Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Orosz László Nyíregyházán, ismeri valaki? Vélemény? fórum

Dr. Orosz László Nyíregyházán, ismeri valaki? Vélemény? (beszélgetős fórum)


6. Babácska79 (válaszként erre: 1. - 342bae44d8)
2013. nov. 4. 12:07

Sajnos ismerem, bárcsak soha ne kerestem volna fel!

Ha már csak egy valakinek tudok segíteni, akkor is megéri, hogy leírhatom a tapasztalataimat DR OROSZ LÁSZLÓ-ról.

Terhességgel kapcsolatosan kerestem fel, erre közölte velem telefonon, hogy nagyon rossz a rákszűrésem eredménye (P4), a babát el kell venni, mert annyira előrehaladott állapotban vagyok. Anélkül, hogy mégegyszer levette volna a kenetet, vagy anélkül, hogy megvizsgál, közölte, hogy CIN 3 az eredményem, és csak saját felelősségemre tarthatom meg a már régen várt babámat! Kiborultam, csoda hogy nem vetéltem el ezalatt a pár nap alatt, míg azt hittem rákos vagyok.

De szerencsére elmentem egy másik orvos-hoz, és negatív lett a rákszűrésem. ( Egy angyal az új dokim! )

Hogy is van ez akkor? Egy genetikus főorvos( DR Orosz László)ennyire alaptalan, pontatlan munkát hogy adhat ki a kezéből, elvette volna a babámat egy lelet alapján, ami lehet nem is az enyém volt?

A stílusa is megér egy két mondatot, beképzelt, pökhendi. Senkinek nem ajánlom!!!!!Szívtelen, embertelen orvos!!!

2011. jan. 29. 08:52

Kissé kényes kérdés, vagy szülni vannak!

Lányom Esztergomba szült baba barát kórház nagyon jó, minden téren, (csak megírtam!

2011. jan. 21. 12:42
Hát úgy látom meg is halt a fórum! :(
3. a1f813b884 (válaszként erre: 2. - 342bae44d8)
2011. jan. 17. 12:45
Ő az egyik legdrágább Nyíregyházán. Egy vizsgálat most kb. 15 ezer körül van nála, a szülés meg gondolom a 10-szerese, mint mindegyiknél. Jó szakember hírében áll, és ránézésre szimpatikus is, de én nem hozzá jártam.
2011. jan. 17. 10:25
A magánrendelés ára, a szaktudása, a dolgokhoz és a szüléshez való hozzáállása érdekelne? Kapkodós vagy alapos stb...köszi
2011. jan. 17. 10:24
Dr Orosz László Nyíregyházán, ismeri valaki? Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook