Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire használhatóak a Dr Schüssler féle biokémiai életsók? fórum

Mire használhatóak a Dr Schüssler féle biokémiai életsók? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 3. 16:28
Méz, már Klimpíriozi-k-és só hívő..Vass Zsolt oldalán minden lényeges infromációt megtaláltok a Dr.Schüssler sókról!
2009. aug. 28. 15:40
A Schüssler-sók a legalapvetőbb sók az emberi szervezetben. 12 van belőlük. A homeopátia használja különböző betegségek kezelésére.
7. Lilly1 (válaszként erre: 5. - Villamvilma)
2009. febr. 3. 16:18
Ezek homeopátiás szerek. Én a depi elleni változatot szedem. Nem hittem benne, de tényleg jó. Nekem gyógyszerész ajánlotta. Tudom, hogy vannak fiatalító, ránctalanító bogyóik is, azt még nem próbáltam - lehet, hogy kellene. :-)
6. dee (válaszként erre: 5. - Villamvilma)
2007. nov. 20. 11:04

Van egy információs telefonszám (nem emeltdíjas).

Ha gondolod írj privit és megadom.

2007. nov. 20. 10:41
Sokat hallottam a Schüssler féle bogyókról, de tulajdon képpen mégsem tudok róla semmit, azon kívül, hogy van. Tudna nekem ebben segíteni valaki ?
2007. ápr. 20. 16:51
Ezt akartam írni: "a vas állítólag csak megfelelő formában hasznosítható a sejtek által, ezt már maga a hemoglobin szintézise is cáfolja"
2007. ápr. 20. 16:49

Sziasztok! Ha engem kérdeztek, kamu.

"A 19. századi orvos és homeopata Wilhelm Heinrich Schüssler úgy készítette el az ásványi sókat, hogy azok a sejtek számára felvehetőek legyenek..."


Ezt a sejtek számára felvehető formát ismerem, és nagy kamu (pl. a vas állítólag csak megfelelő formában - kelátként, vagy egyesek "organikus" vasnak írják, vannak direkt ilyen kiegészítők, nagy üzlet - vehető föl a sejtek által, ezt már magam a hemoglobin szintézisen is cáfolja).

Itt is valószínűleg erről van szó. Az ásványianyagok ionokként vannak a testfolyadékokban, ionokként kerülnek felvételre a sejthártyák megfelelő csatornáin keresztül. Nincs ezen mit szépíteni.

Költsétek a pénzeteket inkább valami értelmesre.

2007. ápr. 20. 16:36

az már igaz, hogy " az élet a legjobb méreg", de ehhez az életsóhoz nemtok hozzászólni,

talán majd valaki más...

2007. márc. 23. 22:58
Dr Schüssler féle biokémiai életsókat ismeritek-e, használtátok-e, s ha igen, mire?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook