Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dubaji nyaralás átlagos jövedelmű emberként? fórum

Dubaji nyaralás átlagos jövedelmű emberként? (tudásbázis kérdés)


2021. okt. 9. 18:22
Nálad mi az átlag jövedelem?
15. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 7. 12:18
Egyiptom csodás, a Vörös tengernél nincs szebb, és nagyon jó árban is van.
14. 9cc76994c5 (válaszként erre: 13. - Kacsahercegno)
2021. okt. 6. 23:28
Vannak már oda akciós utak,de őszintén ,nem tudom ,mi lehet ott jó.Utááálom a hőséget!Pár évtizede csak sivatag volt.
2021. okt. 6. 12:43
Egyébként én sem voltam még, csak (kőgazdag) ismerősök beszámolóiból gondolom hogy átlagemberként nem igazán lehet kiélvezni. Azért egyszer megnézném. :-) De sokkal vonzóbb helyek vannak tényleg.
12. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 12:38
Hát, te tudod. Ha érdekelnek a csillogó épületek, autócsodák, a luxus és a rongyrázás, akkor lesz ott látnivaló bőven. De mint minden iszlám országban, azért nőként nem árt, ha van egy férfi kísérő is melletted. Én Közel-Keletre sem mennék, az sem veszélytelen térség.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2021. okt. 6. 12:29

Köszi!


Egy barátom él kint. Mondta ugorjunk ki egyszer. Elgondolkodtam rajta, de eddig semmi érdekeset nem találtam ami miatt mennék. :(


Maximum tényleg csak azért, hogy találkozzam a barátommal. Egyiptom egyértelmű jobb lenne.

10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2021. okt. 6. 12:28
Ja bocs nem is írtad hogy családdal, azt csak odaképzeltem. :D
2021. okt. 6. 12:24
Dubaj egy sivatagban van, ami nem valami látványos alapból. Egy 18. századi kereskedővárosból lett az, ami, szóval nagyon történelmet se érdemes keresni. Az egész államnak az a lényege hogy égessék a pénzt, meg a gazdag turisták menjenek plázázni meg partizni. Ha már ilyesmi jellegű helyre mennétek, szerintem Egyiptom jobb, ott is meg lehet nézni a sivatagot, van tenger, plusz történelem meg látványosságok is. Nem azt mondom hogy Dubaj nem látványos de nem arra van kitalálva hogy ott nagyon várost nézz meg pihenj a családdal, legalábbis ha nem vagytok tele pénzzel.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Simple)
2021. okt. 6. 12:02

Köszönöm a választ4


Igen. Nekem is úgy tűnik nem sok látnivaló van arra. Leszámítva a plázákat és épületeket.


A tenger esetleg? Vannak különleges partszakaszok? Vagy csak sima homok napernyővel.


Az árak milyenek voltak? Étkezés? Közlekedés? Belépők?

7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 6. 11:53
Nincs semmiféle turisztikai látnivaló, történelmük meg aztán pláne nincs. :D Ezért nem találtál semmit. Kizárólag plázázni lehet, illetve mi még kimentünk a sivatagba tevegelni, meg kocsival vittek minket a homokdűnéken, ez volt az egyetlen program amit ajánlani tudtak. Soha az életben nem megyek oda többet.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bianna)
2021. okt. 6. 11:37
Köszi! Jó ötlet. Körbenézek ott is.
2021. okt. 6. 11:35
Dubai erről szól. Rengeteg utazós vlog van a YouTubon.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bianna)
2021. okt. 6. 11:24
Illetve csak olyat találtam ahol felhőkarcolókat ajánlanak, de ebben úgy nem sok a természet vagy a történelem, vagy bármi érdekes. Ha egyet megnéztél, láttad a többit is. Ja, és a bevásárló központok sem mozgatnak meg. Abból van itt is elég.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bianna)
2021. okt. 6. 11:20

Nem találtam személyes beszámolókat, érdekes turisztikai látnivalókról (természet, történelem stb), csak milliomosoknak szánt programokat, ezért kérdeztem itt.


Ha Te esetleg találsz, akkor köszi.

2021. okt. 6. 11:12
Erre való az okostelefon!
2021. okt. 6. 11:10

Azoktól kérdezem akik esetleg már voltak is.


Átlag embereknek (tehát nem milliomos, de nem csóró) milyen programokat ajánlanátok? Milyen turisztikai látványosságok vannak? Mit érdemes megnézni, csinálni stb. Természeti látnivalók, történelmi helyszínek, aktív kikapcsolódás bármi jöhet.

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook