögtől való dolog az...

36. michelle.r (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 08:06

Nem tetszik neki a tükör, amit mutatsz. Teszel az egészségedért, azért, hogy jobban nézz ki. Miközben ő tunyul. Gyökeret vert benne a gondolat, hogy te egyre jobb nő leszel, a végén még nem lesz neked elég jó.


Semmiképpen nem mondanék le a sportról, senki kedvéért. Menjen veled, akkor majd látja, hogy miért jársz oda.


Egyébként ha jól akarsz edzeni, kell egy edző is, akivel szintén előre egyeztetett időpontokban fogsz találkozni.

35. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 07:49

Elmennék… vagy alapból össze se házasodtak volna ilyen emberrel

Magyarázd ezt el neki, küldj néha egy képet magadról edzés közben, hogy akkor is rá gondolsz

Más ötletem nincs, borzasztó gyerekesen viselkedik, helyre kellene billentenie az önbizalmát, mert pasik a boltokban is vannak, meg az utcán…

34. Falipapir (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2022. febr. 8. 07:36

Lehet nem az a tökéletes megoldás.

Mikor nem tudtunk a lányom betegségéről ő is mindent megpróbált, mert hízott. Nem evett már szinte semmit, szét tornázta magát Rékára, meg a többiekre, és még mindig hízott.

Aztán elment egy kivizsgálásra, ahol kiderült a probléma, és kapott egy listát mit nem ehet, aztán jött a kondi terem, egy ideig jó volt, aztán megállt a visszafogyásba, de most egy személyi edző segítségével újra fogyásnak indult. Bár szerintem már tökéletes az alkata, neki még nem tetszik az eredmény.

33. Falipapir (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 07:31
Keveset vagytok együtt. Többet szeretne belőled kapni. Valahogy be kellene vonnod őt is ebbe. Lehet nehezen szánja rá magát, de ha belemegy, szerintem jobb lesz mindkettőtöknek.
32. Falipapir (válaszként erre: 25. - 641159ede0)
2022. febr. 8. 07:28

Létezik ilyen?

Nem hallottam még ilyenekről.

Lehet vidéken nincsenek ilyenek.

31. Falipapir (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 07:27

Próbáld meg vele megbeszélni, mik az aggályai, és kérdezd meg, nincs e kedve csatlakozni. Ha nincs, beszéld meg vele, miért nem akar csatlakozni.

Egy kapcsolatban nem jó dolog a nemi háború.

Most 50 évesen, egy műtét után jövök rá én is, hogy mennyire nem tudtunk eddig együtt élni.

Folyton rohantunk, mások problémáin segítettünk, munka, gyerekek, stb.

Most hogy az elmúlt 3 hónapban alig dolgoztam, és letisztultak a gondolataim, átprogramozom az agyam, hogy nem a munka az első, hanem a saját életem, és azt tenni élhetőbbé, jobban odafigyelek kettőnkre, és egyre több dolgot csinálunk együtt, Hogy ez elindít olyan érzelmi dolgokat, amiket már elfelejtettem, mert elnyomtam. Jó érzéssel ölt el, és úgy veszem észre, hogy a páromnak is jót tesz.

Szerintem jót tenne a kapcsolatotoknak, ha együtt mennétek edzeni. Nem az a cél, hogy a pasid legyen a testépítő világbajnok, hanem együtt legyetek. A lányom (24) viszi a pasiját is. Együtt élnek 1,5 éve.

30. Greeneyed (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 21:51

Nem mindegy, hogy kisebbrendűségi komplexusa van amiatt, hogy kigyúrt pasik közé mész, vagy csak szeretné, ha többet lennétek együtt esténként; esetleg félt.

Beszéljétek meg.

29. Érdekes73 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 21:11
Ha csak ilyen messze van terem akkor tényleg jobban járnál az otthoni mozgással. Tele a net csak választani kell.
2022. febr. 7. 20:46
Azt mondja nem az a baj,hogy mozgok hanem,hogy mindennap megyek emiatt valahová és képes vagyok elmenni 30-40 km-re is ilyen fittness órákra
27. dafke (válaszként erre: 25. - 641159ede0)
2022. febr. 7. 20:22

Meg a lónak a f..ülét.

Burkába ne bújjon?

Erényöv?

Csak hogy meg ne bántódjon a teremtés koronája?

Egy felnőtt férfinak ha ez probléma, forduljon szakemberhez.

26. dafke
2022. febr. 7. 20:20

Olyan furcsa, hogy az emberek nem kommunikálnak.

Hogyan működik így bármilyen kapcsolat?

Azt hiszi, hogy...? Mondta? Vagy csak gondolod? Vagy csak húzza a száját?

Tudja, neked ez miért fontos?

Tisztában van azzal, mivel járnak ezek a betegségek?

Elfogadom, hogy mindenkinek más a normális, nekem az lenne, ha a párom támogat és büszke rá, hogy teszek magamért. Nekem az lenne a normális, és az lenne a felnőtt dolog, ha inkább segít abban, hogy egészséges lehessek.

A duzzogás gyerekes, a kommunikációtok, pontosabban annak a hiánya szintén.

Bocsi.

2022. febr. 7. 20:19
Megnézném, van e olyan terem, ahová csak nők járnak, ha van oda mennék. Így nem lenne gond.
2022. febr. 7. 20:16
Sportolni*
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Falipapir)
2022. febr. 7. 20:16
Ezért szeretnék én is többet mozogni,edzeni,spoetolniy
22. Falipapir (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 20:12

Értelek.

Az inzulinrezisztenciával képben vagyok. Lányomnak is van. Nagyon oda kell figyelnie mit eszik, mozog, stb.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Falipapir)
2022. febr. 7. 20:10
Policisztás ovárium szindróma és mellé inzulinrezisztencia
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Dodi44)
2022. febr. 7. 20:10
Igen fizikai munkát végez,de szerintem más is és mégis tud edzeni.. hát ő nem
19. Falipapir (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 20:10

PCOS+IR


Szabad tudni, ez milyen betegség?

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Dfc04c70e4)
2022. febr. 7. 19:55
Igen mondta már,hogy biztos sunnyugok valamit és azért járok ennyit sportolni .. Pedig igazából tényleg magam miatt illetve a nem rég diagnosztizált PCOS+IR betegségem miatt is.
17. Dodi44
2022. febr. 7. 19:26

Hivjad ot is!

Bizonnyara az o munkajaban kifarad estere, es azert nem ertekeli, hogy te nem faradsz el nagyon egesz nap. Probalj, valami olyan munkat csinalni, hogy te is hasznosan elfaradj. Neked fizessenek, hogy elfaradsz, ne te fizessel, hogy elfaradhatsz.

16. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 19:23
Én elmennék. Minden csoda 3 napig tart, addig hadd duzzogjon.
2022. febr. 7. 19:21
Híznék 30 kilót.
2022. febr. 7. 19:13

Szerintem amiket írtak,nem életszerű.Másnak osztogatni tanácsot sokkal könnyebb.


Azt írtad problmás a z edzőterem.Sajnos a mai vállalkozói világ azt hiszi ,hogy ő érte vagyunk,pedig nem.Mindenképpen beszéld meg a férjeddel!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook