Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. László Mariann nyíregyházi fogorvos fórum

Dr. László Mariann nyíregyházi fogorvos (beszélgetős fórum)


2016. okt. 19. 14:56
Igen, mivel másokat is biztos érdekel a téma, Nyíregyházán fogszabályzásra, magánrendelés kereteiben Dr. Pálinkás Örshöz érdemes járni. Egy kicsit talán ő is megpróbálta tovább húzni, mint kellett volna, de végül is gyönyörű lett a fiam fogsora. Persze nem volt olcsó ő sem, de szakmailag szerintem százszor jobb mint László Mariann.
2. Peti111 (válaszként erre: 1. - Bekuci26)
2016. okt. 19. 14:48
Már a dámtumból adódóan nem esedékes a vàlaszom, de talàn màsoknak hasznos lesz az infóm. Ismerősöm immàr 3 ève jàr hozzà. Egy évről volt szólt, amelynek összege 500.000 ezer lett volna. Letelt az egy èv és mégsem úgy alakultak a fogai, ezért éjszakait javasolt ha jól emlékszem 70 ezerèrt. Aztán egy idő utàn az ismerősöm fogai kezdtek szétcsúszni és újra visszament eme csodàs dokihoz. Ezutàn jöttek a tappancsok felrakàsa a fogaira meg egyébb màs dolgok persze jó kis összegekèrt. Immàr 3 éve ennek és most újabb hülyeséget rakott a fogaira .Szegény csajt már a sírógörcs kerülgeti ha erről besz. Összegben màr 800 ezer körül jár nembeszélve a sok kínról ami ezzel jár. Hab a tortán számomra, hogy a doki azt sem mondja , h elnézést a kellemetlenségekért, holott nem ezt ígérte. És persze minden alkalomért még 5 ezret elkér. Pofàtlan !És még hol a vége? Mert erre sem tud válaszolni
2012. máj. 18. 08:45
Most készülök fogorvosoz fogszabályzásra,és eddig róla hallottam a legtöbb pozitív véleményt. Az érdekelne h milyen árakkal dolgozik? Van e vmi honlap ahol meg tudom nézni a rendelőt pl, mert googleban nem találtam semmit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook