Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dühös vagyok mert tegnap torokfájósan átjött anyósom csak... fórum

Dühös vagyok mert tegnap torokfájósan átjött anyósom csak... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Sirga
2022. márc. 25. 16:52

Megértelek, hogy nem szóltál. De saját példámból okulva a legjobb szándékkal tanácsolom, hogy nagyon gyorsan állj a sarkadra! Később még nehezebb lesz.

Bízom benne, hogy megúsztátok betegség nélkül. :)

9. liliom10 (válaszként erre: 8. - Semleges)
2022. márc. 25. 08:56

Pont ezt akartam írni. :) De ha nincs, én biztos szóltam volna, hogy csak akkor jöjjön, ha meggyógyult ! ( És soha többé ne jöjjön át, ha légúti fertőzése van ! ) Az ajtón se engedtem volna be .

Még nagyobb gyerekhez se megyünk betegen, nemhogy egy babához ! Még az is lehet, hogy az anyuka kapja el, és ő adja át a babának.

2022. márc. 25. 08:44
Megértelek, neki is lehetett volna annyi esze, hogy vár pár napot míg meggyógyul.
2022. márc. 25. 08:30

Miért nem szólhattál?


Ki tiltotta meg?


Ja dühös is vagy és gyáva is ezek szerint.

6. Scherlock (válaszként erre: 2. - 745b5f8885)
2022. márc. 25. 08:29
:DDD
2022. márc. 25. 07:48
Ha nem fogta, puszilgatta meg, akkor azért nem hiszem, hogy a babakocsiba beköpködte volna a bacit. :) De jogos, aki beteg maradjon otthon. Nálunk ez szabály volt, mikor picik voltak a gyerekek, sőt most is tartjuk. Betegen ne jöjjön senki, mi sem megyünk sehova bacit szórni, ha mi vagyunk betegek.
4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 07:45
Mi az, hogy nem szólhattál. Neked kell megvédened a babádat minden káros hatástól. A nagyi meg tanulja meg a rendet, vagy vidd át neki a gyerek, ha beteg lesz, hogy ápolja, ha már megfertőzte.
2022. márc. 25. 07:15
Remélem nem lesztek betegek!
2022. márc. 25. 07:11
Remélem, Rád sem "köpködött"! 🍀

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook