Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » E-bank szolgáltatás fórum

E-bank szolgáltatás (beszélgetős fórum)

2010. dec. 4. 18:39
Szép estét mindenkinek.
13. b99048cdfc (válaszként erre: 12. - Szamó)
2010. nov. 10. 11:07
:O)
12. Szamó (válaszként erre: 11. - B99048cdfc)
2010. nov. 10. 10:58

Igazán nincs mit!

Örülök, hogy segíthettem!

11. b99048cdfc (válaszként erre: 10. - Szamó)
2010. nov. 10. 10:52
Jaj de aranyos vagy ,hogy nem nézel teljesen töknek. Szóval akkor ez egy másik szerződés. Azt nekem is közölte a múltkor,hogy miért nem ezen keresztül utalok. Akkor nem kell bemenni sorszámmal sorban állni. De azt nem mondta ,hogy ehez kell szerződés. na akkor majd bemegyek megkérdezem. Köszönöm.
10. Szamó (válaszként erre: 8. - B99048cdfc)
2010. nov. 10. 10:31

Nyugi, én is ilyen nehezen rázódtam bele!


Így hangzik a szerződés:

" Szerződés elektronikus azonosítású banki szolgáltatások igénybevételére - lakossági ügyfelek esetén "


Tehát külön szerződés kell hozzá. Szerintem ha bemész, és elmondod, hogy mit szeretnél, segítenek! A titkos kódot is tuti meg lehet változtatni!


Nekem még azt is elmondták a múltkor, hogy ha a bankban akarok utaltatni, akkor 600,- ba kerül, ha itthonról utalok ebankon keresztül, akkor ingyenes! Tök rendesek voltak!

9. b99048cdfc (válaszként erre: 2. - Szamó)
2010. nov. 10. 10:21
És ezt a szerződést kifelyezetten aaz e bank használatára kötik? Vagy a meglévő szerződésben van?
2010. nov. 10. 10:17
Húha. Én már nem is emlékszem ,hogy bármikor megadtam volna titkos kódokat:O))) Vagy legalábbis el is felejtettem. Mindegy. a fene gondolta ,hogy egyszer kell majd. És esetleg azt ők tudják ott? Bár nyilván nem azért titkos:O) Na most biztosan jót mosolyogtok rajtam. De hát nem vagyok én ilyenekben otthon. Azért köszönöm.
2010. nov. 10. 10:14

elég össze -vissza írtam, bocsi..........


Szóval:

1. belépsz az ebankba

2. kiválasztod, hogy sms azonosítás

3. beírod: e-azonosítószám / K&H énazonosító

4. beírod: SMS aktivizációs kód / ePIN kód

5. és már be is léptél!

Ha valamilyen utalást akarsz csinálni, akkor kapsz egy sms-t és azt a kódot is be kell írnod.


Remélem így érthető..........

2010. nov. 10. 10:13

Nekem igaz nem k&h,de szerintem mindegyik azonos elven működik.

Először a telebank azonosítót kéri,ami minimum 6 számból áll,ehhez kellett kapj a banktól és ugyanúgy néz ki,mint a pin kódod,de az nem az!.Majd a belépő nevet amit te adsz meg,majd egy belépési jelszót amit első belépésnél kell megváltoztatni és azt írsz amit akarsz.

Sms-ben küldi a belépési engedélyt,ezt arra a telefonra amelyikre aktiváltál az e szolgáltatást.Ez számokból áll.

2010. nov. 10. 10:13

Szia!

A bankban kell kérned ezt a szolgáltatást.

Én is használom, nagyon szeretem. Igaz én másik banknál vagyok, de gondolom hasonlóképpen működik.

2010. nov. 10. 10:12
A szerződésen amit kötöttél elektronikus szolgáltatásra,van olyan,hogy: énazonosító ez ezt és a 6 jegyű magad választott kódot kell beírni.
2010. nov. 10. 10:11

SMS aktivizációs kód / ePIN kód


ezt adtad meg titkosan a bankban

2010. nov. 10. 10:10

Szia! Én használom!

Van egy lyanod, hogy "énazonosító" ez a szerződésedben van, azt kell beírni és a másik azonosító, amit a bankban adtál meg titkosan.....


Aztán kapsz sms-t és abban is van egy azonosító, utána azt kell beírni

2010. nov. 10. 10:07
Valaki segítsen már nekem. Én eddig sose használtam ezt az e bankos szolgáltatást. Most viszont nagyon benéznék a számlámba Valaki ha leírná pontosan hogy tudom megnézni a számlámat. Kér az SMS azonosításnál valami azonosító számot, és pin kódot. Azt írja a sugó rajta van a számlakivonaton az azonosító. De amit kér az egy kilenc karakteres szám. Az azonostó szám meg hosszabb. És a pinkódhoz is ütöm amit használok a gépnél,vagy oda más kell? Ezt a bankban nem mondták. És azt írja hibás belépési kisérlet. Adja meg újra az azonosítót, és a hozzá tartozó kódot. Most ez hol van? Ne nevessetek ki. Nem értek én ehhez. eddig sose próbáltam. Ja K&H bankról van szó. Köszike.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook