Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.schüssler sók, mennyire jók? fórum

Dr.schüssler sók, mennyire jók? (beszélgetős fórum)


29. Nőci1 (válaszként erre: 28. - Klimpírozi)
2010. júl. 25. 14:27
Köszi megnézem.
28. Klimpírozi (válaszként erre: 27. - Nőci1)
2009. nov. 1. 18:29

próbáld a só forgalmazójának oldalán - Vass Zsolt - ott közvetlenül kérdezhetsz, pár óra múlva válaszol a házigazda, s nem tartod fel a sort..

:)

27. Nőci1 (válaszként erre: 26. - Klimpírozi)
2009. nov. 1. 17:03

Köszi.

Mindenképp keresek patikust,de mindig sokan vannak a patikában és hülyét kapnak a betegek ,ha nem haldoklom csak érdeklődőm és feltartom a sort az a másik nagy baj.Azért köszi.

2009. okt. 28. 10:52

akár hiszed, akár nem hiszed, akár tod, akár nem tod..

a Dr.Shüssler féle só igenis működik..próba és tapasztalás kérdése az egész, természetesen minden szervezet másképpen reagál.

Erre nincs járt út, a magadé a tiéd egyedül.

Az internet jó támpont és tudásbázis annak aki keres, talál is, nem csak csodát.

Nekem bevált feszültségre, idegességből fakadó befulladásra, zaklatott lelkiállapotra, tárgyalás, fontos találkozó előtti szorongásra,nyáron lábvizesedésre,szájszárazságra, szájban fémízre..

ennyi hirtelen..sokféle sóm van itthon,biztonságból, de nem használom őket, mert rendben működöm..gyógyszert sosem veszek magamhoz, ha baj van, megkérdem az asztrológusom, és keresünk valami Schüssler sót..

nem áll érdekemben, hogy csodákat írjak, az sem, neked jobb legyen vagy rosszabb az írásom által, ennyit tudok adni információként, saját tapasztalatomból..Keress a világ dolgaiban tájékozott, megbízhatóbb patikust, aki felvilágosít a természetes hatóanyagok kapcsán, te meg kutass az interneten, félrerakva fenntartást, tudod a hit hegyeket mozgat...

25. Nőci1 (válaszként erre: 24. - Klimpírozi)
2009. okt. 28. 10:10
Ez így van,nekem is fura volt a patikus hozzá állása.Nekem eddig ami természetes nem vált be,nem tom miért. Én hinnék benne,vettem is egyet,mondjuk nem érzek semmit.Mennyi időnek kell eltelni azt sem tudom,mikor már van eredmény.Az volt az első utána néztem a netten,de csak csodákat jókat írnak,de minden fogyasztó tablettáról,teáról amit el akarnak adni jót csodát írnak. Arra lettem volna kíváncsi,mi a tapasztalat akinek nincs érdekében az valljon róla.Megbízhatóbbnak találom.
24. Klimpírozi (válaszként erre: 22. - Nőci1)
2009. okt. 28. 09:52
a világháló korában az azért régen rossz, hogy a patikusok nem ismerik a sókat,nincs információ másik patika kell és nyitottság ..
23. Klimpírozi (válaszként erre: 22. - Nőci1)
2009. okt. 28. 09:50

hé, érezd a malíciát, semmi több..

a sók jók, de mindenki másképp engedi be az életébe a természetes dolgokat, utánjárás, tájékozódás kell és többszöri próbálkozás..az ajánlottak pedig remekül bevált nyugalmat hozó potenciálok..olvass utána,nézd meg, neked mire kell, és mire lehet alkalmas, vegyél kis dózist, majd nyilatkozz, mit tapasztalsz..

nagyjából ennyi!

22. Nőci1 (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2009. okt. 28. 09:35
Nagyon vicces vagy,nem tudom mért gondolok valami hisztis undok nők lennénk,illetve vagyok. Nem mindenki születik úgy ismer mindent,sőt barátom sincs olyan aki ismeri,de a legjobb a a patikában sem tudtak segíteni.árulják,de mire jó vagy vagy használ-e nem tudják.:)
21. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Klimpírozi)
2009. okt. 27. 22:54

.... nem mintha sűrűn repülnék .... :oDDDD

Megnézem ezt a "Zsoltot" magamnak .... :o)))

20. Klimpírozi (válaszként erre: 19. - Zizisicc)
2009. okt. 27. 22:29

neked semmi, kezeled magatokat a cseppekkel..

egy standard alapcsomag összeállítható, ehhez Zsolt az ajánlásom, magamnak ritkán kell..

Bettyboop is só hívő emlékeim szerint, van tapasztalása..

19. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Klimpírozi)
2009. okt. 27. 22:22
Bohócvirág ...... de még mindig nem tudom, a schüsslerből mi kéne ..... :o))))
18. Klimpírozi (válaszként erre: 17. - Zizisicc)
2009. okt. 27. 22:19

mimulus...hja, így könnyű..előttem szóló hölgy természetgyógyász, Bach terapeuta - is -

:)

17. Zizisicc (válaszként erre: 16. - Klimpírozi)
2009. okt. 27. 17:27

:oDDDDDDDDDDDDD

Khmmm ..... bevallom Schüsslerben nem vagyok otthon .... :o))


De Bach-ból a mimulust .... :oPPPP

16. Klimpírozi (válaszként erre: 15. - Zizisicc)
2009. okt. 27. 17:14

repülősót neki!!!!

apropos, repülés előtt melyik sót használja aki fél, na?

15. Zizisicc (válaszként erre: 14. - Klimpírozi)
2009. okt. 27. 16:56
..... repülök .... háp ..... :oDDDDDDDD
14. Klimpírozi (válaszként erre: 13. - Zizisicc)
2009. okt. 27. 15:29
na jöjjön kérem, magácskát mindjárt megkezelem, ne hápogjon:))))
13. Zizisicc (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2009. okt. 27. 15:19

..... háp .....


:oDDDDDDDDDDDDDD

2009. okt. 27. 15:16

sziasztok


szeretném kipróbálni a sókat, de ha a tünetek alapján keresek, összezavarodok.... kb 7-8 félét ki kéne próbálnom.... megkérdeztem Vass Zsoltot is a honlapján, ő is ajánlott 3mat, na pont másik 3mat, mint amire gondoltam volna....

kértem a patikában időpontot arcdiagnosztikára, na kiváncsi leszek....

11. Klimpírozi (válaszként erre: 10. - 91c956613e)
2009. okt. 27. 10:28
keress rá, gyűjts be magadnak minden tudnivalót róla, érdemes..az asztrológusom, és egy kedves csontkovács természetgyógyász terapeuta a köreimben használja sok éve, nagy tapasztalattal,sikerrel..az ajánlott honlapon fórum,online üzlet segít a tudásban, beszerzésben..praktikus regisztrálni, és kérdezni, kérdezni, próbálkozni..
10. 91c956613e (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2009. okt. 27. 10:18

Köszönöm a választ és külön,hogy leirtad a tapasztalatodat is.Én is elsősorban a természetben

keresem a gyógymodokat......

2009. okt. 27. 09:04

[link]

Ez tényleg tájékoztató:)

8. Klimpírozi (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2009. okt. 27. 07:40

keresd, érdemes!

:)

7. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Klimpírozi)
2009. okt. 27. 05:27

:):)

Ez jó:):)

Kösz az ötletet, keresem az oldalt:)

2009. okt. 26. 22:48

Dr. Schüssler jó ember volt,innovatív, okos..megérdemli a nagy S betűt..

:)

2009. okt. 26. 22:45

rossz kérdésre milyen válasz érkezzen?

Szűkszavú leszek, tárgyra hagyatkozó..mindenki próbálja ki saját bajára gyógyulást keresve, alapos tájékozódás Google barátomnál, és a sót forgalmazó Vass Zsolt oldalán, szintén a Google a segítőtök ebben..nekem többféle van , többféle problémára, remekül beváltak...évekkel ezelőtt az asztrológusom adott a bogyókból, azóta maximálisan támaszkodom rájuk, alapos tájékozódást követően, szakértő segítségét kérve mindenkor..kinek a pap, kinek a papné,kinek a sók, kinek a méreg a szintetikus gyógyszer..

sok szerencsét..ha valakinek soraim feszültséget okoznak ajánlatom: 5-7-12 só hápogás és kitörő hiszti ellen...

:))

4. Nőci1 (válaszként erre: 2. - 91c956613e)
2009. okt. 26. 19:29
Én is ezt kérdeztem,de ezek szerint vagy nem ismert vagy nem ér semmit!!!
2009. okt. 26. 14:04
Háát,senki semmit ? légyszi mondjál valamit.....
2009. okt. 26. 10:14

Szeretnék tájékozodni a Schüssler sókról.Sokat

olvastam róla.Állitólag teszt is van,de milyen?

Aki szedi móndja el a tapasztalatait.(amennyit a hoxa megenged).Privi is lehet.

2009. okt. 26. 10:07
Szeretném megkérdezni lehet bízni a dr.schüssler sókban? Olvastam róla,jó sok mindenre jó,de soha nem ajánlotta egy orvos sem nekem,sem kozmetikus,pedig állítólag jó a bőrre,körömre stb...Talán csak ez is pénzkidobás lenne? Van valakinek tapasztalata,erről a termékről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook