Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay-es rendelés, regisztráció, tapasztalatok fórum

Ebay-es rendelés, regisztráció, tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
91. bdiuci
2013. márc. 7. 13:21
visa elektront
90. bdiuci
2013. márc. 7. 13:21
A visa elektont elfogadja a paypal?
89. gobe62
2013. febr. 7. 13:35

Én vásároltam az Ebay oldalon és sajnos a megvásárolt termékre nem kaptam se számlát,se jotálási papirt az eladótól.Cég árulta a terméket és 99% pozitiv visszajelzésel volt jelezve.Az-Ebaynek jelleztem a problémát és a vége az lett,hogy az eladónak adot igazat.

Sajnos nagy a csalodásom az Ebay cégbe.

Az biztos többet soha tölük nem vásárolok

88. pufika
2013. jan. 4. 18:01
Szomorúan látom, hogy az előttem szólókérdésére nem jött válasz. Pedig engem is ez érdekelne. Hogyan lehet ebay-ról vásárolni? Hogyan lesz a PayPal számlámon dollár, ha nekem a folyószámlámon Ft van? Meg ilyen apróságok miatt nem tudok onnan rendelni. Aki tud, segítsen már, hogy mi is ennek a menete. Előre is köszönöm!
2012. okt. 4. 11:02
kedves légifutár!azt hogy érted,hogy "szeretnéd megvenni,de nem tudod megvásárolni"?Én sok mindent szeretnék a ebay-ról,de én se tudom hogy kezdjek hozzá,úgy látom itt a fórumon elég procedúrás ez a dolog.kifejtenéd bővebben,hogy a hazahozatalon kívűl miben tudtok segíteni?köszi.
2012. szept. 15. 20:30

Kedves Ebayesek,


Ha bármit találtál az Ebayen, vagy bármilyen más amerikai oldalon böngészve, szeretnéd megvenni de nem tudod megvásárolni, vagy esetleg túl költséges, időigényes a hazaküldése akkor keress minket.


2 hetente indul légi úton szállítmányunk, ami indulástól számítva 5 munkanapon belül megérkezik és az áru átvehető.

Bővebb információért keress az alábbi elérhetőségeken :


Tel.: +36-30-253-1782

E-mail : legifutar@gmail.com

Skype : legifutar

85. Rodger (válaszként erre: 84. - 5674644b5d)
2012. júl. 21. 00:15
Rendben, köszi!:D
84. 5674644b5d (válaszként erre: 83. - Rodger)
2012. júl. 20. 07:29
Írd nyugodtan magyarul. Én is úgy adtam meg, a külföldi postán csak azt nézik, hogy Hungary-Budapest. Itthon kell a magyar postásnak megtalálnia téged, ne zavard össze őket az angollal:D
83. Rodger
2012. júl. 19. 18:16
Üdv! Érdeklődnék, hogy mikor be regisztrálok e-bay-re illetve paypal-ra a "Street adress" sávba elég annyi, hogy xy u. 10. 9/1 vagy "angolosan" xy street stb..? Külföldről először rendelnék, így még elég új a dolog. Válaszokat előre is köszi!
2012. jún. 16. 23:42

Hello, a paypal leveszi egy reszet a penznek, szoval en mikor eladtam akkor tobbet vett mint ami maradt.... ha ugy hirdeted az eladasra szant termeket, hogy a postakoltseg ot terheli akkor nincs vele baj, ezzel az emberek kalkulalnak!

Sok sikert!

2012. máj. 27. 10:55

Sziasztok!

Nem tudom, van-e itt még valaki, aki tudna segíteni. Én eladni szeretnék ebay-en, és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Egyrészt hogy szerintetek jobban megéri-e mint itthon? A postaköltséget kinek kell fizetni és ezzel együtt is megéri-e? Ha paypal-ra kapom a pénzt, és azt felveszem, akkor kell-e utána adózni? Ha még eszetekbe jut ezzel kapcsolatban más is, megosztanátok velem? Köszönöm szépen. :)

80. Ami.
2012. máj. 21. 21:37
Én eddig 3 dolgot rendeltem onnan,1 jött meg,Viszont visszaküldték a másik 2 árát.
2012. máj. 21. 21:36
Rendszeresen vasarolok ott, teny, h UK-ban elunk, rossz tapasztalat is volt, de tobbnyire pozitivak. Ha szallitanak Mo-ra akkor ne habozz!
2012. máj. 21. 21:32
Az ebayrol sokan nem szallitanak a Usan kivulre
2012. máj. 21. 21:32

Szia!


Én már többször is vásároltam és eddig csak pozitívak a tapasztalataim.:)

76. reku91
2012. máj. 21. 21:30
Sziasztok! Szeretnék rendelni pár dolgot eBay-en, de nem sok mindent tudok erről az oldalról. Érdekelne bármiféle tapasztalat, ha valaki esetleg már vásárolt itt! Előre is köszönöm:)
2012. ápr. 19. 15:37

Sziasztok!


látom otthon vagytok a témában. . . ,bárki tud segíthet. . .

Angliából vagy Németből szeretnék venni hangszert(szintetizátort, 120x50x20cm és 15kg)

A licitálást azt hiszem értem?!. . .

A paypal-hoz jó a sima OTP / K&H maestro kártya??? Költségek?

Szállításhoz tudtok javasolni valamit (futárcég). . . hallotam olyat, hogy a megnyert árut felveszik pl. : Angliában itthon házhoz szállítják és a fuvart forintban utólag kell fizetni. . .

Még valami: Ha nem licitálhatok rá mert Mo-t kizárta milyen megoldás van???

Ha erről tudtok bővebbet kérem a segítségeteket. .

Előre is Köszi. . . Zolee

74. Jasmine24 (válaszként erre: 73. - Kiaajlany)
2012. márc. 15. 13:51
Persze, a PP leveszi a kartyadrol az osszeget, amivel beregisztraltal. Mivel a regisztracio alatt kellett cimet is megadni, ezert az elado tudni fogja majd a cimed, hova kell kuldeni, mivel majd megkapja abban az emal-ben amit automatikusan kuld ki a PP miutan utaltal neki.
2012. márc. 15. 13:08

Sziasztok!


Néhány napja regisztráltam az Ebayre, ahol találtam is egy felhasználót, akinek a termékei igazán megtetszettek számomra. Fel is vettem vele a kapcsolatot az ebayen keresztül, mert a termékkel illetve a szállítással kapcsolatban volt néhány kérdésem.

A felhasználó mellett egy lila csillag van, valamint 99,5% positive feedback. Tehát megbízható.


Amikor válaszolt, megjegyezte, hogy ha több terméket szeretnék, akkor írjam meg, és ad további 3% kedvezményt. Így ugyanis ebayen kívül adom le a rendelésem, és akkor kedvezőbb árakkal szolgálhat.


Megírtam miket szeretnék, kértem, h számolja ki mennyi lenne így összesen, szállítással együtt,s amennyiben megfelel, küldjem el a PayPal accountom, hogy megküldhesse a fizetési felkérést. Kérdésem az lenne, hogy a címem ott megtudja majd, vagy azt is az ebay levelező rendszerén keresztül kellene megadnom? Biztonságos ez így?


Készítettem egy Paypal accountot, de nem tudom, h mit kellene megadnom? az emailcímet, amivel regisztráltam a Paypalra (hiszen ez a belépési account) vagy esetleg azt a számot kellene megadnom, amit a Banki átutaláskor meg kell adnom, amikor a saját Paypalomra utalok?


Ha úgy adom meg a PayPal accountom, hogy a Paypalon éppen nincs pénz, valóban megoldja a PP, hogy leszívja a webkártyámról a kérdéses összeget?


Előre is köszönöm a segítséget!

2012. febr. 20. 18:09
Én nem választottam semmit a szállításról. Az azért lehet, mert az eladónak alapból be van állítva, és csak azt lehet elfogadni??? Ez volt a szállításnál csak: Royal Mail International Signed-for
71. 5674644b5d (válaszként erre: 70. - 1986Anita)
2012. febr. 20. 17:55

Semmi ilyet nem kell tenned. Mind a paypal mind az ebay küld értesítést az eladónak (sőt neked is), hogy a termék fizetésre került. Abban az értesítésben meg minden infó benne van (termék név, cikk szám postázási név és cím)

Ha már feladta az eladó a terméket, akkor jön hogy ismét neked az email, hogy your item has been shipped. Innen már csak türelem kérdése a dolog:) Az EU-ból egy hét alatt, kicsit távolabbról pedig kb 10 munkanap alatt jönnek meg a cuccok, ha standard shippinget választottad.

2012. febr. 20. 17:47
Na sikerült, csak az volt a baj, hogy a munkahelyemen sztem letiltották valahogy a felületet, de itthonról elment. VAn még valami teendőm? Írjak az eladónak, hogy sikerült a fizetés? Annyi, hogy nem írtam bele a megjegyzésbe, hogy mi a felhasználó nevem és a termék száma, ezt e-mailben pótoljam szerintetek??? Ajj, el sem hiszem, hogy sikerült, remélem megjön a csomag is rendben...
69. 5674644b5d (válaszként erre: 66. - 1986Anita)
2012. febr. 20. 17:46
Egy bizonyos értékhatárig (ne kérdezd meddig, mert nem tudom) lehet még meg nem erősített kártya nélkül is fizetni az tuti, viszont egy bizonyos összeg felett már nem, muszáj megerősíteni a kártyád (confirm or debit card). Ezért mondtam, hogy menj be a bankba és kérj időközi számlakivonatot, mert azon rajta lesz a 400 ft-os paypal terhelés mellette pedig a kód, amivel a megerősítés történik. Ugyanakkor én úgy tudtam eddig, hogy a paypal regisztrációkor megadott névnek egyeznie kell a kártya tulajdonos nevével! Lehet ez már megváltozott, mert itt alattam írták, hogy férj kártyájával is tud fizetni a saját paypalján. A kérdés az: az első kártya, amit anno megadott az övé volt vagy a férjé? Mert azt eltudom képzelni, hogy a férj kártyáját utólag hozzárendelik plusz kártyaként a paypalhoz, de azt nem, hogy azzal regeljen. Én anno mikor regisztráltam a paypalra körbe jártam a témát és határozottan emlékszem, hogy ott volt a feltételek közt, hogy a paypal nyitójának és a kártyatulajdonosnak egyeznie kell! Sőt ha lejár a kártyád és újat kapsz, amit szeretnél paypalon megerősíteni, de mondjuk időközben férjhez mentél és a neved megváltozott, akkor egy formot kell kitöltened és elküldeni a paypalnak, hogy te férjhez mentél és ezért lett más a paypal neved és az új kártyád neve. De csak ismételni tudom magam ez régebben volt így. Az új szabályokat nem ismerem.
68. Jasmine24 (válaszként erre: 66. - 1986Anita)
2012. febr. 20. 17:29
Nekem tobb katya is felvan regizve a paypal-ra, van amelyik a ferjem kartyaja. Attol meg tudok fizetni azzal is, pedig az en ebay-embol hasznalom. Nem ertem...nem engedi hogy azzal fizess?
67. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 66. - 1986Anita)
2012. febr. 20. 17:23
Hát azt nem tudom sajna. :( Ez a hüjjje ebay annyira macerás, én is utálom. :( pont emiatt.
2012. febr. 20. 17:21
Hát az állati, mert a kártya, amit felreggeltem paypalra a férjem nevén van, a paypal-ra, meg ebayre meg az én nevem van regisztrálva. Akkor most mi tévő legyek???? Nem tudok a paypalra pénzt utalni, hogy kifizessem a terméket :/
65. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 63. - 1986Anita)
2012. febr. 20. 14:50
Hát az a baj, hogy nem. A barátnőmnek én is utaltam, amit ő vett, utalás elment, termék nem jött, és letiltották a regjét. Holott én emileztem is az eladóval, hogy mi az ábra..
64. 5674644b5d (válaszként erre: 61. - 1986Anita)
2012. febr. 20. 14:47

Menj be a bankodba és kérj időközi számlakivonatot, azon is fel lesz tüntetve a szükséges kód a kártya confirmhez. Egyébként ha az eladó k*csög simán nyithat egy case-t ellened és az járhat együtt azzal, hogy korlátozhatják az ebayes tevékenységedet, de lehet, hogy csak simán elintéz egy negatívval. Vérmérséklet kérdése.

A helyedben megírnám az eladónak, hogy sorry nem tudom kifizetni és elintézhetitek az ügyet, lehet megúszod egy neutralal.

2012. febr. 20. 12:36
A paypal-ra utalhatok egy tök más kártyáról is, nem muszáj arról, amit bereggeltem?
2012. febr. 20. 07:15
Légyszi valaki válaszoljon!!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook